słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3746

...
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45
w sobote 24 wrzesnia br. LUKASZ JAROSZ zostal MISTRZEM ŚWIATA w kick boxingu z low kickiem mistrzostwa odbyly sie w Maroku łukasz stoczyl trzy walki zeby dostac sie do finału ktore zdecydowanie wygral walke finałowa stoczyl z Serbem ,Łukasz pokazal prawdziwy kick boxing w pieknym stylu wygrywajac zdecydowanie i bez wiekszych problemow
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3642
Gratulację dla Łukasza,no to teraz nie pozostaje mu nic jak tylko zwyciężyć z Saletą (walka w listopadzie o ile Przemek się nie wycofa).
...
Szacuny 18 Napisanych postów 721 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5610

Gratulacje dla wszystkich zawodnikow.

25.9.Agadir (PAP) - Trzy medale mistrzostw świata w kick-boxingu w formule low-kick zdobyli w Agadirze (Maroko) Polacy. Złoty wywalczył w kategorii plus 91 kg 34-letni Łukasz Jarosz (Giewont Rabka), a srebrne 31-letni Robert Żytkiewicz (Gwardia Zielona Góra, 63,5 kg) i 21-letni Michał Głogowski (TKKF Siedlce, 71 kg).

W mistrzostwach świata rywalizowało 187 zawodników w low-kicku i 93 w thaiboxingu. Reprezentowali 38 krajów z 4 kontynentów. (PAP)