Szacuny 0 Napisanych postów 350 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3551

2x Mistrz Polski Juniorów do lat 18 w TS w kat 56kg i 60kg
Wice Mistrz Polski Juniorów do lat 18 w WL

ladnie landie chlopaki

Zmieniony przez - bencher w dniu 2009-03-18 16:10:53
...
Zweryfikowane wyniki Mistrzostw Polski Kobiet i Mężczyzn w Trójboju Siłowym
Zgodnie z zasadami współzawodnictwa sportowego PZKFiTS po wynikach badań antydopingowych zweryfikowane zostały wyniki Mistrzostw Polski Kobiet i Mężczyzn w Trójboju Siłowym, które odbyły się w dniach 6-8 marca 2009r. w Kielcach. Zmiany dotyczą klasyfikacji indywidualnej w kategorii 67,5 kg mężczyzn, klasyfikacji open mężczyzn i klasyfikacji drużynowej mężczyzn. Mistrzem Polski seniorów został Artur Giczan z UKS "Osiedla Bacieczki" Białystok - trójbój 627,5 kg(247,5+135+245). Wicemistrzem Polski jest Bartosz Wasilewski z TKKF "Śródmieście" Legnica - 585 kg (220+135+230), brązowym medalistą jest Grzegorz Uziełło z KS "Tęczy-Społem" Kielce - 545 kg (195+127,5+222,5).
Drużynowo pierwsze miejsce zajęła ekipa trenera Stefana Sochańskiego - UKS "Osiedla Bacieczki" Białystok - 59 pkt., drugie miejsce KS "Kobra Jass Kościan" z Kościana - 51 pkt., trzecie KS "Tęcza-Społem" Kielce - 45 pkt.
Klasyfikacja open mężczyzn i dalsze zmiany kolejności zawodników można znaleźć w zweryfikowanych wynikach Mistrzostw Polski Kobiet i Mężczyzn w Trójboju Siłowym.