Dzięki serekkox. Wrzucam jeszcze kilka dyscyplin. Jakby ktoś był jeszcze jakąś konkretną zainteresowany to piszcie, postaram się coś znaleźć.
Boks
15-30.09 MŚ mężczyzn (Rosja)
Formuła 1
GP - el. MŚ
18.03 Australia/Melbourne
8.04 Malezja/Sepang
15.04 Bahrajn/Bahrajn
13.05 Hiszpania/Barcelona
27.05 Monako/Monte Carlo
10.06 Kanada/Montreal
17.06 USA/Indianapolis
1.07 Francja/Magny-Cours
8.07 W.Brytania/Silverstone
22.07 Niemcy/Nuerburgring
5.08 Węgry/Hungaroring
26.08 Turcja/Stambuł
9.09 Włochy/Imola
16.09 Belgia/Spa-Francorchamps
30.09 Japonia/Suzuka
7.10 Chiny/Szanghaj
21.10 Brazylia/Sao Paulo
Judo
3-4.03 PŚ mężczyzn (Warszawa)
6-8.04 ME (Serbia)
1-3.06 MP (miejsce do ustalenia)
13-16.09 MŚ (Rio de Janeiro/Brazylia)
8.12 ME open (Polska)
Kajakarstwo
4-6.05 PŚ (Zagrzeb/Chorwacja)
18-20.05 PŚ (Szeged/ Węgry)
1-3.06 PŚ (Gerardmer/Francja)
27.06.-1.07 ME (Pontevedra/Hiszpania)
27-29.07 MŚ juniorów (Racice/Czechy)
8-12.08 MŚ (Duisburg/Niemcy)
18-19.08 MP młodzieżowe (Bydgoszcz)
23-26.08 Regaty przedolimpijskie (Pekin/Chiny)
30.08.-2.09 ME juniorów i U-23 (Belgrad/Serbia)
8-9.09 MP (Poznań)
Kolarstwo
12.05-3.06 Giro d'Italia (Pro Tour)
18-20.05 Pomerania Tour
19-27.05 Wyścig Pokoju
21-27.05 Dookoła Katalonii (Pro Tour)
5-10.06 Bałtyk-Karkonosze Tour
10-17.06 Dauphine Libere (Pro Tour)
15-17.06 MP juniorów (miejsce do ustalenia)
16-24.06 Dookoła Szwajcarii (Pro Tour)
24.06 Drużynowa jazda na czas w Eindhoven (Pro Tour)
27.06-1.07 MP (miejsce do ustalenia)
4-8.07 Wyścig Solidarności i Olimpijczyków
7-29.07 Tour de France (Pro Tour)
15.07 Pomorski Klasyk
24-28.07 Dookoła Mazowsza
4.08 Clasica San Sebastian (Pro Tour)
8-16.08 Dookoła Niemiec (Pro Tour)
9-11.08 Małopolski Wyścig Górski
11.08 Puchar Uzdrowisk Karpackich
12.08 Memoriał Henryka Łasaka
15.08 Kryterium MON
19.08 Cyclassics w Hamburgu (Pro Tour)
22-29.08 Dookoła Beneluxu (Pro Tour)
24-26.08 Szlakiem Walk Majora Hubala
1-23.09 Vuelta a Espana (Pro Tour)
2.09 GP Ouest-France w Plouay (Pro Tour)
10-16.09 Tour de Pologne (Pro Tour)
25-29.09 MŚ (Stuttgart/Niemcy)
7.10 Mistrzostwa Zurychu (Pro Tour)
14.10 Paryż-Tours (Pro Tour)
20.10 Giro di Lombardia (Pro Tour)
Podnoszenie ciężarów
14-22.04 ME kobiet i mężczyzn (Strasburg/Francja)
18-24.09 MŚ kobiet i mężczyzn (Tajlandia)
Szermierka
2-7.07 ME seniorów (Gandawa/Belgia)
28.09-6.10 MŚ (Petersburg/Rosja)
Tenis
15-28.01 Australian Open (Melbourne)
30.04- 6.05 J&S Cup WTA (Warszawa/Polska)
7-13.05 Masters Series ATP (Rzym/Włochy)
14-20.05 Masters Series ATP (Hamburg/Niemcy)
28.05-10.06 Roland Garros (Paryż/Francja)
25.06- 8.07 Wimbledon (Londyn/Anglia)
2- 8.07 Mistrzostwa Polski Seniorów (Wrocław/Polska)
14-15.07 Puchar Federacji - półfinały Grupy Światowej
30.07- 5.08 Orange Prokom Open ATP (Sopot/Polska)
6-12.08 Masters Series ATP (Montreal/Kanada)
13-19.08 Masters Series ATP (Cincinnati/USA)
27.08- 9.09 US Open (Nowy Jork/USA)
15-16.09 Puchar Federacji - finał Grupy Światowej
17-23.09 Challenger ATP - Pekao Open (Szczecin/Polska)
18-24.09 Puchar Davisa - 1/2 finału Grupy Światowej
15-21.10 Masters Series ATP (Madryt/Hiszpania)
29.10- 5.11 Masters Series ATP (Paryż/Francja)
7-11.11 Mistrzostwa WTA Tour (Madryt/Hiszpania)
11-18.11 Masters Cup ATP (Szanghaj/Chiny)
30.11- 2.12 Puchar Davisa - finał Grupy Światowej
Wioślarstwo
01-03.06 PŚ (Ottensheim/Austria)
22-24.06 PŚ (Amsterdam/Holandia)
30.06-01.07 MP seniorów (Poznań)
13-15.07 PŚ (Lucerna/Szwajcaria)
26-29.07 Młodzieżowe MŚ (Strathclyde/Szkocja)
8-11.08 MŚ juniorów (Pekin/Chiny)
26.08-2.09 MŚ seniorów (Monachium/Niemcy)
20-23.09 ME (Poznań)
07.10 Długodystansowe MP (Warszawa)
Wyścigi motocyklowe
10.03 GP Kataru (Dauha)
25.03 GP Hiszpanii (Jerez de la Frontera)
22.04 GP Turcji (Stambuł)
6.05 GP Chin - (Szanghaj)
20.05 GP Francja (Le Mans)
3.06 GP Włoch (Mugello)
10.06 GP Katalonii (Bacelona)
24.06 GP W.Brytanii (Donington Park)
30.06 GP Holandii (Assen)
15.07 GP Niemiec (Sachsenring)
22.07 GP USA (Laguna Seca)
19.08 GP Czech (Brno)
2.09 GP San Marino (Misano)
16.09 GP Portugalii (Estoril)
23.09 GP Japonii (Motegi)
14.10 GP Australii (Phillip Island)
21.10 GP Malezji (Sepang)
4.11 GP Walencji (Ricardo Tormo-Valencia)
Zapasy
17-22.04 ME seniorów - styl wolny, klasyczny i kobiet
(Sofia/Bułgaria)
26.06-1.07 MEJ - styl wolny, klasyczny i kobiet (Belgrad/Serbia)
10-12.08 Turniej im. Ziółkowskiego - styl wolny (Siedlce)
16-18.08 Turniej im. Pytlasińskiego - styl klasyczny i
Warsaw Cup kobiet (Warszawa)
21-26.08 MŚJ - styl wolny, klasyczny i obiet (Pekin/Chiny)
18-23.09 MŚ seniorów - styl wolny, klasyczny i kobiet
(Baku/Azerbejdżan)
12-13.10 MP kobiet (Zgierz)
26-27.10 MP seniorów - styl wolny (Brzeg Dolny), styl
klasyczny (Janów Lubelski)