gregorterm
...
Napisał(a)
...
Napisał(a)
O 11.00 rejestracja zawodników o 12.00 start. Przyjdź i zobacz jak najlepsi zawodnicy z CAŁEGO KRAJU walczą o tytuł Mistrza Polski. Łączna pula nagród wynosi ponad 10 000 zł.
Zmieniony przez - gregorterm w dniu 2017-08-04 20:58:37
Zmieniony przez - gregorterm w dniu 2017-08-04 20:58:37
gregorterm
...
Napisał(a)
Harmonogram Mistrzostw Polski Street Workout Poland Championships 2017
I.Dzień pierwszy-Kategoria Freestyle:
• 11:00-12:00- rejestracja zawodników;
• 12:05- inauguracja zawodów:
-12:10-12:15- wprowadzenie zawodników z wyczytaniem nazwisk;
-12:15-12:20- otwarcie zawodów, przemówienie prowadzącego, przywitanie zawodników, gości;
-12:20-12:25- ślubowanie zawodników;
-12:30-12:35- Hymn Polski;
-12:35-12:40- rozpoczęcie Mistrzostw, wyprowadzenie zawodników;
• 12:40-12:45- przedstawienie sędziów;
• 12:45-13:00- pokaz sędziów; zdjęcie grupowe;
(*12:40-13:00- w tym czasie zawodnicy mają czas na rozgrzanie się);
• 13:00-14:40- runda pierwsza(półfinał)-Kategoria Freestyle Mężczyzn:
-przedstawienie zawodnika na podstawie wcześniej wypełnionej ankiety,
-występ 2 minuty;
-rezerwa czasowa organizacyjna;
• 14:40-14:55- konkurs dla publiczności i czas dla sędziów na przyznanie punktacji zawodnikom;
• 14:55-15:45- runda pierwsza-Kategoria Freestyle Kobiet(półfinał):
-przedstawienie zawodniczki na podstawie wcześniej wypełnionej ankiety,
-występ 2 minuty;
-rezerwa czasowa organizacyjna;
• 15:45-16:00- konkurs dla publiczności i czas dla sędziów na przyznanie punktacji zawodniczkom;
• 16:00-16:10- wyniki rundy pierwszej i krótka przerwa organizacyjna;
• 16:10-17:00- runda druga(finał)-Kategoria Freestyle Mężczyzn:
-przedstawienie zawodnika na podstawie wcześniej wypełnionej ankiety,
-występ 2 minuty;
-rezerwa czasowa organizacyjna;
• 17:00-17:25- runda druga(finał)-Kategoria Freestyle Kobiet:
-przedstawienie zawodniczki na podstawie wcześniej wypełnionej ankiety,
-występ 2 minuty;
-rezerwa czasowa organizacyjna;
• 17:25-17:50- koncert Drużyny Mistrzów;
-rezerwa czasowa organizacyjna;
• 17:50-17:55- wprowadzenie zawodników;
• 17:55-18:10- nagrodzenie zawodników;
• 18:10-18:30- podsumowanie i zakończenie zawodów.
