Obecna waga 93,5 kg. Zamieniam na funty- 93,5 kg x 2,2=205,7. Następnie mnoże 205,7 x 12 = 2468 kcal - BMR
Dni ketozy:
1 - 85% tłuszczu/15% białka.......BMR - 5% (minus 5) deficyt kaloryczny
2 - 75% tłuszczu/25% białka.......BMR -10%
3 - 65% tłuszczu/35% białka.......BMR -15%
4 - 70% tłuszczu/30% białka.......BMR....bez zmian czyli w moim przypadku 2468 kcal.
5 - 70% tłuszczu/30% białka.......BMR -10%
6 - 65% tłuszczu/35% białka.......BMR -15%
Ładowanie węglowodanami:
Dzień 7: BMR + 30%
Dni ketozy - Schemat Uriela - https://www.sfd.pl/temat139197/
Dzien 1.
85% tłuszczu, 15% białka, BMR -5%
2468kcal x 5% (0,05) = 123 kcal
2468kcal - 123 = 2344 kcal - tyle w ciągu 1 dnia CKD
2344 x 0,85 = 1992 kcal / 9 kcal = 221 g tłuszczy
2344 x 0,15 = 351 kcal / 4 kcal = 88 g białka
Dzien 2.
75% tłuszczu, 25% białka, BMR -10%
2468 x 0,1 = 246,8 kcal
2468 - 246,8 = 2221 kcal - tyle w ciągu 2 dnia CKD
2221 x 0,75 = 1665 /9 = 185 g tłuszczy
2221 x 0,25 = 555 /4 = 139 g białka
Dzien 3.
65% tłuszczu, 35% białka, BMR -15%
2468 x 0,15 = 370 kcal
2468 - 370 = 2098 kcal - tyle w ciągu 3 dnia CKD
2098 x 0,65 = 1363 / 9 = 151 g tłuszczy
2098 x 0,35 = 734 / 4 = 183 g białka
Dzien 4.
70% tłuszczy, 30% białka , BMR bez zmian czyli 2468 kcal.
2468 x 0,7 = 1727 / 9 = 192 g tłuszczy
2468 x 0,3 = 740 / 4 = 185 g białka
Dzien 5.
70% tłuszczy, 30% białka, BMR -10%
2468 x 0,1 = 246,8 kcal
2468 - 246,8 = 2221 kcal - tyle w ciągu 5 dnia CKD
2221 x 0,7 = 1555 / 9 = 173 g tłuszczy
2221 x 0,3 = 666 / 4 = 166 g białka
Dzien 6 jak dzien 3 czyli.
65% tłuszczu, 35% białka, BMR -15%
2468 x 0,15 = 370 kcal
2468 - 370 = 2098 kcal - tyle w ciągu 3 dnia CKD
2098 x 0,65 = 1363 / 9 = 151 g tłuszczy
2098 x 0,35 = 734 / 4 = 183 g białka
Ładowanie węglami ;
Dzień 7 :BMR + 30%
2468 x 0,3 = 740 2468 + 740 = 3208 kcal.
70% węgli, 20% białka,10% tłuszczu
3208 x 0,7 = 2245 / 4 = 561 g węgli w dniu ładowania
3208 x 0,2 = 641 / 4 = 160 g białka
3208 x 0,1 = 320 / 9 = 35 g tłuszczu.
No to narazie obliczenia. Rzuccie na to koiem czy są aby napewno dobrze. Jeśłi wszystko się zgadza to jutro ułoże i wkleje diete do oceny.
Acha 1 ładowanie po 14 dniach wg. Qaza.
Planuje wszystko zacząc 24 kwietnia. Do diety 4 x TSE - 6 tabs dziennie + trening siłowy + a6w+aerobik
Ogólnie rzecz biorąc będę mieć co robić
Jeszcze nigdy mi to na złe nie wyszło.
Czekam na odpowiedzi SPECnazów