PRZYSIAD
52 185 Zambrzycki Tomasz /85 Włókniarz - Białystok Hamm (Luksemburg) 2005-05-20 ME
56 215 Olechno Jacek /89 Bacieczki - Białystok La Garde(Francja) 2007-09-03 MŚJ
60 230 Olechno Jacek /89 Bacieczk - Białystok Mariupol(Ukraina) 2008-06-10 MEJ
67,5 245 Szymkowiak Bartłomiej /84 Kobra-Jass - Kościan Kościan 2003-09-12 MSJ
75 285 Citko Adam /88 Bacieczki - Białystok Mariupol(Ukraina) 2008-06-11 MEJ
82,5 310 Miller Daniel /88 Herkules - Warszawa Mariupol(Ukraina) 2008-06-12 MEJ
90 330 Bielski Marcin /88 Megatron II - Ełk Sofia(Bułgaria) 2007-06-14 MEJ
100 340 Bielski Marcin /88 Megatron II - Ełk Puławy 2008-03-01 MP
110 315 Pulut Wojciech /87 Tęcza-Społem - Kielce Warszawa 2007-04-01 MPJ
125 310 Grabowski Daniel /86 Bacieczki - Białystok Warszawa 2006-04-31 MP
+125 295 Koszka Sebastian /86 Wiking - Starachowice Warszawa 2006-04-31 MP
WYCISKANIE LEŻĄC
52 100 Kur Michał /85 Impuls - Warszawa Kielce 2004-03-27 MP
56 115 Tracz Robert /85 Impuls - Warszawa Wyszków 2005-04-30 MPJ
60 130 Miński Piotr /86 Tur - Ryki Nowe Miasto Lubawskie 2004-09-25 PP
67,5 145 Jarosiewicz Tomasz /82 Hutnik - Pieńsk Bydgoszcz 2002-05-04 MPJ
75 170 Citko Adam /88 Bacieczki - Białystok Mariupol(Ukraina) 2008-06-11 MEJ
82,5 197,5 Miller Daniel /88 Herkules - Warszawa Puławy 2008-03-01 MP
90 200 Toczyłowski Łukasz /85 Włókniarz - Białystok Kielce 2004-03-27 MP
100 210 Toczyłowski Łukasz /85 Włókniarz - Białystok Puławy 2004-05-23 MPJ
110 185 Pasieka Karol /85 Impuls - Warszawa Wyszków 2005-05-01 MPJ
125 200 Wargocki Robert /84 STS - Skarżysko-Kamienna Bydgoszcz 2002-05-04 MPJ
+125 180 Badowski Jarosław /84 Herkules - Warszawa Nowe Miasto Lubawskie 2004-09-26 PP
MARTWY CIĄG
52 185 Zambrzycki Tomasz /85 Włókniarz - Białystok Hamm (Luksemburg) 2005-05-20 ME
56 200 Olechno Jacek /89 Bacieczki - Białystok Werbkowice 2007-03-03 MP
60 225 Olechno Jacek /89 Bacieczki - Białystok Mariupol(Ukraina) 2008-06-10 MEJ
67,5 241 Mitros Wojciech /88 Megatron II - Ełk Warszawa 2007-03-31 MPJ
75 260 Citko Adam /88 Bacieczki - Białystok Białystok 2008-04-05 MPJ
82,5 280 Wierzbicki Krzysztof /90 Trops - Wschowa La Garde(Francja) 2007-09-05 MŚJ
90 305 Paweł Krasowski /85 Włókniarz - Białystok Wyszków 2005-04-30 MPJ
100 310 Bielski Marcin /88 Megatron II - Ełk Puławy 2008-03-01 MP
110 292,5 Pulut Wojciech /87 Tęcza-Społem - Kielce Werbkowice 2007-03-04 MP
125 310 Sprutta Robert /88 Pover Kuźnik - Chorzów Puławy 2008-03-02 MP
+125 280 Sprutta Robert /88 Pover Kuźnik - Chorzów Warszawa 2007-04-01 MPJ
TRÓJBÓJ
52 460 Zambrzycki Tomasz /85 Włókniarz - Białystok Hamm (Luksemburg) 2005-05-20 ME
56 515 Olechno Jacek /89 Bacieczki - Białystok La Garde(Francja) 2007-09-03 MŚJ
