19:4522:00 BOKSWalka o międzynarodowy tytuł WBC, Drezno, Niemcy
Walka kat. super lekkośredniej M. Beyer - A. Thysse
Niedziela 14 marca
18:3019:30 K1Legendy K1
powt
19:3020:30 K1Legendy K1
powt
20:3022:00 BOKSGala boksu w Hamburgu
Mario Veit - Siergiej Karanewicz
powt
Wtorek 16 marca
20:3023:00 BOKSWalka o mistrzostwo Francji
Walka w kat. super półśredniej H. Bayram - J. Ameline
Środa 17 marca
23:1501:15 BOKSTurniej międzynarodowy, Madryt, Hiszpania
Walka w wadze półciężkiej (do 81kg) A. Lakatus - O. Beard
powt
Czwartek 18 marca
22:3023:45 BOKSWalka o mistrzostwo Europy, Rzym, Włochy
Walka kat. półciężkiej V. Cantatore - A. Gurov
Sobota 20 marca
22:0023:00 BOKSWalka o międzynarodowy tytuł WBC, Drezno, Niemcy
Walka kat. super lekkośredniej M. Beyer - A. Thysse
23:4502:00 SPORTY WALKIFight Club
powt
Sobota 20 marca
22:0000:00 KICKBOXING
Niedziela 21 marca
17:4520:00 SPORTY WALKIFight Club
powt
22:3000:00 BOKSWalka o mistrzostwo Europy, Stuttgart, Niemcy
Walka w wadze ciężkiej (do 91kg) S. Sam - L. Krasniqi
powt.
Poniedziałek 22 marca
12:3014:00 BOKSWalka o mistrzostwo Francji
Walka w kat. super półśredniej H. Bayram - J. Ameline
powt.
Wtorek 23 marca
22:3023:00 BOKSTurniej międzynarodowy, Madryt, Hiszpania
Walka w wadze półciężkiej (do 81kg) A. Lakatus - O. Beard
powt
Sobota 27 marca
19:0020:00 BOKSGala boksu w Hamburgu, Niemcy
Walka w wadze ciężkiej (do 91kg) S. Sam - L. KrasnikiI
powt
Niedziela 28 marca
00:1501:15 BOKSWalka o mistrzostwo Europy, Stuttgart, Niemcy
Walka w wadze ciężkiej (do 91kg) S. Sam - L. Krasniqi
powt
Poniedziałek 29 marca
20:0022:15 SPORTY WALKIFight Club
Wtorek 30 marca
20:0021:00 BOKSWalka o międzynarodowy tytuł WBC, Drezno, Niemcy
Walka kat. super lekkośredniej M. Beyer - A. Thysse
powt
21:0023:00 BOKSGala boksu w Aachen, Niemcy
Sobota 03 kwietnia
21:00 23:00 BOKS:
23:45 02:00 SPORTY WALKI: Fight Club
powt.
Niedziela 04 kwietnia
16:30 18:45 SPORTY WALKI: Fight Club
powt.
21:15 23:15 BOKS:
powt.
Poniedziałek 05 kwietnia
13:30 15:00 BOKS:
powt.
Wtorek 06 kwietnia
19:30 20:30 BOKS:
20:30 23:00 BOKS:
Środa 07 kwietnia
13:30 15:00 BOKS:
powt.
Czwartek 08 kwietnia
13:30 15:00 BOKS:
powt.
23:30 00:00 BOKS:
powt.
Sobota 10 kwietnia
00:00 01:45 BOKS:
powt.
Niedziela 11 kwietnia
00:30 01:15 BOKS:
powt.
Poniedziałek 12 kwietnia
20:00 22:15 SPORTY WALKI: Fight Club
Wtorek 13 kwietnia
14:30 16:30 BOKS:
powt.
20:00 21:00 BOKS:
powt.
21:00 23:00 BOKS:
Środa 14 kwietnia
14:30 16:30 BOKS:
powt.
Czwartek 15 kwietnia
12:00 13:15 BOKS:
powt.
23:15 00:45 SPORTY WALKI: Fight Club
Special K1 Max
powt.
Piątek 23 kwietnia
00:4501:15 TEKWONDO: Kwalifikacje olimpijskie, Paryż, Francja
powt.
Sobota 24 kwietnia
23:4502:00 SPORTY WALKI: Fight Club
powt.
Ps.Nie wiem jak to sie wklei bo mialem to w formie *.DOC