Dieta była układana na podstawie postu Zbilansowana dieta redukcyjna - nowe spojrzenie... by ellis
Na razie same założenia, dietę wrzucę gdy ktoś sprawdzi, że rozkład jest ok.
Dieta dla kobiety:
Waga: 80kg
Wzrost: 164cm
Osoba ta kwalifikuje się do 2 grupy dietetycznej i 1 grupy aktywności fizycznej.
30 x 80kg= 2400kcal
Makroskładniki
Białko
2,2 x 80= 176g x 4= 704kcal
Węglowodany
1,25 x 80kg x 2,2 + 100= 320g x 4= 1280kcal
Tłuszcz
2400kcal - 704kcal - 1280kcal = 416kcal= 46g tłuszczu
Deficyt kaloryczny
20% = 2400 x 20 %= 480kcal 2400 - 480 = 1920kcal
Do obcięcia 480kcal z węglowodanów/ tłuszczy
Węglowodany 1280kcal= 320g / obcięte kalorie 1280kcal - 480kcal= 800kcal= 200g
Podsumowanie:
Białko 704kcal= 176g
Węglowodany 800kcal= 200g
Tłuszcze 416kcal= 46g
1920kcal
I dwa pytanka:
1. Czy wolny posiłek i Structured refeeds są obowiązkowe czy tylko głównie chodzi o aspekty psychologiczne?
2. Co zamiast Carbo po treningu?
Zmieniony przez - YezYezYo w dniu 2006-05-26 16:23:50