60 565 Olechno Jacek /89 Bacieczki - Białystok Mariupol(Ukraina) 2008-06-10 MEJ
67,5 600 Szymkowiak Bartłomiej /84 Kobra-Jass - Kościan Kościan 2003-09-12 MŚJ
75 697,5 Citko Adam /88 Bacieczki - Białystok Białystok 2008-04-05 MPJ
82,5 772,5 Miller Daniel /88 Herkules - Warszawa Puławy 2008-03-01 MP
90 810 Bielski Marcin /88 Megatron II - Ełk Sofia(Bułgaria) 2007-06-14 MEJ
100 850 Bielski Marcin /88 Megatron II - Ełk Puławy 2008-03-01 MP
110 747,5 Pulut Wojciech /87 Tęcza-Społem - Kielce Werbkowice 2007-03-04 MP
125 780 Sprutta Robert /88 Pover Kuźnik - Chorzów Puławy 2008-03-02 MP
+125 750 Antoniok Damian /86 Wiking - Starachowice Wyszków 2005-05-01 MPJ
J U N I O R Z Y do lat 23
PRZYSIAD
52 270 Stanaszek Andrzej /71 Stal - Bielsko-Biała Johannesburg (RPA) 1994-11-19
56 258 Stanaszek Andrzej /71 Stal - Bielsko-Biała Bielsko-Biała 1994-06-04
60 220 Olech Mariusz /76 Wiking - Starachowice Bielsko-Biała 1995-06-03
67,5 291 Olech Jarosław /74 Tęcza-Społem - Kielce Ełk 1997-11-22
75 295 Szymkowiak Bartłomiej /84 Kobra-Jass - Kościan Fort Wayne (USA) 2005-09-07 MŚJ
82,5 325,5 Wilk Michał /81 Tęcza-Społem - Kielce Puławy 2003-03-08 MP
90 360 Wilk Michał /81 Tęcza-Społem - Kielce Sofia (Bułgaria) 2004-06-19 MEJ
100 360 Wilk Michał /81 Tęcza-Społem - Kielce Kielce 2004-03-28 MP
110 355 Toczyłowski Łukasz /85 Bacieczki - Białystok Bratysława (Słowacja) 2006-06-14 MEj
125 360 Grabowski Daniel /86 Bacieczki - Białystok Białystok 2008-04-06 MPJ
+125 385 Grabowski Daniel /86 Bacieczki - Białystok Mariupol(Ukraina) 2008-06-14 MEJ
WYCISKANIE LEŻĄC
52 177,5 Stanaszek Andrzej /71 Stal - Bielsko-Biała Johannesburg (RPA) 1994-11-19
56 155 Stanaszek Andrzej /71 Stal - Bielsko-Biała Bielsko-Biała 1994-06-04
60 140 Przybyła Wojciech /81 Samson - Tomaszów Lubelski Bydgoszcz 2002-05-04 MPJ
67,5 175 Jarosiewicz Tomasz /82 Hutnik - Pieńsk Pretoria (RPA) 2004-09-09 MŚJ
75 190 Hajduk Marek /86 AZS Politechnika - Śląska Supraśl 2007-04-28 MPszw
82,5 210 Grabski Wiesław /77 Stal - Bielsko-Biała Kielce 2000-03-04 MP
90 240 Wilk Michał /81 Tęcza-Społem - Kielce Sofia (Bułgaria) 2004-06-19 MEJ
100 235 Lenarciak Tomasz /80 Włókniarz - Białystok Kościan 2003-09-13 MSJ
110 260 Bryniarski Oliwier /81 Azory - Kraków Sofia (Bułgaria) 2004-06-19 MEJ
125 230 Zakrzweski Tomasz /84 Kobra - Koscian Bratysława (Słowacja) 2006-06-14 MEj
+125 240 Grabowski Daniel /86 Bacieczki - Białystok Mariupol 2008-06-14 MP
MARTWY CIĄG
52 192,5 Twaróg Rafał /78 Stal - Bielsko-Biała Birmingham 1997-05-08
56 215 Zambrzycki Tomasz /85 Bacieczki - Białystok La Garde(Francja) 2007-09-03 MŚJ
