Sztuki Walki

Ilość wyświetleń tematu: 1216

...
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2628
Już dzisiaj Panowie mamy walkę a tu ciiiisza. Sądzę, że Hsim powinien rozstrzygnąć walk.ę na swoją korzyśc i nie da szans sędziom. Oleg pomimo, że ostatnio pokazał się z dobrej strony jest już rozbity i sądzę, że pokaże szklanke w tej walce

...
Szacuny 18 Napisanych postów 4847 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 40994
Ja również sądze ,że Rahman wygra i to nawet przez KO

"I try to catch him right on the tip of the nose, because I try to push the bone into the brain." (M.Tyson)

...
Szacuny 1 Napisanych postów 1100 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5656
K.O.
Co jest z TVN-em? Czemu nie ma transmisji walk?

"...Połowa ludzi dookoła to statyści.
Wypełniają przestrzeń nie posiadając myśli.
Myślą to co pomyśleć powinni,
oni boją się że ktoś przemyśli ich pomysły..."

...
Szacuny 0 Napisanych postów 345 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5724
zadna telewizja chyba nie pokazuje trnasmisji ;/

najlepsza chwila poranka - kreska koksu do sniadanka !

...
Maskajew jeszcze raz znokautował Rahmana!
13.06.2006. Kazach Oleg Maskajew jest nowym mistrzem świata WBC w wadze ciężkiej. Dzisiejszej nocy w Las Vegas Maskajew pokonał broniącego tytułu Hasima Rahmana przez techniczny nokaut w dwunastej rundzie. Amerykaninowi nie udał się rewanż za porażkę sprzed siedmiu lat.

Po jedenastu rundach u dwóch sędziów prowadził Maskajew (33-5, 26 KO) w stosunku 106-103 i 105-104. Trzeci dawał w tym momencie wygraną Rahmanowi (41-6-2, 33 KO) - 106-103.

Maskajew jednak nie pozostawił decyzji w rękach sędziów. W dwunastej rundzie najpierw prawą ręką posłał Rahmana na deski, a później jeszcze raz zaatakował i sędzia Jay Nady przerwał walkę kiedy Rahman bezsilnie siedział na linach, o mało nie wypadając z ringu tak jak to miało miejsce w pierwszej walce w 1999 r.

W pojedynku stoczonym o tymczasowy tytuł federacji WBC w wadze lekkiej ("prawdziwym" mistrzem jest Diego Corrales), David Diaz (32-1-1, 17 KO) z USA znokautował w dziesiątej rundzie Meksykanina Jose Armando Santa Cruza (23-2, 13 KO). Santa Cruz wysoko prowadził na kartach sędziowskich zanim nadział się na lewy podbródkowy przeciwnika.

boxing.pl

Teraz mistrzami są bokserzy ze wschodu. Tak jescze chyba w HW nie było

...
Szacuny 30 Napisanych postów 1465 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5238
Gdyby Gołota miał sprawny bark (o mózgu nawet nie wspomne)

Jak zwykle kiedy nie postawię $$ mój typ się sprawdza

Przede wszystkim uznanie dla Maskaeva który mądrze rozegrał tę walkę, trochę szkoda że Nady ją przerwał w ostatniej minucie bo wyglądało już na to jakby Oleg ustawiał sobie Rahmana żeby mu zrobić powtórkę z nurkowania na beton

Fajnie że Oleg w końcu coś osiągnał, bo jego kariera zawodowa była prowadzona w idiotyczny sposób i przez brak doświadczenia przegrywał parę razy przez KO, i prawdę mówiąc nie liczyłem że po (przypadkowej co prawda) porażce z Correy'em Sandersem jeszcze coś zdziała. Dodatkowo uwolnił kibiców od "miszcza" Rahmana którego wyjątkowo nie trawię.