SFD Fight Club & Uderzane
WISŁA KRAKÓW
...
Napisał(a)
Siema ma zna ktoś może link do terminarzu na Wiosne 2007/2008 w 2 lidze???????????????? Chodzi mi o o dokładny dzień meczów:) chodzi mi głównie o mecz beniaminków i Śląska Wrocław
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź...
Napisał(a)
Kolejka 20 - 8-9 marca
ŁKS Łomża - Polonia Warszawa 8 marca, 14:00
GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Odra Opole 8 marca, 16:30
Wisła Płock - Motor Lublin 8 marca, 17:00
Piast Gliwice - Lechia Gdańsk 9 marca, 14:40
Tur Turek - Warta Poznań 9 marca, 11:00
Arka Gdynia - Podbeskidzie Bielsko-Biała 8 marca, 17:00
Stal Stalowa Wola - Pelikan Łowicz 8 marca, 14:00
Śląsk Wrocław - Kmita Zabierzów 8 marca, 18:30
Znicz Pruszków - GKS Katowice
Kolejka 21 - 15-16 marca
Znicz Pruszków - ŁKS Łomża
GKS Katowice - Śląsk Wrocław 16 marca, 15:00
Kmita Zabierzów - Stal Stalowa Wola
Pelikan Łowicz - Arka Gdynia 16 marca, 11:15
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Tur Turek
Warta Poznań - Piast Gliwice 16 marca, 12:00
Lechia Gdańsk - Wisła Płock 15 marca, 18:00
Motor Lublin - GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 16 marca, 12:00
Odra Opole - Polonia Warszawa 15 marca, 16:15
Kolejka 22 - 22 marca
ŁKS Łomża - Odra Opole 22 marca, 14:00
Polonia Warszawa - Motor Lublin
GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Lechia Gdańsk 22 marca, 12:00
Wisła Płock - Warta Poznań 22 marca, 13:00
Piast Gliwice - Podbeskidzie Bielsko-Biała 22 marca, 18:00
Tur Turek - Pelikan Łowicz 22 marca, 14:00
Arka Gdynia - Kmita Zabierzów 22 marca, 17:00
Stal Stalowa Wola - GKS Katowice 22 marca, 12:00
Śląsk Wrocław - Znicz Pruszków 22 marca, 20:15
Kolejka 23 - 29-30 marca
Śląsk Wrocław - ŁKS Łomża 29 marca, 18:30
Znicz Pruszków - Stal Stalowa Wola
GKS Katowice - Arka Gdynia 29 marca, 15:00
Kmita Zabierzów - Tur Turek
Pelikan Łowicz - Piast Gliwice 30 marca, 11:15
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Wisła Płock
Warta Poznań - GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
Lechia Gdańsk - Polonia Warszawa 30 marca, 14:40
Motor Lublin - Odra Opole 29 marca, 15:00
Kolejka 24 - 5-6 kwietnia
ŁKS Łomża - Motor Lublin 5 kwietnia, 15:00
Odra Opole - Lechia Gdańsk 5 kwietnia, 19:00
Polonia Warszawa - Warta Poznań
GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Podbeskidzie Bielsko-Biała 5 kwietnia, 18:00
Wisła Płock - Pelikan Łowicz 5 kwietnia, 18:00
Piast Gliwice - Kmita Zabierzów 4 kwietnia, 19:00
Tur Turek - GKS Katowice
Arka Gdynia - Znicz Pruszków 6 kwietnia, 14:40
Stal Stalowa Wola - Śląsk Wrocław 5 kwietnia, 16:00
Kolejka 25 - 12-13 kwietnia
Stal Stalowa Wola - ŁKS Łomża
Śląsk Wrocław - Arka Gdynia 13 kwietnia, 14:40
Znicz Pruszków - Tur Turek
GKS Katowice - Piast Gliwice 12 kwietnia, 17:00
Kmita Zabierzów - Wisła Płock
Pelikan Łowicz - GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 13 kwietnia, 11:15