60 232,5 Olech Mariusz /76 Silesia - Chorzów Chorzów 1996-03-30
67,5 285 Olech Jarosław /74 Tęcza-Społem - Kielce Praga 1997-11-13
75 292,5 Tatarata Tomasz /72 Tęcza - Kielce Sandomierz 1995-03-25
82,5 300 Kopienka Krzysztof /77 Obra - Kościan Sofia (Bułgaria) 2000-06-17 MEJ
90 340 Kopienka Karol /80 Kobra Jass - Kościan Kościan 2003-09-13 MŚJ
100 337,5 Kopienka Karol /80 Obra - Koscian Puławy 2000-04-09 MPJ
110 325 Toczyłowski Łukasz /85 Bacieczki - Białystok Warszawa 2006-04-31 MPj
125 317,5 Grabowski Daniel /86 Bacieczki - Białystok Warszawa 2007-04-01 MPJ
+125 340 Grabowski Daniel /86 Bacieczki - Białystok Mariupol(Ukraina) 2008-06-14 MEJ
TRÓJBÓJ
52 577,5 Stanaszek Andrzej /71 Stal - Bielsko-Biała Johannesburg (RPA) 1994-11-19
56 540 Zambrzycki Tomasz /85 Bacieczki - Białystok Mariupol(Ukraina) 2008-06-10 MEJ
60 567,5 Olech Mariusz /76 Silesia - Chorzów Chorzów 1996-03-30
67,5 727,5 Olech Jarosław /74 Tęcza-Społem - Kielce Ełk 1997-11-22
75 700 Wilk Michał /81 Tęcza-Społem - Kielce Puławy 2001-04-28 MPJ
82,5 810 Wilk Michał /81 Tęcza-Społem - Kielce Sofia (Bułgaria) 2003-05-09 ME
90 895 Wilk Michał /81 Tęcza-Społem - Kielce Sofia (Bułgaria) 2004-06-19 MEJ
100 900 Wilk Michał /81 Tęcza-Społem - Kielce Kielce 2004-03-28 MP
110 920 Toczyłowski Łukasz /85 Bacieczki - Białystok Bratysława (Słowacja) 2006-06-14 MEj
125 875 Bąk Bartłomiej /80 AZS - Gliwice Kielce 2003-10-04 PP
+125 965 Grabowski Daniel /86 Bacieczki - Białystok Mariupol(Ukraina) 2008-06-14 MEJ
S E N I O R Z Y stan na grudzień 2009
PRZYSIAD
52 300,5 Stanaszek Andrzej /71 Wicher - Kobyłka Vejle (Dania) 2003-11-05 MŚ
56 270 Stanaszek Andrzej /71 Dick Black - Andrychów Bydgoszcz 2001-03-31 MP
60 250 Ośmiałowski Paweł /81 Tęcza-Społem - Kielce Soelden(Austria) 2007-10-16 MŚ
67,5 340 Olech Jarosław /74 Tęcza-Społem - Kielce Cape Town (RPA) 2004-11-11 MŚ
75 362,5 Olech Jarosław /74 Tęcza-Społem - Kielce WG Tajwan 2009-07-25
82,5 352.5 Daniel Miller/88 Herkules Warszawa, MSJ Ribeirao Preto-SP 07-12.09.2009
90 360 Wilk Michał /81 Tęcza-Społem - Kielce Sofia (Bułgaria) 2004-06-19 MEJ
100 385 Wiak Jacek/75 Wisła Puławy, WG Tajwan 2009-07-25
110 410 Wiak Jacek / Wisła Puławy /New Delhi 7-11-2009
125 390 Mirowski Dariusz /77 Raj - Łódź Werbkowice 2006-03-26 MP
+125 415 Grabowski Daniel/86 Bacieczki Białystok, MEJ Jonkoping SWE 2009-06-13
WYCISKANIE LEŻĄC
52 182,5 Stanaszek Andrzej /71 Wicher - Kobyłka Vejle (Dania) 2003-11-05 MŚ
56 175 Stanaszek Andrzej /71 Dick Black - Andrychów Bydgoszcz 2001-03-31 MP
60 160 Śledź Sławomir /76 Śródmieście - Legnica Kielce 2004-03-27 MP
67,5 200,5 Pracownik Paweł /73 Tur - Ryki Kielce 2004-03-27 MP
