słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3736

...
Szacuny 14 Napisanych postów 5851 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26811
Ten puchar do Lecha należy... Mi się wydaje że początek ciężki ale w końcówce nadgonią i będzie później co wspominać, mam taka nadzieję, a co do wspomnień to bardzo mi się jeszcze podobał finał Ajax-juve dramat po karnych hehe, piękne widowisko

SERCE W BIELI KREW W CZERNI NA ZAWSZE WIELKIEMU JUVENTUSOWI WIERNI
W ŻYŁACH SZLACHETNA KREW, W SERCU POZNAŃSKI LECH

...
Ekspert
Ale byłoby fajnie gdyby Lech wygrał ligę

Takie wielkie, takie niewinne. A same niosą na grzbiecie skrzydlatą kostuchę. Polską śmierć.

...
uuu to by były dopiero wspomnienia, ale na to nie liczę, może za rok...

...
Szacuny 0 Napisanych postów 181 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1157
MU - Bayern - Finał LM '99
Mecz z EURO 2000 Holandia - Włochy i milion obronionych karnych :)

"Kto nie ma odwagi do marzeń nie będzie miał siły do walki"

...
no szkoda Holandii też byłem za nimi, oni to mają pecha totalnego :/ Niech w końcu coś zdobędą bo im się należy, a co do meczu Ajax-Juve to był to jak dla mnie świetny mecz bo wygrana Juve oczywiście a bramka Ravanelli'ego... ahh ostry kąt i gol hehe

...
mi w pamięci został finał Ligi Mistrzów 2005, Liverpool-Milan najpierw do przerwy 0:3 dla milanu i nikt nie wierzył w zwycięstwo liverpoolu, a potem
3 bramki dla LIverpolu ,po przerwie emocjonująca dogrywka i rzuty karne w których Dudek obronił strzał Shevcenki.

Ranking IFFHS: Liga angielska najlepsza, liga polska...