II.Dzień drugi-Kategoria Siłowo-wytrzymałościowa:
• 11:00-12:00- rejestracja zawodników;
• 12:05- inauguracja zawodów:
-12:10-12:15- wprowadzenie zawodników z wyczytaniem nazwisk;
-12:15-12:20- otwarcie zawodów, przemówienie prowadzącego, przywitanie zawodników, gości;
-12:20-12:25- ślubowanie zawodników;
-12:30-12:35- Hymn Polski;
-12:35-12:40- rozpoczęcie Mistrzostw, wyprowadzenie zawodników;
• 12:40-12:45- przedstawienie sędziów;
• 12:45-13:00- pokaz sędziów; zdjęcie grupowe;
(*12:40-13:00- w tym czasie zawodnicy mają czas na rozgrzanie się);
• 13:00-14:40- runda pierwsza(ćwierćfinał)-Kategoria Siłowo-wytrzymałościowa Mężczyzn:
-jednocześnie startuje dwóch(2) zawodników, każdy ma przydzielonego jednego(1) sędziego;
-przedstawienie zawodników na podstawie wcześniej wypełnionej ankiety,
-rezerwa czasowa organizacyjna;
• 14:40-14:55- konkurs dla publiczności i czas dla sędziów na przyznanie punktacji zawodnikom;
• 14:55-15:45- runda pierwsza-Kategoria Siłowo-wytrzymałościowa Kobiet(ćwierćfinał):
-przedstawienie zawodniczki na podstawie wcześniej wypełnionej ankiety,
-rezerwa czasowa organizacyjna;
• 15:45-16:00- konkurs dla publiczności;
• 16:00-16:10- wyniki rundy pierwszej i krótka przerwa organizacyjna;
• 16:10-17:10- runda druga(półfinał)-Kategoria Siłowo-wytrzymałościowa Mężczyzn:
-cztery(4) kategorie ćwiczeń; występy w kolejności alfabetycznej;
-czas rundy uzależniony od ilości wykonanych powtórzeń;
• 17:10-17:40- runda druga(ćwierćfinał)-Kategoria Siłowo-wytrzymałościowa Kobiet:
-trzy(3) kategorie ćwiczeń; występy w kolejności alfabetycznej;
-czas rundy uzależniony od ilości wykonanych powtórzeń;
• 17:40-17:50- ogłoszenie wyników; czas organizacyjny;
• 17:50-18:20-runda trzecia(finał)-Kategoria Siłowo-wytrzymałościowa Mężczyzn:
-pięciu(5) zawodników;
• 18:20-18:25-runda trzecia(finał)-Kategoria Siłowo-wytrzymałościowa Kobiet:
-trzy(3) zawodniczki;
• 18:25-18:35- przerwa organizacyjna; podliczenie punktacji;
• 18:35-18:40- wprowadzenie zawodników;
• 18:40-18:55- nagrodzenie zawodników;
• 18:55-19:15- podsumowanie i zakończenie zawodów.
* Plan czasowy zawodów jest orientacyjny. W przybliżeniu staraliśmy się określić go w oczekiwanych ramach, jednak może on różnić się od zaplanowanego.
I.Dzień pierwszy-Kategoria Freestyle:
• 11:00-12:00- rejestracja zawodników;
• 12:05- inauguracja zawodów:
-12:10-12:15- wprowadzenie zawodników z wyczytaniem nazwisk;
-12:15-12:20- otwarcie zawodów, przemówienie prowadzącego, przywitanie zawodników, gości;
-12:20-12:25- ślubowanie zawodników;
-12:30-12:35- Hymn Polski;
-12:35-12:40- rozpoczęcie Mistrzostw, wyprowadzenie zawodników;
• 12:40-12:45- przedstawienie sędziów;
• 12:45-13:00- pokaz sędziów; zdjęcie grupowe;
(*12:40-13:00- w tym czasie zawodnicy mają czas na rozgrzanie się);
• 13:00-14:40- runda pierwsza(półfinał)-Kategoria Freestyle Mężczyzn:
-przedstawienie zawodnika na podstawie wcześniej wypełnionej ankiety,
-występ 2 minuty;
-rezerwa czasowa organizacyjna;
• 14:40-14:55- konkurs dla publiczności i czas dla sędziów na przyznanie punktacji zawodnikom;
• 14:55-15:45- runda pierwsza-Kategoria Freestyle Kobiet(półfinał):
-przedstawienie zawodniczki na podstawie wcześniej wypełnionej ankiety,
-występ 2 minuty;
-rezerwa czasowa organizacyjna;
• 15:45-16:00- konkurs dla publiczności i czas dla sędziów na przyznanie punktacji zawodniczkom;
• 16:00-16:10- wyniki rundy pierwszej i krótka przerwa organizacyjna;
• 16:10-17:00- runda druga(finał)-Kategoria Freestyle Mężczyzn:
-przedstawienie zawodnika na podstawie wcześniej wypełnionej ankiety,
-występ 2 minuty;
-rezerwa czasowa organizacyjna;
• 17:00-17:25- runda druga(finał)-Kategoria Freestyle Kobiet:
-przedstawienie zawodniczki na podstawie wcześniej wypełnionej ankiety,
-występ 2 minuty;
-rezerwa czasowa organizacyjna;
• 17:25-17:50- koncert Drużyny Mistrzów;
-rezerwa czasowa organizacyjna;
• 17:50-17:55- wprowadzenie zawodników;
• 17:55-18:10- nagrodzenie zawodników;
• 18:10-18:30- podsumowanie i zakończenie zawodów.
