wytrwałosc drogą do sukcesu
...
Napisał(a)
w tą niedziele tj 9.12 odbyła się kolejna edycja zawodów w armwrestlingu w Starym Mieście w tym roku został dokonany podział na dwie grupy : amatorów i zawodowców. Kto był na wcześniejszych zawodach w minionych latach ten wie że z każdym rokiem te zawody sa coraz lepsze a ich oprawa i atmosfera panująca na nich wskazuje że sa to jedna z najlepiej zorganizowanych zawodów w kraju. tymbardziej zapraszam za rok ;) (oczywiście jak dostyanę wiecej info i wyniki poszczególnych kategorii do dorzucę do tematu)
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź...
Napisał(a)
wyniki zawodów
Kategoria amatorów do 70kg
1. Piotr Kubacki / Zagórów /
2. Sylwester Binkiewicz / Olszówka /
3. Bartłomiej Wróbel / OSP BOLO Stare Miasto /
4. Tomasz Zioła / Stare Miasto /
5. Janusz Nowakowski / OSP BOLO Stare Miasto /
6. Paweł Gradecki / OSP BOLO Stare Miasto /
7. Sebastian Struganek / Kopydłowo /
8. Przemysław Małas / Stare Miasto /
Kat. zawodowców do 70kg
1. Tomasz Szewczyk / SDS Tomaszów Maz. /
2. Piotr Kubacki / Zagórów /
3. Maciej Gralak / ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ Bydgoszcz /
4. Bartłomiej Wróbel / OSP BOLO Stare Miasto /
Kat. amatorów do 80kg
1. Tomasz Kościański / OSP BOLO Stare Miasto /
2. Łukasz Zimny / OSP BOLO Stare Miasto /
3. Krzysztof Kujawa /Janowiec Wlkp. /
4. Tomasz Nowakowski / OSP BOLO Stare Miasto /
5. Rafał Lingowski / OSP BOLO Stare Miasto /
6. Adrian Górka / UKS TRAKTOR /
7. Damian Olczyk / Olszówka /
8. Paweł Antonowicz / Rychwał /
9. Jakub Gralak / Dąbie /
10. Artur Rzędkowski / UKS TRAKTOR /
Kat. zawodowców do 80kg
1. Maciej Stelmaszyk / ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ Bydgoszcz /
2. Wiesław Rzanny / UKS TRAKTOR /
3. Tomasz Kościański / OSP BOLO Stare Miasto /
4. Michał Chmielewski / ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ Bydgoszcz /
Kat. amatorów do 90kg
1. Szczepan Widera / OSP BOLO Stare Miasto /
2. Grzegorz Kozłowski / Wilczyn /
3. Rafał Wesołowski / Rychwał /
4. Michał Walczak / Krągola /
5. Robert Pawłowski / Swarzędz /
6. Mirosław Harmaciński / Bydgoszcz /
7. Dawid Dylewski / Konin /
8. Paweł Lasota / Kłodawa /
9. Bartosz Kościański / Stare Miasto /
10. Sławomir Nowak / Stare Miasto /
Kat. zawodowców do 90kg
1. Grzegorz Lasota / ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ Bydgoszcz /
2. Jarosław Kujawa / ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ Bydgoszcz /
3. Andrzej Skóra / ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ Bydgoszcz /
4. Szczepan Widera / OSP BOLO Stare Miasto /
Kat. amatorów OPEN
1. Maciej Kucza / OSP BOLO Stare Miasto /
2. Jacek Grzenkowicz
3. Maciej Matuszewski / OSP BOLO Stare Miasto /
4. Krzysztof Sinek / Zbiersk /
5. Szczepan Widera / OSP BOLO Stare Miasto /
6. Andrzej Kaźmierczak / Kopydłowo /
7. Paweł Jasiński / OSP BOLO Stare Miasto /
8. Wiesław Fabiański / Tuliszków /
9. Sławomir Sanigórski / Rychwał /
10. Piotr Matuszewski / OSP BOLO Stare Miasto /
Kat. zawodowców OPEN
1. Tomasz Szewczyk / SDS Tomaszów Maz. /
2. Grzegorz Lasota / ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ Bydgoszcz /
3. Jacek Grzenkowicz / ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ Bydgoszcz /
4. Maciej Kucza / OSP BOLO Stare Miasto /
5. Przemysław Grzenkowicz / ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ Bydgoszcz /
6. Wiesław Rzanny / UKS TRAKTOR /
7. Piotr Kubacki / Zagórów /
8. Jarosław Kujawa / ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ Bydgoszcz /
Kat. kobiet amatorów do 60kg
1. Justyna Wiśniewska / WARTA Rumin /
2. Joanna Golińska / OSP BOLO Stare Miasto /
3. Patrycja Włoszkiewicz / Stare Miasto /
4. Weronika Piaskowska / OSP BOLO Stare Miasto /
Kat. kobiet amatorów OPEN
1. Anna Woźniak / OSP BOLO Stare Miasto /
2. Lucyna Kozłowska / Kopydłowo /
3. Justyna Wiśniewska / WARTA Rumin /
