...
Napisał(a)
...
Napisał(a)
Weterani 40-49 lat
Kobiety
kat. 67,5 kg
1. Foryś Urszula /65 TKKF "Herkules" Warszawa D WL
2. Mieszczankowska Małgorzata /68 SDS Tomaszów Mazowiecki D WL
Mężczyźni
kat. 60 kg
1. Sych Dariusz /68 SDS Tomaszów Mazowiecki D WL
kat. 67,5 kg
1. Suchodolski Marek /70 UKS "Eugen" Knurów D WL
kat. 75 kg
1. Hodowaniec Zbigniew /65 TKKF "Herkules" Warszawa D WL
2. Pryk Ireneusz /70 UKS "Impuls" Warszawa D WL
kat. 82,5 kg
1. Dereń Hieronim /66 MGKS "Hutnik" Pieńsk D TS
2. Ilów Dariusz /66 GZ "Ludowe Zespoły Sportowe" Olszanka D WL
3. Kieblesz Dariusz /69 TKKF "Śródmieście" Legnica D WL TS
4. Fuja Ireneusz /70 TKKF "Śródmieście" Legnica D WL
kat. 90 kg
1. Warecki Tomasz /64 SSIiP "Integracja" Tarnobrzeg D WL TS
2. Kozierski Krzysztof /62 KSSSiW "Wiking" Starachowice D WL
3. Rudziński Adam /70 TKKF "Śródmieście" Legnica D WL
kat. 100 kg
1. Bożyczko Krzysztof /65 TKKF "Azory" Kraków D WL TS
2. Dąbrowski Jarosław /65 UKS "Pover Kuźnik" Chorzów D WL TS
3. Bolsęga Janusz /67 TKKF "Azory" Kraków D WL
kat. 110 kg
1. Dominik Wiesław /65 UKS "Bliza" Władysławowo D TS
2. Dominik Wiesław /65 UKS "Bliza" Władysławowo R WL
kat. 125 kg
1. Nacewicz Waldemar /63 MKS "Power 2005" Nasielsk D WL
kat. + 125 kg
2. Lendo Andrzej /67 DKK "Terminatus" Dąbrowa Górnicza D WL TS
Weterani 50-59 lat
Mężczyźni
kat. 56 kg
1. Waśniowski Leszek /57 KS "Wisła" Puławy D WL TS
kat. 60 kg
1. Kaliński Antoni /53 MKS Kutno D WL TS
kat. 67,5 kg
1. Hintzke Henryk /57 UKS "Bliza" Władysławowo D TS
2. Jasiński Adam /51 KS "Tęcza-Społem" Kielce D WL TS
3. Hintzke Henryk /57 UKS "Bliza" Władysławowo R WL
kat. 75 kg
1. Leski Grzegorz /58 DKK "Terminatus" Dąbrowa Górnicza D WL TS
2. Grotha Arkadiusz /55 DKK "Terminatus" Dąbrowa Górnicza D WL
kat. 82,5 kg
1. Rożnowski Edward /51 KS "Tęcza-Społem" Kielce D WL TS
2. Krysiewicz Jacek /59 DKK "Terminatus" Dąbrowa Górnicza D WL
3. Kuchnio Krzysztof /56 MKS "Tur" Ryki D WL
4. Mehlich Eugeniusz /55 UKS "Eugen" Knurów D WL
kat. 90 kg
1. Miśta Zdzisław /60 KS "Tęcza-Społem" Kielce D WL TS
2. Chrzanowski Roman /52 KSSSiW "Wiking" Starachowice D WL
3. Fugiel Mirosław /55 TKKF "Śródmieście" Legnica D WL
4. Gapiński Grzegorz /58 Siłownia "Lesio" Łódź D WL
5. Mentel Stanisław /54 DKK "Terminatus" Dąbrowa Górnicza D WL
kat. 100 kg
1. Biskup Jan /54 KS "Wisła" Puławy D WL TS
2. Krawiec Jan /54 KS "Wisła" Puławy D WL TS
3. Bryniarski Andrzej /54 TKKF "Azory" Kraków D WL
4. Nitecki Wojciech /55 UKS "Impuls" Warszawa D WL
kat. 110 kg
1. Knuth Marian /58 UKS "Bliza" Władysławowo D WL TS
2. Pasieka Leszek /55 MKS "Power 2005" Nasielsk D WL TS
3. Grabowski Wojciech /51 MOKSiR Jastarnia D WL
4. Piwowar Krzysztof /55 TKKF "Azory" Kraków D WL