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Polonia Warszawa
Warta Poznań - Odra Opole
Lechia Gdańsk - Motor Lublin 12 kwietnia, 18:00
Kolejka 26 - 19-20 kwietnia
ŁKS Łomża - Lechia Gdańsk 19 kwietnia, 15:00
Motor Lublin - Warta Poznań 19 kwietnia, 15:00
Odra Opole - Podbeskidzie Bielsko-Biała 18 kwietnia, 19:00
Polonia Warszawa - Pelikan Łowicz 19 kwietnia, 19:00
GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Kmita Zabierzów 19 kwietnia, 17:00
Wisła Płock - GKS Katowice 20 kwietnia, 14:40
Piast Gliwice - Znicz Pruszków 18 kwietnia, 19:00
Tur Turek - Śląsk Wrocław 19 kwietnia, 16:00
Arka Gdynia - Stal Stalowa Wola 19 kwietnia, 19:29
Kolejka 27 - 26-27 kwietnia
Arka Gdynia - ŁKS Łomża 26 kwietnia, 19:29
Stal Stalowa Wola - Tur Turek
Śląsk Wrocław - Piast Gliwice 27 kwietnia, 14:40
Znicz Pruszków - Wisła Płock
GKS Katowice - GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 26 kwietnia, 17:00
Kmita Zabierzów - Polonia Warszawa
Pelikan Łowicz - Odra Opole 27 kwietnia, 11:15
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Motor Lublin
Warta Poznań - Lechia Gdańsk
Kolejka 28 - 30 kwietnia
ŁKS Łomża - Warta Poznań 30 kwietnia, 16:00
Lechia Gdańsk - Podbeskidzie Bielsko-Biała 30 kwietnia, 18:00
Motor Lublin - Pelikan Łowicz 30 kwietnia, 17:00
Odra Opole - Kmita Zabierzów 30 kwietnia, 19:00
Polonia Warszawa - GKS Katowice
GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Znicz Pruszków 30 kwietnia, 18:00
Wisła Płock - Śląsk Wrocław 30 kwietnia, 18:00
Piast Gliwice - Stal Stalowa Wola 30 kwietnia, 20:00
Tur Turek - Arka Gdynia 30 kwietnia, 17:00
Kolejka 29 - 3-4 maja
Tur Turek - ŁKS Łomża
Arka Gdynia - Piast Gliwice 4 maja, 14:40
Stal Stalowa Wola - Wisła Płock
Śląsk Wrocław - GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 3 maja, 19:30
Znicz Pruszków - Polonia Warszawa
GKS Katowice - Odra Opole 3 maja, 17:00
Kmita Zabierzów - Motor Lublin
Pelikan Łowicz - Lechia Gdańsk 4 maja, 11:15
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Warta Poznań
Kolejka 30 - 7 maja
ŁKS Łomża - Podbeskidzie Bielsko-Biała 7 maja, 17:00
Warta Poznań - Pelikan Łowicz 7 maja, 17:00
Lechia Gdańsk - Kmita Zabierzów 7 maja, 18:00
Motor Lublin - GKS Katowice 7 maja, 17:00
Odra Opole - Znicz Pruszków 7 maja, 19:00
Polonia Warszawa - Śląsk Wrocław 7 maja, 20:00
GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Stal Stalowa Wola 7 maja, 18:00
Wisła Płock - Arka Gdynia 7 maja, 18:00
Piast Gliwice - Tur Turek 7 maja, 20:00
Kolejka 31 - 10-11 maja
Piast Gliwice - ŁKS Łomża 11 maja, 20:00
Tur Turek - Wisła Płock
Arka Gdynia - GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 10 maja, 19:29
Stal Stalowa Wola - Polonia Warszawa
Śląsk Wrocław - Odra Opole 11 maja, 18:30
Znicz Pruszków - Motor Lublin
GKS Katowice - Lechia Gdańsk 10 maja, 17:00
Kmita Zabierzów - Warta Poznań
Pelikan Łowicz - Podbeskidzie Bielsko-Biała 11 maja, 11:15
Kolejka 32 - 17-18 maja
