Szacuny 6 Napisanych postów 96 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1012
ja mieszkam na takiej dosc duzej wiosce i graja tu chlopaki w B klasie(ale teraz spadna chyba do C)i u nas to jest beka na maxa co tydzien!
jest to wioska a przychodzi tu CO MECZ wiecej kibicow niz w jakims miescie
kiedys przyjechal zespol juz nie pamietam skad to 2 bracia (ziomki po 50 lat) na***ani jak worki zaczeli zadymieac wtedy juz nie bylo szalu deski(oczywiscie wyrwane z trybun ) poszly w dlon i jazda smary!

druga akcja to jak juniaorzy starsi grali mecz i jak dobrze pamietam (a pamietam bo pozniej sam uczestniczylem w akcji ) wygrywali mecz 3:2 i bylo 5 minut do konca meczu zaczeli zadymiac!koles od nas zaj**** przeciwnikowi z bani to tamten podobo mial nos zlamany i wtedy sie zaczelo!wszyscy juniorzy wpadli sie tluc bo sedzie przerwal meczi byl walkower 3:0 prze***alismy!akcja sie toczy patrzymy kibice sie wbijaja na boisko no to ja tez!palki w dlon i jazda!pozniej az mi bylo tych kolesi szkoda tak dostali!

i ostatnia akcja jak grali juniorzy mlodsi z bydgoszcza jesli dobrze pamietam tez zaczeli sie prac ale wtedy to bylo slabo wkoncu chlopcy po 14-15 lat co oni mogli zrobic ale przynajmniej bylo fajno