...
Napisał(a)
...
Napisał(a)
KATEGORIA 56 KG
CICHOWICZ RADOSŁAW TUR RYKI 1991 54,2 90 95 102.5 102,5 I
WAŚNIOWSKI LESZEK WISŁA PUŁAWY 1953 53,9 90 95 102,5 95 II
KATEGORIA 67.5 KG
CZYŻEWSKI MATEUSZ B&W OSTROWIEC ŚW 1991 66,9 80 85 90 85 I
BOREK PATRYK B&W OSTROWIEC ŚW 1991 61,9 60 65 70 70 II
BĘCZKOWSKI PAWEŁ B&W OSTROWIEC ŚW 1990 64,2 60 67,5 67,5 67,5 III
KATEGORIA 75 KG
BIEŃCZYK RYSZARD TUR RYKI 1953 74,2 135 135 142,5 142,5 I
GOLIK JANUSZ CHEŁM 1941 75,0 90 95 97,5 97,5 II
KATEGORIA 82,5 KG
KOWALCZYK DANIEL HERKULES W-WA 1977 82,0 210 225 230 230 I
CZARNY JAKUB WISŁA PUŁAWY 1983 82,2 160 165 170 160 II
WILK IGOR B&W OSTROWIEC ŚW 1991 77,8 90 95 97,5 97,5 III
KATEGORIA 90 KG
WŁOCH ARKADIUSZ AZORY KRAKÓW 1975 88,8 210 230 235 235 I
MADEJ JACEK BUSKO ZDRÓJ 1973 86,6 180 190 200 200 II
CHRZANOWSKI ROMAN AZORY KRAKÓW 1952 88,5 160 170 175 175 III
KATEGORIA 100 KG
BRZUSZCZYŃSKI TOMASZ WICHER KOBYŁKA 1973 99,5 205 215 217,5 217,5 I
WNUK MARIUSZ WISŁA PUŁAWY 1981 98,4 200 200 215 215 II
GOŁDA TADEUSZ WISŁA PUŁAWY 1989 90,2 145 150 155 145 III
KATEGORIA 110 KG
WDOWIŃSKI KRZYSZTOF POWER 2005 NASIELSK 1966 102,5 180 185 190 185 I
KUZIOŁA ŁUKASZ WISŁA PUŁAWY 1983 109,7 170 180 195 180 II
GŁOS WITOLD GRYFIT PULAWY 1954 105,0 140 140 145 140 III
KATEGORIA 125 KG
WINIARCZYK TOMASZ B&W OSTROWIEC ŚW 1978 116,5 275 300 300 300 I
MAKÓWKA DARIUSZ AZORY KRAKÓW 1968 123,5 210 220 240 220 II
KATEGORIA + 125 KG
WDOWIŃSKI DARIUSZ POWER 2005 NASIELSK 1965 133,7 275 280 290 290 I
KOMOROWSKI ROBERT POWER 2005 NASIELSK 1971 147,4 210 250 265 210 II
ZOCH PIOTR BUSKO ZDRÓJ 1976 135,1 180 200 200 200 III
KATEGORIA WETERANÓW I GR /40-49 LAT/
WDOWIŃSKI DARIUSZ POWER 2005 NASIELSK 1965 133,7 275 280 290 290 163,24 pkt I
WDOWIŃSKI KRZYSZTOF POWER 2005 NASIELSK 1966 102,5 180 185 190 185 111,51 pkt II
KATEGORIA WETERANÓW II GR /50-59 LAT/
CHRZANOWSKI ROMAN AZORY KRAKÓW 1952 88,5 160 170 175 175 112,7 pkt I
BIEŃCZYK RYSZARD TUR RYKI 1953 74,2 135 135 142,5 142,5 102,3 pkt II
WAŚNIOWSKI LESZEK WISŁA PUŁAWY 1953 53,9 90 95 102,5 95 89,84 pkt III
KATEGORIA WETERANÓW III GR /POWYŻEJ 60 LAT/
CISAK JÓZEF AZORY KRAKÓW 1945 87,0 105 110 112,5 112,5 73,11 pkt I
GOLIK JANUSZ CHEŁM 1941 75,0 90 95 97,5 97,5 69,47 pkt II
KLASYFIKACJA OPEN
WINIARCZYK TOMASZ B&W OSTROWIEC ŚW 1978 116,5 275 300 300 300 173,73 pkt I
WDOWIŃSKI DARIUSZ POWER 2005 NASIELSK 1965 133,7 275 280 290 290 163,24 pkt II
KOWALCZYK DANIEL HERKULES W-WA 1977 82,0 210 225 230 230 154,65 pkt III
zaczerpnięte ze strony Arka Znojka
CICHOWICZ RADOSŁAW TUR RYKI 1991 54,2 90 95 102.5 102,5 I
WAŚNIOWSKI LESZEK WISŁA PUŁAWY 1953 53,9 90 95 102,5 95 II