ŁKS Łomża - Pelikan Łowicz 17 maja, 17:00
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Kmita Zabierzów
Warta Poznań - GKS Katowice
Lechia Gdańsk - Znicz Pruszków 17 maja, 18:00
Motor Lublin - Śląsk Wrocław 17 maja, 17:00
Odra Opole - Stal Stalowa Wola 16 maja, 19:00
Polonia Warszawa - Arka Gdynia 17 maja, 20:00
GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Tur Turek 17 maja, 18:00
Wisła Płock - Piast Gliwice 17 maja, 19:00
Kolejka 33 - 21 maja
Wisła Płock - ŁKS Łomża 21 maja, 17:00
Piast Gliwice - GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 21 maja, 17:00
Tur Turek - Polonia Warszawa 21 maja, 17:00
Arka Gdynia - Odra Opole 21 maja, 17:00
Stal Stalowa Wola - Motor Lublin 21 maja, 17:00
Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk 21 maja, 17:00
Znicz Pruszków - Warta Poznań 21 maja, 17:00
GKS Katowice - Podbeskidzie Bielsko-Biała 21 maja, 17:00
Kmita Zabierzów - Pelikan Łowicz 21 maja, 17:00
Kolejka 34 - 24 maja
ŁKS Łomża - Kmita Zabierzów 24 maja, 17:00
Pelikan Łowicz - GKS Katowice 24 maja, 17:00
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Znicz Pruszków 24 maja, 17:00
Warta Poznań - Śląsk Wrocław 24 maja, 17:00
Lechia Gdańsk - Stal Stalowa Wola 24 maja, 17:00
Motor Lublin - Arka Gdynia 24 maja, 17:00
Odra Opole - Tur Turek 24 maja, 17:00
Polonia Warszawa - Piast Gliwice 24 maja, 17:00
GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Wisła Płock
ŁKS Łomża - Polonia Warszawa 8 marca, 14:00
GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Odra Opole 8 marca, 16:30
Wisła Płock - Motor Lublin 8 marca, 17:00
Piast Gliwice - Lechia Gdańsk 9 marca, 14:40
Tur Turek - Warta Poznań 9 marca, 11:00
Arka Gdynia - Podbeskidzie Bielsko-Biała 8 marca, 17:00
Stal Stalowa Wola - Pelikan Łowicz 8 marca, 14:00
Śląsk Wrocław - Kmita Zabierzów 8 marca, 18:30
Znicz Pruszków - GKS Katowice
Kolejka 21 - 15-16 marca
Znicz Pruszków - ŁKS Łomża
GKS Katowice - Śląsk Wrocław 16 marca, 15:00
Kmita Zabierzów - Stal Stalowa Wola
Pelikan Łowicz - Arka Gdynia 16 marca, 11:15
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Tur Turek
Warta Poznań - Piast Gliwice 16 marca, 12:00
Lechia Gdańsk - Wisła Płock 15 marca, 18:00
Motor Lublin - GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 16 marca, 12:00
Odra Opole - Polonia Warszawa 15 marca, 16:15
Kolejka 22 - 22 marca
ŁKS Łomża - Odra Opole 22 marca, 14:00
Polonia Warszawa - Motor Lublin
GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Lechia Gdańsk 22 marca, 12:00
Wisła Płock - Warta Poznań 22 marca, 13:00
Piast Gliwice - Podbeskidzie Bielsko-Biała 22 marca, 18:00
Tur Turek - Pelikan Łowicz 22 marca, 14:00
Arka Gdynia - Kmita Zabierzów 22 marca, 17:00
Stal Stalowa Wola - GKS Katowice 22 marca, 12:00
Śląsk Wrocław - Znicz Pruszków 22 marca, 20:15
Kolejka 23 - 29-30 marca
Śląsk Wrocław - ŁKS Łomża 29 marca, 18:30
Znicz Pruszków - Stal Stalowa Wola
