22 lipca - Bellator 283: Patricky Freire vs. Sidney Outlaw

Yoshi87 FIGHT24.PL
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408

Patricky Freire vs. Sidney Outlaw na Bellator 283

Starcie o pas wagi lekkiej w karcie lipcowej gali.

Wczoraj organizacja Bellator poinformowała, że podczas gali oznaczonej numerem 283 Patricky Freire (24-10) stanie do obrony pasa wagi lekkiej podejmując Sidneya Outlawa (16-4). Starcie odbędzie się na dystansie pięciu rund i będzie walką wieczoru.

Freire zdobył mistrzowski tytuł w listopadzie, na gali Bellator 270 Brazylijczyk znokautował Petera Queally’ego, z którym przegrał wcześniejszą walkę przez przerwanie lekarza.

Outlaw powróci do rywalizacji po ponad rocznej przerwie, ostatni występ zanotował w czerwcu zeszłego roku gdy w III rundzie poddał Mylesa Jury’ego. Wcześniej Sidney decyzją sędziów pokonał Adama Piccolottiego.

Gala Bellator 283 odbędzie się 22 lipca w Waszyngtonie. W co-main evencie gali Douglas Lima podejmie Jasona Jacksona w limicie kategorii półśredniej.

...

Patricky Freire kontuzjowany, wycofał się z walki przeciwko Sidneyowi Outlawowi

Walka o pas wagi lekkiej odwołana.

Jak poinformował portal sherdog.com, z powodu kontuzji Patricky Freire (24-10) musiał wycofać się z walki na gali Bellator 283. Podczas niej Brazylijczyk miał rywalizować z Sidneyem Outlawem (16-4) o mistrzostwo kategorii 155 funtów.

Freire zdobył pas w listopadzie zeszłego roku, na gali oznaczonej numerem 270 Brazylijczyk znokautował Petera Queally’ego. Wcześniejsze starcie z Queallym zakończyło się po przerwaniu walki przez lekarza. 36-latek ma na swoim koncie wygrane m.in. z Bensonem Hendersonem i Joshem Thomsonem.

Gala Bellator 283 odbędzie się 22 lipca w Tacoma, w stanie Waszyngton. Nową walką wieczoru prawdopodobnie zostanie starcie w wadze półśredniej pomiędzy byłym mistrzem, Douglasem Limą a Jasonem Jacksonem.

23 lipca - KSW 72: Romanowski vs Grzebyk