KATEGORIA 67.5 KG
CZYŻEWSKI MATEUSZ B&W OSTROWIEC ŚW 1991 66,9 80 85 90 85 I
BOREK PATRYK B&W OSTROWIEC ŚW 1991 61,9 60 65 70 70 II
BĘCZKOWSKI PAWEŁ B&W OSTROWIEC ŚW 1990 64,2 60 67,5 67,5 67,5 III
KATEGORIA 75 KG
BIEŃCZYK RYSZARD TUR RYKI 1953 74,2 135 135 142,5 142,5 I
GOLIK JANUSZ CHEŁM 1941 75,0 90 95 97,5 97,5 II
KATEGORIA 82,5 KG
KOWALCZYK DANIEL HERKULES W-WA 1977 82,0 210 225 230 230 I
CZARNY JAKUB WISŁA PUŁAWY 1983 82,2 160 165 170 160 II
WILK IGOR B&W OSTROWIEC ŚW 1991 77,8 90 95 97,5 97,5 III
KATEGORIA 90 KG
WŁOCH ARKADIUSZ AZORY KRAKÓW 1975 88,8 210 230 235 235 I
MADEJ JACEK BUSKO ZDRÓJ 1973 86,6 180 190 200 200 II
CHRZANOWSKI ROMAN AZORY KRAKÓW 1952 88,5 160 170 175 175 III
KATEGORIA 100 KG
BRZUSZCZYŃSKI TOMASZ WICHER KOBYŁKA 1973 99,5 205 215 217,5 217,5 I
WNUK MARIUSZ WISŁA PUŁAWY 1981 98,4 200 200 215 215 II
GOŁDA TADEUSZ WISŁA PUŁAWY 1989 90,2 145 150 155 145 III
KATEGORIA 110 KG
WDOWIŃSKI KRZYSZTOF POWER 2005 NASIELSK 1966 102,5 180 185 190 185 I
KUZIOŁA ŁUKASZ WISŁA PUŁAWY 1983 109,7 170 180 195 180 II
GŁOS WITOLD GRYFIT PULAWY 1954 105,0 140 140 145 140 III
KATEGORIA 125 KG
WINIARCZYK TOMASZ B&W OSTROWIEC ŚW 1978 116,5 275 300 300 300 I
MAKÓWKA DARIUSZ AZORY KRAKÓW 1968 123,5 210 220 240 220 II
KATEGORIA + 125 KG
WDOWIŃSKI DARIUSZ POWER 2005 NASIELSK 1965 133,7 275 280 290 290 I
KOMOROWSKI ROBERT POWER 2005 NASIELSK 1971 147,4 210 250 265 210 II
ZOCH PIOTR BUSKO ZDRÓJ 1976 135,1 180 200 200 200 III
KATEGORIA WETERANÓW I GR /40-49 LAT/
WDOWIŃSKI DARIUSZ POWER 2005 NASIELSK 1965 133,7 275 280 290 290 163,24 pkt I
WDOWIŃSKI KRZYSZTOF POWER 2005 NASIELSK 1966 102,5 180 185 190 185 111,51 pkt II
KATEGORIA WETERANÓW II GR /50-59 LAT/
CHRZANOWSKI ROMAN AZORY KRAKÓW 1952 88,5 160 170 175 175 112,7 pkt I
BIEŃCZYK RYSZARD TUR RYKI 1953 74,2 135 135 142,5 142,5 102,3 pkt II
WAŚNIOWSKI LESZEK WISŁA PUŁAWY 1953 53,9 90 95 102,5 95 89,84 pkt III
KATEGORIA WETERANÓW III GR /POWYŻEJ 60 LAT/
CISAK JÓZEF AZORY KRAKÓW 1945 87,0 105 110 112,5 112,5 73,11 pkt I
GOLIK JANUSZ CHEŁM 1941 75,0 90 95 97,5 97,5 69,47 pkt II
KLASYFIKACJA OPEN
WINIARCZYK TOMASZ B&W OSTROWIEC ŚW 1978 116,5 275 300 300 300 173,73 pkt I
WDOWIŃSKI DARIUSZ POWER 2005 NASIELSK 1965 133,7 275 280 290 290 163,24 pkt II
KOWALCZYK DANIEL HERKULES W-WA 1977 82,0 210 225 230 230 154,65 pkt III
zaczerpnięte ze strony Arka Znojka
...
Napisał(a)
Gratulacje dla Winiarczyka i Wdowińskiego za wspaniałe wyniki.
1
gregorterm
...
Napisał(a)
Gratulacje dla Daniela Kowalczyka,
wymiata konkurencje nadal
wymiata konkurencje nadal
DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256
Polecane artykuły