czy ja wiem czy d****izm. Rodman ma juz taki styl, lubi prowokowac i zwracac na siebie uwage.

Znawca
Wystarczy też spojrzeć na jego tatuaże, fryz, taki typ, ma prawo do tego bez względu na to co myślą inni

...
refresh

27-letni Michael Redd zdobył aż 57 punktów (w drugiej połowie - 39) dla Milwaukee Bucks, ale to nie wystarczyło do pokonania Utah Jazz w sobotnim meczu koszykarskiej ligi NBA. "Jazzmani" wygrali na wyjeździe 113:111. To ich szóste zwycięstwo w obecnym sezonie.

Redd o dwa punkty poprawił rekord strzelecki Bucks, który od 35 lat należał do legendarnego Kareema Abdul-Jabbara.

Decydujące trafienie dla Jazz zanotował, na niespełna dwie sekundy przed końcem, rezerwowy Matt Harpring.

Wśród zwycięzców wyróżnili się Carlos Boozer (32 pkt) i Deron Williams (27).

W jedynym sobotnim spotkaniu zakończonym po dogrywce, zespół Seattle SuperSonics wygrał na wyjeździe z Atlanta Hawks 113:112. Najskuteczniejszym graczem "Ponaddźwiękowców" był Ray Allen - 33 pkt.

Wiele ciekawego działo się w konfrontacji Cleveland Cavaliers z Boston Celtics (94:93). Na początku czwartej kwarty drużyna Celtic prowadziła różnicą 19 punktów. Ostatnie dziesięć minut to popis "Kawalerzystów", a zwłaszcza ich asa - LeBron Jamesa. Zdobył łącznie 38 pkt, a ponadto zanotował osiem zbiórek oraz pięć asyst.

Najwyższą wygraną w serii sobotnich meczów zanotowali koszykarze Golden State Warriors. Pokonali Detroit Pistons 111:79, a największy wkład w sukces miał Baron Davis - 20 pkt, dziewięć asyst i pięć przechwytów.