SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bol z prawej strony zeber.

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 947

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 728
Czesc wszystkim.Pisze z powodu ze zauwazylem ostatnio a nawet jakis spory czas temu miewam skurcze,kolki,bole z prawej strony zeber wczesniej tzn na poczatku zauwazylem je z obydwu stron ale ostatecznie czuje je z prawej strony zeber przypominaja bol,skurcze,kolke ciezko opisac pojawiaja sie podczas biegania,przyznam ze duzo biegam od kilku lat coraz dalsze dystanse i nigdy tego nie mialem a pojawilo sie w momencie gdy zmienilem kreatyne z moonohydratu jakiejs podstawowej zawsze kupywalem ta najtansza i uzywalem jej a uzylem z 2-3 pudelka pomyslalem ze zmienie na jablczan i kupilem sobie cm3 od treca i bcaa z promocji dnia i pamietam ze zazylem ta pierwsza dawke tego i tego przed treningiem i wyszedlem i dostalem takich "skurczy" w zebrach. I pisze to wlasnie wracajac z biegania przebieglem z 8 km z tego ostatni kilometr to bieglem caly czas trzymajac sie za zebra bo strasznie doskieralo mi te uczucie. Czy to moze cos z watroba przez zazywanie odzywek? Dodam iz jestem w mlodym wieku 20lat. Moze ktos mial cos podobnego i ktos jest w stanie mi doradzic co zrobic? Dodam iz wydaje mi sie ze to nie jest z przetrenowania poniewaz z 3-4 dni nie biegalem,a kolek skurczow tez nie mialem majac nawet przerwy.Bede wdzieczny za jakolkolwiek pomoc.
Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82718 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699615
Kreatyne bym tutaj wykluczył , szybciej szukaj problemu w diecie .
Najważniejsze jednaj będzie wykonanie odpowiednich badań Diagnostyka rozpoczyna się od badania podmiotowego, czyli wywiadu z pacjentem. Lekarz wypytuje o wszystkie objawy i dolegliwości. Następnie przechodzi do badania przedmiotowego, czyli badania palpacyjnego. Może dotykać i uciskać jamę brzuszną.

W zależności od objawów lekarz może wykonać:

badania laboratoryjne,
USG jamy brzusznej,
badanie endoskopowe.
Badania dobierane są przez specjalistę indywidualnie do potrzeb pacjenta.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ZAWRTOTY GLOWY PODCZAS TRENINGU

Następny temat

Wyniki badań

WHEY premium