kat. 125 kg
1. Tochaczek Wiesław /60 KSSSiW "Wiking" Starachowice D WL
kat. 125+ kg
1. Dzieciątkowski Jan /56 MKS "Power 2005" Nasielsk D WL
2. Wiśniewski Ryszard /59 KS "Zamek" Kurzętnik D WL TS
Weterani 60-69 lat
Mężczyźni
kat. 56 kg
1. Kardynalski Wojciech /48 KS "Tęcza-Społem" Kielce D WL TS
kat. 67,5 kg
1. Mąka Bolesław /42 MKS "Power 2005" Nasielsk D WL
kat. 75 kg
1. Żmijewski Włodzimierz /49 KS "Kobra Jass Kościan" Kościan D TS
kat. 82,5 kg
1. Bajor Ryszard /45 DKK "Terminatus" Dąbrowa Górnicza D TS
2. Lechowicz Edmund /49 UKS "Pover Kuźnik" Chorzów D WL TS
3. Lulek Andrzej /48 KS "Kobra Jass Kościan" Kościan D TS
4. Pająk Jan /47 TKKF "Śródmieście" Legnica D WL
5. Tempczyk Pawel /47 TKKF "Herkules" Warszawa D WL
kat. 90 kg
1. Orłowski Mirosław /43 KS "Kobra Jass Kościan" Kościan D WL TS
2. Prokop Marian /48 UKS "Pover Kuźnik" Chorzów D WL
3. Tamiłowski Kazimierz /48 LKS "Piast-Tartech" Łasin D WL TS
4. Cisak Józef /45 TKKF "Azory" Kraków D WL TS
kat. 100 kg
1. Sochański Stefan /48 UKS "Osiedla Bacieczki" Białystok D WL TS
2. Kołodziej Andrzej /50 DKK "Terminatus" Dąbrowa Górnicza D WL TS
3. Gula Lech /49 KS "Kobra Jass Kościan" Kościan D WL
kat. 125 kg
1. Bartnik Lucjan /50 UKS "Power Kuźnik" Chorzów D WL TS
2. Kapuśniak Czesław /49 UKS "Pover Kuźnik" Chorzów D WL
Kobiety
kat. 67,5 kg
1. Foryś Urszula /65 TKKF "Herkules" Warszawa D WL
2. Mieszczankowska Małgorzata /68 SDS Tomaszów Mazowiecki D WL
Mężczyźni
kat. 60 kg
1. Sych Dariusz /68 SDS Tomaszów Mazowiecki D WL
kat. 67,5 kg
1. Suchodolski Marek /70 UKS "Eugen" Knurów D WL
kat. 75 kg
1. Hodowaniec Zbigniew /65 TKKF "Herkules" Warszawa D WL
2. Pryk Ireneusz /70 UKS "Impuls" Warszawa D WL
kat. 82,5 kg
1. Dereń Hieronim /66 MGKS "Hutnik" Pieńsk D TS
2. Ilów Dariusz /66 GZ "Ludowe Zespoły Sportowe" Olszanka D WL
3. Kieblesz Dariusz /69 TKKF "Śródmieście" Legnica D WL TS
4. Fuja Ireneusz /70 TKKF "Śródmieście" Legnica D WL
kat. 90 kg
1. Warecki Tomasz /64 SSIiP "Integracja" Tarnobrzeg D WL TS
2. Kozierski Krzysztof /62 KSSSiW "Wiking" Starachowice D WL
3. Rudziński Adam /70 TKKF "Śródmieście" Legnica D WL
kat. 100 kg
1. Bożyczko Krzysztof /65 TKKF "Azory" Kraków D WL TS
2. Dąbrowski Jarosław /65 UKS "Pover Kuźnik" Chorzów D WL TS
3. Bolsęga Janusz /67 TKKF "Azory" Kraków D WL
kat. 110 kg
1. Dominik Wiesław /65 UKS "Bliza" Władysławowo D TS
2. Dominik Wiesław /65 UKS "Bliza" Władysławowo R WL
kat. 125 kg
1. Nacewicz Waldemar /63 MKS "Power 2005" Nasielsk D WL
kat. + 125 kg
2. Lendo Andrzej /67 DKK "Terminatus" Dąbrowa Górnicza D WL TS
Weterani 50-59 lat
Mężczyźni
kat. 56 kg
1. Waśniowski Leszek /57 KS "Wisła" Puławy D WL TS
kat. 60 kg
1. Kaliński Antoni /53 MKS Kutno D WL TS
