...
Napisał(a)
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź...
Napisał(a)
1. -77 kg Jasse Junkkari GB-Gym Finland vs Maciej Luczak Mighty Bulls Poland
Zwycięzca: Luczak, rear naked choke, 2:28 1 runda.
2. -84 kg Jani Järvenpää Rauman Samurai Finland vs Orestas Pokvytis Lithuania
Zwycięzca: Pokvytis, TKO (injury),1 runda.
3. +93 kg Vesa Vuori FFG / Team Scandinavia Finland vs Andrzej Kulik Mighty Bulls Poland
Zwycięzca: Vuori, triangle choke, 2:04 2 runda.
4. -64 kg Hannu Mikkola Alliance Porvoo Finland vs Eugenijus Konkovas Lithuania
Zwycięzca: Mikkola, triangle choke, 2:44 2 runda.
5. -84 kg Markus Jakobsen Norway vs Ferenc "Raptor" Stolzenburg OC-fight Team Germany
Zwycięzca: Jakobsen, heel hook, 2:06 1 runda.
6. -77 kg Janne Tulirinta Riihimäen Heracles Finland vs Lukasz Janas
Mighty Bulls Poland
Zwycięzca: Janas, rear naked choke, 4:48 3 runda.
7. -77 kg Anssi Riiittinen Utti Finland vs Marc "The Cat" Wisniewski OC-fight Team Germany
Zwycięzca: Wisniewski, armbar, 2:44 2 runda.
8. -93 kg Markus Halkosaari GB-Gym Finland vs Vidmantas Tatarunas Lithuania
Zwycięzca: Tatarunas, KO, 1:56 1 runda.
9. -70 kg Jarkko Latomäki Shootfighting Lappeenranta Finland vs Slawomir Szamota Mighty Bulls Poland
Zwycięzca: Jarkko Latomäki, decision (unanimous)
10. +93 kg Miika Mehmet GB-Gym Finland vs Egidijus Petruąkevièius Lithuania
Zwycięzca: Mehmet, TKO (corner stoppage), 3:15 1 runda.
11. -93 kg Lucio Linhares Alliance Brazil vs Grzegorz Jakubowski Mighty Bulls Poland
Zwycięzca: Linhares, decision (split)
Zwycięzca: Luczak, rear naked choke, 2:28 1 runda.
2. -84 kg Jani Järvenpää Rauman Samurai Finland vs Orestas Pokvytis Lithuania
Zwycięzca: Pokvytis, TKO (injury),1 runda.
3. +93 kg Vesa Vuori FFG / Team Scandinavia Finland vs Andrzej Kulik Mighty Bulls Poland
Zwycięzca: Vuori, triangle choke, 2:04 2 runda.
4. -64 kg Hannu Mikkola Alliance Porvoo Finland vs Eugenijus Konkovas Lithuania
Zwycięzca: Mikkola, triangle choke, 2:44 2 runda.
5. -84 kg Markus Jakobsen Norway vs Ferenc "Raptor" Stolzenburg OC-fight Team Germany
Zwycięzca: Jakobsen, heel hook, 2:06 1 runda.
6. -77 kg Janne Tulirinta Riihimäen Heracles Finland vs Lukasz Janas
Mighty Bulls Poland
Zwycięzca: Janas, rear naked choke, 4:48 3 runda.
7. -77 kg Anssi Riiittinen Utti Finland vs Marc "The Cat" Wisniewski OC-fight Team Germany
Zwycięzca: Wisniewski, armbar, 2:44 2 runda.
8. -93 kg Markus Halkosaari GB-Gym Finland vs Vidmantas Tatarunas Lithuania
Zwycięzca: Tatarunas, KO, 1:56 1 runda.
9. -70 kg Jarkko Latomäki Shootfighting Lappeenranta Finland vs Slawomir Szamota Mighty Bulls Poland
Zwycięzca: Jarkko Latomäki, decision (unanimous)
10. +93 kg Miika Mehmet GB-Gym Finland vs Egidijus Petruąkevièius Lithuania
Zwycięzca: Mehmet, TKO (corner stoppage), 3:15 1 runda.
11. -93 kg Lucio Linhares Alliance Brazil vs Grzegorz Jakubowski Mighty Bulls Poland
Zwycięzca: Linhares, decision (split)
Poprzedni temat
Co z walką Saleta vs.Jakubowski?
Następny temat
Dane zawodników walczących na tej gali.
Polecane artykuły