GKS Katowice - Arka Gdynia 29 marca, 15:00
Kmita Zabierzów - Tur Turek
Pelikan Łowicz - Piast Gliwice 30 marca, 11:15
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Wisła Płock
Warta Poznań - GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
Lechia Gdańsk - Polonia Warszawa 30 marca, 14:40
Motor Lublin - Odra Opole 29 marca, 15:00
Kolejka 24 - 5-6 kwietnia
ŁKS Łomża - Motor Lublin 5 kwietnia, 15:00
Odra Opole - Lechia Gdańsk 5 kwietnia, 19:00
Polonia Warszawa - Warta Poznań
GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Podbeskidzie Bielsko-Biała 5 kwietnia, 18:00
Wisła Płock - Pelikan Łowicz 5 kwietnia, 18:00
Piast Gliwice - Kmita Zabierzów 4 kwietnia, 19:00
Tur Turek - GKS Katowice
Arka Gdynia - Znicz Pruszków 6 kwietnia, 14:40
Stal Stalowa Wola - Śląsk Wrocław 5 kwietnia, 16:00
Kolejka 25 - 12-13 kwietnia
Stal Stalowa Wola - ŁKS Łomża
Śląsk Wrocław - Arka Gdynia 13 kwietnia, 14:40
Znicz Pruszków - Tur Turek
GKS Katowice - Piast Gliwice 12 kwietnia, 17:00
Kmita Zabierzów - Wisła Płock
Pelikan Łowicz - GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 13 kwietnia, 11:15
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Polonia Warszawa
Warta Poznań - Odra Opole
Lechia Gdańsk - Motor Lublin 12 kwietnia, 18:00
Kolejka 26 - 19-20 kwietnia
ŁKS Łomża - Lechia Gdańsk 19 kwietnia, 15:00
Motor Lublin - Warta Poznań 19 kwietnia, 15:00
Odra Opole - Podbeskidzie Bielsko-Biała 18 kwietnia, 19:00
Polonia Warszawa - Pelikan Łowicz 19 kwietnia, 19:00
GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Kmita Zabierzów 19 kwietnia, 17:00
Wisła Płock - GKS Katowice 20 kwietnia, 14:40
Piast Gliwice - Znicz Pruszków 18 kwietnia, 19:00
Tur Turek - Śląsk Wrocław 19 kwietnia, 16:00
Arka Gdynia - Stal Stalowa Wola 19 kwietnia, 19:29
Kolejka 27 - 26-27 kwietnia
Arka Gdynia - ŁKS Łomża 26 kwietnia, 19:29
Stal Stalowa Wola - Tur Turek
Śląsk Wrocław - Piast Gliwice 27 kwietnia, 14:40
Znicz Pruszków - Wisła Płock
GKS Katowice - GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 26 kwietnia, 17:00
Kmita Zabierzów - Polonia Warszawa
Pelikan Łowicz - Odra Opole 27 kwietnia, 11:15
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Motor Lublin
Warta Poznań - Lechia Gdańsk
Kolejka 28 - 30 kwietnia
ŁKS Łomża - Warta Poznań 30 kwietnia, 16:00
Lechia Gdańsk - Podbeskidzie Bielsko-Biała 30 kwietnia, 18:00
Motor Lublin - Pelikan Łowicz 30 kwietnia, 17:00
Odra Opole - Kmita Zabierzów 30 kwietnia, 19:00
Polonia Warszawa - GKS Katowice
GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Znicz Pruszków 30 kwietnia, 18:00
Wisła Płock - Śląsk Wrocław 30 kwietnia, 18:00
Piast Gliwice - Stal Stalowa Wola 30 kwietnia, 20:00
Tur Turek - Arka Gdynia 30 kwietnia, 17:00
Kolejka 29 - 3-4 maja
Tur Turek - ŁKS Łomża
Arka Gdynia - Piast Gliwice 4 maja, 14:40
Stal Stalowa Wola - Wisła Płock
Śląsk Wrocław - GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 3 maja, 19:30