kat. 67,5 kg
1. Hintzke Henryk /57 UKS "Bliza" Władysławowo D TS
2. Jasiński Adam /51 KS "Tęcza-Społem" Kielce D WL TS
3. Hintzke Henryk /57 UKS "Bliza" Władysławowo R WL
kat. 75 kg
1. Leski Grzegorz /58 DKK "Terminatus" Dąbrowa Górnicza D WL TS
2. Grotha Arkadiusz /55 DKK "Terminatus" Dąbrowa Górnicza D WL
kat. 82,5 kg
1. Rożnowski Edward /51 KS "Tęcza-Społem" Kielce D WL TS
2. Krysiewicz Jacek /59 DKK "Terminatus" Dąbrowa Górnicza D WL
3. Kuchnio Krzysztof /56 MKS "Tur" Ryki D WL
4. Mehlich Eugeniusz /55 UKS "Eugen" Knurów D WL
kat. 90 kg
1. Miśta Zdzisław /60 KS "Tęcza-Społem" Kielce D WL TS
2. Chrzanowski Roman /52 KSSSiW "Wiking" Starachowice D WL
3. Fugiel Mirosław /55 TKKF "Śródmieście" Legnica D WL
4. Gapiński Grzegorz /58 Siłownia "Lesio" Łódź D WL
5. Mentel Stanisław /54 DKK "Terminatus" Dąbrowa Górnicza D WL
kat. 100 kg
1. Biskup Jan /54 KS "Wisła" Puławy D WL TS
2. Krawiec Jan /54 KS "Wisła" Puławy D WL TS
3. Bryniarski Andrzej /54 TKKF "Azory" Kraków D WL
4. Nitecki Wojciech /55 UKS "Impuls" Warszawa D WL
kat. 110 kg
1. Knuth Marian /58 UKS "Bliza" Władysławowo D WL TS
2. Pasieka Leszek /55 MKS "Power 2005" Nasielsk D WL TS
3. Grabowski Wojciech /51 MOKSiR Jastarnia D WL
4. Piwowar Krzysztof /55 TKKF "Azory" Kraków D WL
kat. 125 kg
1. Tochaczek Wiesław /60 KSSSiW "Wiking" Starachowice D WL
kat. 125+ kg
1. Dzieciątkowski Jan /56 MKS "Power 2005" Nasielsk D WL
2. Wiśniewski Ryszard /59 KS "Zamek" Kurzętnik D WL TS
Weterani 60-69 lat
Mężczyźni
kat. 56 kg
1. Kardynalski Wojciech /48 KS "Tęcza-Społem" Kielce D WL TS
kat. 67,5 kg
1. Mąka Bolesław /42 MKS "Power 2005" Nasielsk D WL
kat. 75 kg
1. Żmijewski Włodzimierz /49 KS "Kobra Jass Kościan" Kościan D TS
kat. 82,5 kg
1. Bajor Ryszard /45 DKK "Terminatus" Dąbrowa Górnicza D TS
2. Lechowicz Edmund /49 UKS "Pover Kuźnik" Chorzów D WL TS
3. Lulek Andrzej /48 KS "Kobra Jass Kościan" Kościan D TS
4. Pająk Jan /47 TKKF "Śródmieście" Legnica D WL
5. Tempczyk Pawel /47 TKKF "Herkules" Warszawa D WL
kat. 90 kg
1. Orłowski Mirosław /43 KS "Kobra Jass Kościan" Kościan D WL TS
2. Prokop Marian /48 UKS "Pover Kuźnik" Chorzów D WL
3. Tamiłowski Kazimierz /48 LKS "Piast-Tartech" Łasin D WL TS
4. Cisak Józef /45 TKKF "Azory" Kraków D WL TS
kat. 100 kg
1. Sochański Stefan /48 UKS "Osiedla Bacieczki" Białystok D WL TS
2. Kołodziej Andrzej /50 DKK "Terminatus" Dąbrowa Górnicza D WL TS
3. Gula Lech /49 KS "Kobra Jass Kościan" Kościan D WL
kat. 125 kg
1. Bartnik Lucjan /50 UKS "Power Kuźnik" Chorzów D WL TS
2. Kapuśniak Czesław /49 UKS "Pover Kuźnik" Chorzów D WL
gregorterm
Poprzedni temat
MŚ w WL Masters-16-19.04.2008 Bratysława/Słowacja
Następny temat
gdzie na silownie jutro
Polecane artykuły