słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2232

...
Szacuny 4 Napisanych postów 2300 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5377
Łukasz Maszczyk (48 kg) zdobył złoty medal mistrzostw Unii Europejskiej w boksie, które w sobotę zakończyły się w węgierskim Debreczynie. W finale pokonał Włocha Alfonso Pinto 32:21.

Srebrny medal wywalczył Łukasz Janik (91 kg). W decydującym pojedynku przegrał z Francuzem Johnem Michaelem Mbumbą 31:38.

Brązowe medale w turnieju zdobyło czterech podopiecznych trenera Ludwika Buczyńskiego - Krzysztof Rogowski (54 kg), Krzysztof Szot (60 kg), Mariusz Koperski (64 kg) i Krzysztof Zimnoch (+91 kg).

polskiboks.pl

...
Łukasz Maszczyk (Gwardia Warszawa) przegrał z Ukraińcem Heorhijem Czigajewem 13:26 w 1/8 finału wagi 48 kg bokserskich mistrzostw świata w Chicago 2007-10-31 21:37. Stawką pojedynku był awans do igrzysk olimpijskich w Pekinie. :( Chłopaka marzeniem jest pojechać na olimpiadę . Ma bardzo dużo już tytułów .W Polsce walczy do 52kg a za granica 48 .