Znicz Pruszków - Polonia Warszawa
GKS Katowice - Odra Opole 3 maja, 17:00
Kmita Zabierzów - Motor Lublin
Pelikan Łowicz - Lechia Gdańsk 4 maja, 11:15
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Warta Poznań
Kolejka 30 - 7 maja
ŁKS Łomża - Podbeskidzie Bielsko-Biała 7 maja, 17:00
Warta Poznań - Pelikan Łowicz 7 maja, 17:00
Lechia Gdańsk - Kmita Zabierzów 7 maja, 18:00
Motor Lublin - GKS Katowice 7 maja, 17:00
Odra Opole - Znicz Pruszków 7 maja, 19:00
Polonia Warszawa - Śląsk Wrocław 7 maja, 20:00
GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Stal Stalowa Wola 7 maja, 18:00
Wisła Płock - Arka Gdynia 7 maja, 18:00
Piast Gliwice - Tur Turek 7 maja, 20:00
Kolejka 31 - 10-11 maja
Piast Gliwice - ŁKS Łomża 11 maja, 20:00
Tur Turek - Wisła Płock
Arka Gdynia - GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 10 maja, 19:29
Stal Stalowa Wola - Polonia Warszawa
Śląsk Wrocław - Odra Opole 11 maja, 18:30
Znicz Pruszków - Motor Lublin
GKS Katowice - Lechia Gdańsk 10 maja, 17:00
Kmita Zabierzów - Warta Poznań
Pelikan Łowicz - Podbeskidzie Bielsko-Biała 11 maja, 11:15
Kolejka 32 - 17-18 maja
ŁKS Łomża - Pelikan Łowicz 17 maja, 17:00
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Kmita Zabierzów
Warta Poznań - GKS Katowice
Lechia Gdańsk - Znicz Pruszków 17 maja, 18:00
Motor Lublin - Śląsk Wrocław 17 maja, 17:00
Odra Opole - Stal Stalowa Wola 16 maja, 19:00
Polonia Warszawa - Arka Gdynia 17 maja, 20:00
GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Tur Turek 17 maja, 18:00
Wisła Płock - Piast Gliwice 17 maja, 19:00
Kolejka 33 - 21 maja
Wisła Płock - ŁKS Łomża 21 maja, 17:00
Piast Gliwice - GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 21 maja, 17:00
Tur Turek - Polonia Warszawa 21 maja, 17:00
Arka Gdynia - Odra Opole 21 maja, 17:00
Stal Stalowa Wola - Motor Lublin 21 maja, 17:00
Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk 21 maja, 17:00
Znicz Pruszków - Warta Poznań 21 maja, 17:00
GKS Katowice - Podbeskidzie Bielsko-Biała 21 maja, 17:00
Kmita Zabierzów - Pelikan Łowicz 21 maja, 17:00
Kolejka 34 - 24 maja
ŁKS Łomża - Kmita Zabierzów 24 maja, 17:00
Pelikan Łowicz - GKS Katowice 24 maja, 17:00
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Znicz Pruszków 24 maja, 17:00
Warta Poznań - Śląsk Wrocław 24 maja, 17:00
Lechia Gdańsk - Stal Stalowa Wola 24 maja, 17:00
Motor Lublin - Arka Gdynia 24 maja, 17:00
Odra Opole - Tur Turek 24 maja, 17:00
Polonia Warszawa - Piast Gliwice 24 maja, 17:00
GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Wisła Płock
W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...
...
Napisał(a)
...
Napisał(a)
dzięki
W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...
...
Napisał(a)
mam karnecik na 8 spotkań wypisanych powyżej
Sklep kibica www.ISS-sport.pl sponsorem Ligi Typerów! Zagraj z nami!
http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__VII_Edycja-t567860.html
Polecane artykuły