Amatorskie Zawody w sportowych konkurencjach siłowych - 27.06.2015r. Czechowice -Dziedzice

Aktualności - Sporty Siłowe

Ilość wyświetleń tematu: 5389

...
gregorterm Moderator
Szacuny 759 Napisanych postów 16165 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 292812
Jest około 30 zgłoszonych zawodników, masakra.

gregorterm

...
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5053
Na miejscu można się zapisać tak jak na plakacie pisze :) ?
...
Jeżeli pisze,że tak to można, spodziewam się, że zawody potrwają do późna.

gregorterm

...
Zawody i po zawodach, była fajna zabawa i myślę, że wszyscy dobrze się bawili. Wkrótce mała relacja. Zdjęcia z strony Fitness Park. Dzięki Damianowi Kuligowi za pomoc w sędziowaniu i organizatorowi Elżbiecie Zarębskiej oraz pracownikom Fitness Park w Czechowicach -Dziedzicach.

gregorterm

...
Amatorskie Zawody w Sportowych Konkurencjach Siłowych
27 czerwca 2015, Czechowice-Dziedzice
Na terenie kompleksu sportowo-rekreacyjnego Fitness Park w Czechowicach-Dziedzicach oraz na parking przylegającym do klubie odbyły się Amatorskie Zawody w Sportowych Konkurencjach Siłowych. W zawodach udział wzięły 4 panie startujące w kategorii open oraz 19 mężczyzn rywalizujących w kategorii open juniorów do lat 23, oraz w kategoriach wagowych do 80 kg, 100 kg i powyżej 100 kg. Był to projekt właścicielki klubu Fitness Park w Czechowicach-Dziedzicach pani Elżbiety Zarębskiej pod nazwa Pociąg do Stacji Forma - 6 Stacja "Strefa Mega Mocy". Celem zawodów było propagowanie dyscyplin siłowych i popularyzacja wśród społeczeństwa Czechowic-Dziedzic oraz wyłonienie najlepszych zawodniczek i zawodników. Rywalizacja odbywała się w pięciu konkurencjach: wyciskaniu sztangi leżąc, rzut beczką dla kobiet i opona dla mężczyzn nad tyczką, martwym ciągu, biegu z walizkami oraz przetaczaniu opony.
Wśród kobiet najlepszą zawodniczką okazała się Agnieszka Tuczykont z Ornatowic, która na pięć rozegranych konkurencji zwyciężyła w dwóch w wyciskaniu i rzutu beczką, dwa razy zajmując drugie miejsce w martwym ciągu i przetaczaniu opony i raz trzecie w biegu z walizkami.
Najlepszym juniorem do lat 23 został zawodnik gospodarzy Kamil Władarz zwycięzca trzech konkurencji rzutu oponą, biegu z walizkami oraz przetaczania opony, w pozostałych konkurencjach zajął drugie miejsce w martwym ciągu i trzecie w wyciskaniu.
Piotr Kandefer z Krakowa okazał się najlepszym zawodnikiem w kategorii do 80 kg zwyciężając bezapelacyjnie w czterech konkurencjach a tylko w przetaczaniu opony zajął drugie miejsce.
Kategoria 100 kg należała do Błażeja Łodo z Gerłatowic, który był najlepszym zawodnikiem tej kategorii w rzucie oponą, w biegu z walizkami i przetaczaniu opony. W pozostałych konkurencjach wyciskaniu zajął trzecie miejsce a w martwym ciągu drugie.
Wojciech Żabiński z Głębowic po zaciętej rywalizacje z Arkadiuszem Wiejowskim z Libiąża zwyciężył jednym punktem w kategorii powyżej 100 kg będąc pierwszym w wyciskaniu i w biegu z walizkami, dwukrotnie drugi w martwym ciągu i przetaczaniu opony i raz zajął piąte miejsce w rzucie oponą.
Punktacja w poszczególnych kategoriach zależała od ilości startujących zawodników w danej kategorii wagowej i za pierwsze miejsce punktowano n+1 pkt. II miejsce n-1 pkt. III miejsce n-2 pkt. IV miejsce n-3 pkt. V miejsce n-4 gdzie „n” jest równe liczbie zawodników startujących w danej kategorii wagowej. Zawodnik, który nie ukończył danej konkurencji nie uzyskiwał żadnych punktów.
Zawodnicy, którzy walczyli o jak najlepsze miejsca w końcowej klasyfikacji zostali nagrodzeni pucharami za pierwsze miejsca i do trzeciego dyplomami i nagrodami ufundowanymi przez sponsorów i organizatora.
Wyniki w załączeniu.

gregorterm

...
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7299 Napisanych postów 12495 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87769
O! to rozumię ekstra podsumowanie imprezy i wszystko wiadomo.Świetna robota Grzegorz.
Gratulacje dla uczestników i tak patrzę że Piotr Kandefer się nie obija nie tak dawno gościliśmy go we Wrocławiu gdzie też wygrał swoją kategorię.Bardzo ciekawy zawodnik.Pozdrawiam.