II.Dzień drugi-Kategoria Siłowo-wytrzymałościowa:
• 11:00-12:00- rejestracja zawodników;
• 12:05- inauguracja zawodów:
-12:10-12:15- wprowadzenie zawodników z wyczytaniem nazwisk;
-12:15-12:20- otwarcie zawodów, przemówienie prowadzącego, przywitanie zawodników, gości;
-12:20-12:25- ślubowanie zawodników;
-12:30-12:35- Hymn Polski;
-12:35-12:40- rozpoczęcie Mistrzostw, wyprowadzenie zawodników;
• 12:40-12:45- przedstawienie sędziów;
• 12:45-13:00- pokaz sędziów; zdjęcie grupowe;
(*12:40-13:00- w tym czasie zawodnicy mają czas na rozgrzanie się);
• 13:00-14:40- runda pierwsza(ćwierćfinał)-Kategoria Siłowo-wytrzymałościowa Mężczyzn:
-jednocześnie startuje dwóch(2) zawodników, każdy ma przydzielonego jednego(1) sędziego;
-przedstawienie zawodników na podstawie wcześniej wypełnionej ankiety,
-rezerwa czasowa organizacyjna;
• 14:40-14:55- konkurs dla publiczności i czas dla sędziów na przyznanie punktacji zawodnikom;
• 14:55-15:45- runda pierwsza-Kategoria Siłowo-wytrzymałościowa Kobiet(ćwierćfinał):
-przedstawienie zawodniczki na podstawie wcześniej wypełnionej ankiety,
-rezerwa czasowa organizacyjna;
• 15:45-16:00- konkurs dla publiczności;
• 16:00-16:10- wyniki rundy pierwszej i krótka przerwa organizacyjna;
• 16:10-17:10- runda druga(półfinał)-Kategoria Siłowo-wytrzymałościowa Mężczyzn:
-cztery(4) kategorie ćwiczeń; występy w kolejności alfabetycznej;
-czas rundy uzależniony od ilości wykonanych powtórzeń;
• 17:10-17:40- runda druga(ćwierćfinał)-Kategoria Siłowo-wytrzymałościowa Kobiet:
-trzy(3) kategorie ćwiczeń; występy w kolejności alfabetycznej;
-czas rundy uzależniony od ilości wykonanych powtórzeń;
• 17:40-17:50- ogłoszenie wyników; czas organizacyjny;
• 17:50-18:20-runda trzecia(finał)-Kategoria Siłowo-wytrzymałościowa Mężczyzn:
-pięciu(5) zawodników;
• 18:20-18:25-runda trzecia(finał)-Kategoria Siłowo-wytrzymałościowa Kobiet:
-trzy(3) zawodniczki;
• 18:25-18:35- przerwa organizacyjna; podliczenie punktacji;
• 18:35-18:40- wprowadzenie zawodników;
• 18:40-18:55- nagrodzenie zawodników;
• 18:55-19:15- podsumowanie i zakończenie zawodów.
* Plan czasowy zawodów jest orientacyjny. W przybliżeniu staraliśmy się określić go w oczekiwanych ramach, jednak może on różnić się od zaplanowanego.
gregorterm
...
Napisał(a)
9. miejsce w kraju Daniela Lisa.
http://www.belsport.pl/aktualnosc,262-9_miejsce_w_kraju_daniela_lisa.html
http://www.belsport.pl/aktualnosc,262-9_miejsce_w_kraju_daniela_lisa.html
gregorterm
...
Napisał(a)
Poszaleli.
Street Workout Poland Championships 2017 in Cracow (unofficial movie)
Zmieniony przez - gregorterm w dniu 2017-08-12 06:53:19
Street Workout Poland Championships 2017 in Cracow (unofficial movie)
Zmieniony przez - gregorterm w dniu 2017-08-12 06:53:19
gregorterm
...
Napisał(a)
gregorterm
Polecane artykuły