WYNIKI Polish Open Bad Boy Cup 2 :
ELITA:
76kg
1.Szymański Patryk - Linke Gold Team
2.Lasota Rafał - Grappling
3.Szeliga Michał - Linke Gold Team
3.Mila Ireneusz - Strefa Walki
88kg
1.Koprowski Piotr - Linke Gold Team
2.Malkowski Dominik - Linke Gold Team
3.Zbróg Marek - United Gym
3.Mila Krzysztof- Brasa Team
+88kg
1.Szatkowski Grzegorz - Linke Gold Team
2.Kowalczyk Marek - Linke Gold Team
3.Osiński Stefan - Linke Gold Team
3.Pawlak Jarosław - Linke Gold Team
Niebieskie pasy
64kg
1.Podstawczuk Piotr - Berserkers Team
2.Josef - Linke Gold Team
3.Klunder Kamil - Brasa Team
70kg
1.Abramiuk Mariusz - Linke Gold Team
2.Kowalski Marcin - Strefa Walki
3.Kabat Marcin - Linke Gold Team
3.Błachowicz Paweł - United Gym
76kg
1.Dzieniszewski Karol - Linke Gold Team
2.Drajewski Krzysztof - Gracie Barra
3.Chełkowski Michał - Linke Gold Team
4.Choiński Arkadiusz - United Gym
82,3kg
1.Kopera Łukasz - United Gym
2.Nowak Grzegorz - Husaria
3.Zaradzki Wojciech - Strefa Walki
3.Wojtkowski Piotr - Copacabana
88,3kg
1.Narkun Tomasz - Berserkers Team
2.Touahri Salim - Grappling
3.Mazur Adrian - Linke Gold Team
3.Konieczk Przemysław - Gracie Barra
94,3kg
1.Frąszczak Przemysław - Linke Gold Team
2.Bronowicki Mateusz - Linke Gold Team
3.Kelner Mariusz
100,5kg
1.Dobiński Tomasz - United Gym
2.Wójcik Marcin - GŁD Team
3.Siennicki Grzegorz - Linke Gold Team
3.Ludwiczak Bartosz - Strefa Walki
+100,5kg
1.Majka Tomasz - Berserkers Team
2.Baran Tomasz - Linke Gold Team
3.Starzecki Marcin
Białe pasy
64kg
1.Biniecki Adrian - Alliance
2.Zwolan Jarosław - Linke Gold Team
3.Jagielski Roman - Linke Gold Team
70kg
1.Grobelny Miłosz - Linke Gold Team
2.Jandy Marcin - Gracie Barra
3.Danielak Piotr - Gracie Barra
3.Obroślak Sylwester - Grappling
76kg
1.Klimas Szymon - Linke Gold Team
2.Koszela Paweł - AZS UAM
3.Szymański Jakub - Linke Gold Team
3.Zwoliński Mariusz - Strefa Walki
82,3kg
1.Pawlak Artur - Gracie Barra
2.Niewdach Jarosław - United Gym
3.Mroczkowski Jakub - Strefa Walki
3.Rynkiewicz Marcin - Linke Gold Team
88,3kg
1.Ferenc Łukasz - Gracie Barra
2.Grzempa Mariusz - copacabana
3.Prus Jakub - Strefa Walki
3.Trzmiel Karol - Linke Gold Team
94,3kg
1.Binek Robert -
Street Boxing
2.Komarnicki Marek - Gracie Barra
3.Chudzik Łukasz - Linke Gold Team
3.Gabryszak Andrzej - Linke Gold Team
100,5kg
1.Rutkowski Piotr - AZS UAM
2.Pachut Dariusz - Grappling
3.Anioła Dawid - Linke Gold Team
3.Rozumek Dawid - Linke Gold Team
+100,5kg
1.Dąbrówka Kamil - Berserkers Team
2.Agapow Krzysztof - Linke Gold Team
3.Pieniawski Krzysztof - Linke Gold Team
3.Kowalski Tomasz - GŁD Team
JUNIORZY:
65kg
1.Jasiński Łukasz - Szczecinek
2.Szymański Piotr - Linke Gold Team
3.Małek Piotr - Strefa Walki
3.Góralski Damian - Linke Gold Team
75kg
1.Sadowski Filip -Gameness Team
2.Kopera Bartosz - United Gym
3.Rojek Mateusz - Linke Gold Team
3.Somerfeld Oskar - Linke Gold Team
85kg
1.Massala Mateusz - Linke Gold Team
2.Hałub Daniel - Linke Gold Team
3.Bobryk Jan - Linke Gold Team
3.Dominik Baran - Linke Gold Team
+85kg
1.Lindenau Jakub - Linke Gold Team
2.Stelmaszewski Bartosz - Gracie Barra
3.Ludka Michał - Linke Gold Team
3.Wrzeborowski Piotr - Berserkers Team
Kobiety:
1.Bochenek Marta - Linke Gold Team
2.Doroszkiewicz Ewa - Linke Gold Team
3.Łęszczak Asia - Linke Gold Team
3.Cieślak Monika - Linke Gold Team
Wyniki drużynowe:
1.Linke Gold Team - 228 pkt.
2.Gracie Barra - 51 pkt.
3.United Gym - 39 pkt.
3.Berserkers Team - 38 pkt.
Zmieniony przez - renegat44 w dniu 2008-12-11 22:46:01