Mistrzostwa Świata w Zapasach 2006 Chiny - relacja

Ilość wyświetleń tematu: 1321

...
Szacuny 1 Napisanych postów 2372 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8858
Witam.
Zapraszam do zapoznania się z relacjami z odbywających się właśnie w Chinach Mistrzostwach Świata w Zapasach. Relacje pochodzą ze strony http://www.mkcenter.pl , wyniki aktualizowane na bierząco można śledzić m.in. na amerykańskiej stronie "The Mat" www.themat.com

Niestety nasi klasycy nie mieli szczęścia. Nasz najlepszy zapaśnik stylu klasycznego Artur Michalkiewicz (84 kg) (obecny Mistrz Europy) doznał kontuzji w 1/4 finału zajmując 7 miejsce - dotychaczas najlepsze na tych zawodach. Pozostali uplasowali się na odległych pozycjach - Tomasz Świerk (60 kg) zajął 18 miejsce, Sylwester Charzewski (66 kg)23 miejsce a Krzysztof Kowalski (74 kg) zajął 34 miejsce.

Pierwszy z wolniaków również odpadł z turnieju plasując się na 24 miejscu (Łukasz Góral 60 kg). Jutro (czwartek) będzie walczył Krystian Brzozowski (74 kg) w którym pokładamy wielkie nadzieje oraz Radosław Horbik (84 kg).

Kobiety jeszcze nie rozpoczęły rywalizacji.