kat 48 kg:
1. Katarzyna PUŁKOŚNIK UKS Narew Łapy
2. Agnieszka ZABROCKA AZS AWF Wrocław
3. Sandra GRUSZCZYŃSKA WKS Gwardia Warszawa
3. Kinga KUBICKA AZS Kielce
5. Joanna MACIEJ AZS Opole
5. Katarzyna SKUŁA AZS AWF Warszawa
7. Agata KOZŁOWSKA UKS Bushi Rybnik
7. Katarzyna NOWAK KS Polonia Rybnik
kat 52kg:
1. Barbara BUKOWSKA MKS Czechowice-Dziedzice
2. Iwona MACHAŁEK AZS AWFiS Gdańsk
3. Małgorzata KAMIŃSKA AZS AWF Warszawa
3. Monika DIKOW KS Gwardia Bielsko-Biała
5. Katarzyna PASTERNAK ASJ AON Warszawa
5. Katarzyna IWANICKA KJ Koka Jastrzębie
7. Anna KASPRZYK PTS Gwardia Bydgoszcz
7. Agata PRZYBYŁOWSKA UKS Siódemka Sochaczew
kat 57 kg:
1. Inga GOŁASZEWSKA WKS Gwardia Warszawa
2. Monika CABAJ AZS AWFiS Gdańsk
3. Anna KRAS AZS AWF Wrocław
3. Małgorzata BIELAK AZS AWFiS Gdańsk
5. Barbara HARĘŹLAK AZS AWFiS Gdańsk
5. Małgorzata KRUZA AZS AWFiS Gdańsk
7. Monika WOŹNIAK AZS AWFiS Gdańsk
7. Marta WYRZYKOWSKA AZS AWFiS Gdańsk
kat 63 kg
1. Aneta SZCZEPAŃSKA UKS Olimpijczyk Włocławek
2. Monika GROCHOLA AZS AWF Wrocław
3. Weronika RAIŃCZUK GKS Czarni Bytom
3. Beata WOLSKA AZS AWFiS Gdańsk
5. Ewelina STANCZEWSKA KS Polonia Rybnik
5. Małgorzata SZOSTAŁO BKS Hetman Białystok
7. Sandra GOSZCZYŃSKA AZS Opole
7. Judyta WAWRO KJ Koka Jastrzębie
kat 70 kg
1. Adriana DADCI AZS AWFiS Gdańsk
2. Magdalena BRAUN PTS Gwardia Bydgoszcz
3. Paulina RAIŃCZUK AZS AWFiS Gdańsk
3. Beata RAIŃCZUK GKS Czarni Bytom
5. Joanna PALUCH AZS AWFiS Gdańsk
5. Katarzyna PIŁOCIK MKS Czechowice-Dziedzice
7. Irena BLICHARZ AZS AWF Wrocław
7. Dominika ADAMCZYK AZS Kielce
kat 78 kg
1. Barbara WÓJCICKA KS Błękitni Tarnów
2. Agnieszka CZEPUKOJĆ AZS AWFiS Gdańsk
3. Katarzyna BIAŁKOWSKA MMKS Start Skierniewice
3. Agnieszka CHLIPAŁA KS Gwardia Bielsko-Biała
5. Katarzyna ZAKOLSKA AZS AWF Wrocław
5. Marzena MAKUŁA AZS AWF Wrocław
7. Dorota OKIENKO AZS AWF Wrocław
7. Katarzyna GRUŹLEWSKA AZS AWFiS Gdańsk
kat +78 kg
1. Małgorzata GÓRNICKA AZS AWF Wrocław
2. Urszula SADKOWSKA UKS Rekord Olsztyn
3. Agnieszka SZYMURA KS Polonia Rybnik
3. Magdalena KOZIOŁ AZS AWFiS Gdańsk
5. Marta LASZUK OPKS Gwardia Olsztyn
5. Barbara SIEMIENIUK KS Orzeł Warszawa
Grappling