4. Weronika Piaskowska / OSP BOLO Stare Miasto /
Kat. kobiet zawodowców OPEN
1. Judyta Lasota / ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ Bydgoszcz /
2. Lucyna Kozłowska / Kopydłowo /
3. Anna Woźniak / OSP BOLO Stare Miasto /
4. Justyna Wiśniewska / OSP BOLO Stare Miasto /
Kategoria amatorów do 70kg
1. Piotr Kubacki / Zagórów /
2. Sylwester Binkiewicz / Olszówka /
3. Bartłomiej Wróbel / OSP BOLO Stare Miasto /
4. Tomasz Zioła / Stare Miasto /
5. Janusz Nowakowski / OSP BOLO Stare Miasto /
6. Paweł Gradecki / OSP BOLO Stare Miasto /
7. Sebastian Struganek / Kopydłowo /
8. Przemysław Małas / Stare Miasto /
Kat. zawodowców do 70kg
1. Tomasz Szewczyk / SDS Tomaszów Maz. /
2. Piotr Kubacki / Zagórów /
3. Maciej Gralak / ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ Bydgoszcz /
4. Bartłomiej Wróbel / OSP BOLO Stare Miasto /
Kat. amatorów do 80kg
1. Tomasz Kościański / OSP BOLO Stare Miasto /
2. Łukasz Zimny / OSP BOLO Stare Miasto /
3. Krzysztof Kujawa /Janowiec Wlkp. /
4. Tomasz Nowakowski / OSP BOLO Stare Miasto /
5. Rafał Lingowski / OSP BOLO Stare Miasto /
6. Adrian Górka / UKS TRAKTOR /
7. Damian Olczyk / Olszówka /
8. Paweł Antonowicz / Rychwał /
9. Jakub Gralak / Dąbie /
10. Artur Rzędkowski / UKS TRAKTOR /
Kat. zawodowców do 80kg
1. Maciej Stelmaszyk / ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ Bydgoszcz /
2. Wiesław Rzanny / UKS TRAKTOR /
3. Tomasz Kościański / OSP BOLO Stare Miasto /
4. Michał Chmielewski / ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ Bydgoszcz /
Kat. amatorów do 90kg
1. Szczepan Widera / OSP BOLO Stare Miasto /
2. Grzegorz Kozłowski / Wilczyn /
3. Rafał Wesołowski / Rychwał /
4. Michał Walczak / Krągola /
5. Robert Pawłowski / Swarzędz /
6. Mirosław Harmaciński / Bydgoszcz /
7. Dawid Dylewski / Konin /
8. Paweł Lasota / Kłodawa /
9. Bartosz Kościański / Stare Miasto /
10. Sławomir Nowak / Stare Miasto /
Kat. zawodowców do 90kg
1. Grzegorz Lasota / ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ Bydgoszcz /
2. Jarosław Kujawa / ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ Bydgoszcz /
3. Andrzej Skóra / ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ Bydgoszcz /
4. Szczepan Widera / OSP BOLO Stare Miasto /
Kat. amatorów OPEN
1. Maciej Kucza / OSP BOLO Stare Miasto /
2. Jacek Grzenkowicz
3. Maciej Matuszewski / OSP BOLO Stare Miasto /
4. Krzysztof Sinek / Zbiersk /
5. Szczepan Widera / OSP BOLO Stare Miasto /
6. Andrzej Kaźmierczak / Kopydłowo /
7. Paweł Jasiński / OSP BOLO Stare Miasto /
8. Wiesław Fabiański / Tuliszków /
9. Sławomir Sanigórski / Rychwał /
10. Piotr Matuszewski / OSP BOLO Stare Miasto /
Kat. zawodowców OPEN
1. Tomasz Szewczyk / SDS Tomaszów Maz. /
2. Grzegorz Lasota / ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ Bydgoszcz /
3. Jacek Grzenkowicz / ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ Bydgoszcz /
4. Maciej Kucza / OSP BOLO Stare Miasto /
5. Przemysław Grzenkowicz / ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ Bydgoszcz /
6. Wiesław Rzanny / UKS TRAKTOR /
7. Piotr Kubacki / Zagórów /
8. Jarosław Kujawa / ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ Bydgoszcz /
Kat. kobiet amatorów do 60kg
1. Justyna Wiśniewska / WARTA Rumin /
2. Joanna Golińska / OSP BOLO Stare Miasto /
3. Patrycja Włoszkiewicz / Stare Miasto /
4. Weronika Piaskowska / OSP BOLO Stare Miasto /
Kat. kobiet amatorów OPEN
1. Anna Woźniak / OSP BOLO Stare Miasto /
2. Lucyna Kozłowska / Kopydłowo /
3. Justyna Wiśniewska / WARTA Rumin /
4. Weronika Piaskowska / OSP BOLO Stare Miasto /
Kat. kobiet zawodowców OPEN
1. Judyta Lasota / ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ Bydgoszcz /
2. Lucyna Kozłowska / Kopydłowo /
3. Anna Woźniak / OSP BOLO Stare Miasto /
4. Justyna Wiśniewska / OSP BOLO Stare Miasto /
wytrwałosc drogą do sukcesu
...
