Szacuny 149 Napisanych postów 17467 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196536

Zwycięzca tej pary spotka się w 1/4, ze zwycięzcą pary Argentyna/Szwajcaria

Belgia po dogrywce pokona USA.
...
QUEBLO Moderator
wygląda na to że trafiłeś
2:0 i początek drugiej połowy dogrywki no i nic nie zapowiada tego by USA miało wrócić do gry.

Zresztą, z przebiegu meczu amerykanie nie zasłużyli nawet na dogrywkę.

ooo,ledwie nacisnąłem wyślij odpowiedź i 2:1

Zmieniony przez - QUEBLO w dniu 2014-07-02 00:21:25

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Szkoda, że USA nie strzeli. Byłyby fajne karne.

Mogę Ci więcej przewidzieć. W półfinałach będzie Brazylia, Argentyna, Holandia i Niemcy. 3 miejsce będzie dla Holendrów. Drugie dla Argentyny, wygra Brazylia.

Argentyna w ćwierćfinałach ledwo ledwo ogra Belgię, nie będzie to pasjonujący mecz.
Niemcy pewnie wygrają z Francją, chociaż Francja strzeli pierwszego gola.
Brazylia pokaże się z na prawdę dobrej strony i ogra niewyraźną (chyba zmęczoną) Kolumbię, która zagrozi Brazylii jedynie na początku w pierwszych minutach oraz na końcu spotkania, w doliczonym czasie gry.
Holandia zdecydowanie ogra Kostarykę (najbardziej przekonująco z wszystkich półfinalistów).
...
Odbyłeś konsultancie u wróżbity Macieja czy co )

Belgowie imo z przebiegu całego spotkania zasłużyli bardziej na awans niż tim juesej.Natomiast skuteczność Belgów to woła o pomste do nieba,żeby strzelic pierwszą bramke musieli oddąc ponad 30 strzałów w tym 20 pare celnych ,masakra ))

No i szkoda że jednak nie doszło do karnych bo emocje były by jeszcze większe

...
ale oddać trzeba Howardowi że miał chyba mecz życia, tylko dzięki niemu były emecje w tym meczu do samego końca.
No i końcówka dogrywki...momenty w którym USA przycisnęło pokazał że obrona Belgów się gubiła,a sposób rozegrania tego wolnego...mistrzostwo.