Napisał(a)
Po raz piąty z rzędu odbył się „Otwarty Turniej Powiatu Konińskiego w Siłowaniu na Ręce”. Organizatorem jak zwykle było OSP BOLO Stare Miasto, a cała impreza odbyła się 09 grudnia br. na sali gimnastycznej przy Gimnazjum w Starym Mieście (koło Konina).
Pomimo, że turniej odbywał się po raz piaty, to po raz pierwszy dla zawodników czynnie uprawiających armwrestling, czyli dla zawodowców. W sumie wystartowało około 60 sportowców, z czego dużą większość stanowili amatorzy. Armwrestlerzy walczyli na rękę prawą w sześciu kategoriach dla poczatkujących (Amatorzy - seniorki: do 60kg, Open, seniorzy: do 70kg, do 80kg, do 90kg, Open) oraz czterech kategoriach dla bardziej doświadczonych (Zawodowcy - seniorki: open, seniorzy: do 70kg, do 80kg, do 90kg oraz open).
Cały turniej odbył się w miłej atmosferze, a najważniejsze nagrody zakasowali zawodowcy: Tomasz Szewczyk z Tomaszowa Mazowieckiego (zwycięzca do 70 kg oraz Open), Maciej Stelmaszyk z Bydgoszczy (zwycięzca do 80 kg), Grzegorz Lasota z Bydgoszczy (zwycięzca do 90kg), czy tez Judyta Lasota z Bydgoszczy (zwyciężczyni kat Open kobiet). Całe szczęście, że doświadczeni armwrestlerzy nie mogli starować w kategoriach amatorskich. Tam przynajmniej mogli wykazać się inni zawodnicy
info zaczerpnięte z armpower.net
szczypior pytaj tu na sfd może znajdzie sie ktoś chętny na wspólne treningi
Widzę ze IRON MAN19 też startował graty
Zmieniony przez - 50 Dollars w dniu 2007-12-12 17:42:07
Pomimo, że turniej odbywał się po raz piaty, to po raz pierwszy dla zawodników czynnie uprawiających armwrestling, czyli dla zawodowców. W sumie wystartowało około 60 sportowców, z czego dużą większość stanowili amatorzy. Armwrestlerzy walczyli na rękę prawą w sześciu kategoriach dla poczatkujących (Amatorzy - seniorki: do 60kg, Open, seniorzy: do 70kg, do 80kg, do 90kg, Open) oraz czterech kategoriach dla bardziej doświadczonych (Zawodowcy - seniorki: open, seniorzy: do 70kg, do 80kg, do 90kg oraz open).
Cały turniej odbył się w miłej atmosferze, a najważniejsze nagrody zakasowali zawodowcy: Tomasz Szewczyk z Tomaszowa Mazowieckiego (zwycięzca do 70 kg oraz Open), Maciej Stelmaszyk z Bydgoszczy (zwycięzca do 80 kg), Grzegorz Lasota z Bydgoszczy (zwycięzca do 90kg), czy tez Judyta Lasota z Bydgoszczy (zwyciężczyni kat Open kobiet). Całe szczęście, że doświadczeni armwrestlerzy nie mogli starować w kategoriach amatorskich. Tam przynajmniej mogli wykazać się inni zawodnicy
info zaczerpnięte z armpower.net
szczypior pytaj tu na sfd może znajdzie sie ktoś chętny na wspólne treningi
Widzę ze IRON MAN19 też startował graty
Zmieniony przez - 50 Dollars w dniu 2007-12-12 17:42:07
pozytywny jak HIV
Polecane artykuły