75 220 Olech Jarosław /74 Tęcza-Społem - Kielce ME Ylitornio FIN 2009-05-
82,5 265 Wegiera Jan/65 Wiking Starachowice, WG Tajwan 2009-07-25
90 270 Wegiera Jan /65 TSS - Zakopane Werbkowice 2006-03-25 MP
100 270 Wilk Michał /81 Tęcza-Społem - Kielce Warszawa 2006-09-16 PP
110 265 Wiak Jacek / Wisła Puławy /New Delhi 7-11-2009
125 320 Mirowski Dariusz /77 Raj - Łódź Werbkowice 2006-03-26 MP
+125 270 Szczepański Robert /75 STS - Skarżysko-Kamienna Bydgoszcz 2002-03-17 MP
MARTWY CIĄG
52 210 Wszoła Dariusz /78 Śródmieście - Legnica Warszawa 2006-09-16 PP
56 217,5 Ośmiałowski Paweł /77 Tęcza-Społem - Kielce Frydek-Mistek(Czechy) 2008-05-06 ME
60 250 Olech Mariusz /76 Tęcza-Społem - Kielce Sofia (Bułgaria) 2003-05-08 ME
67,5 318,5 Olech Jarosław /74 Tęcza-Społem - Kielce Miami (USA) 2005-11-09 MŚ
75 315 Olech Jarosław /74 Tęcza-Społem - Kielce Lauchhammer (Niemcy) 2003-04-26 BLF
82,5 342,5 Szymkowiak Roman /59 MKSS - Pułtusk Moskwa (Rosja) 1995-05-19
90 350 Szymkowiak Roman /59 Zahna (Niemcy) 1994-03-26 BL2
100 350 Karol Kopienka/80 Kobra-Jass Kościan, Kielce MP 2009-03-08
110 345 Tatarata Tomasz /72 Tęcza-Społem - Kielce Kielce 2003-10-04 PP
125 370 Mirowski Dariusz /77 Raj - Łódź Werbkowice 2006-03-26 MP
+125 362.5 Grabowski Daniel/86 Bacieczki Białystok, Kielce MP 2009-03-08
TRÓJBÓJ
52 627,5 Stanaszek Andrzej /71 Wicher - Kobyłka Vejle (Dania) 2003-11-05 MŚ
56 620 Wszoła Dariusz /78 Śródmieście - Legnica Kościan 2007-05-08 ME
60 625 Ośmiałowski Paweł/77 Tęcza-Społem Kielce, Warszawa PP 2009-08-29
67,5 832,5 Olech Jarosław /74 Tęcza-Społem - Kielce Cape Town (RPA) 2004-11-11 MŚ
75 885 Olech Jarosław /74 Tęcza-Społem - Kielce WG Tajwan 2009-07-25
82,5 890 Wegiera Jan /65 TSS - Zakopane Prostojov (Czechy) 2006-05-12 ME
90 925 Wilk Michał /81 Tęcza-Społem - Kielce Miami (USA) 2005-11-11 MŚ
100 980 Wiak Jacek/75 Wisła Puławy, Ylitornio FIN ME 2009-05
110 1015 Wiak Jacek / Wisła Puławy /New Delhi 7-11-2009
125 1080 Mirowski Dariusz /77 Raj - Łódź Werbkowice 2006-03-26 MP
+125 1022.5 Grabowski Daniel/86 Bacieczki Białystok, Kielce MP 2009-03-08
W E T E R A N I I 40-49 latstan na grudzień 2009
PRZYSIAD
52 110 Waśniowski Leszek/57 Wisła-Puławy Ełk 1997-11-23
56 137,5 Kędziora Czesław/51 Stal-Bielsko-Biała Bielsko-Biała 1995-06-03
60 157.5 Kaliński Antoni/53 MKS-Dąbrowa Górnicza Kielce MPW 2009-05-16
67,5 275 Wilczyński Jan/55 Narew-Pułtusk Salzburg (Austria) 1996-11-16
75 285 Wilczyński Jan/55 MKSS-Pułtusk Oława 1997-05-18
82,5 332.5 Wegiera Jan/65 Wiking Starachowice Prostejow (Czechy) ME 2006-05-12
90 340 Wegiera Jan/65 Wiking Starachowice Kielce Duisburg (Niemcy) WG 2005-07-18
100 325 Szymkowiak Roman/59 Obra-Jass-Kościan Chemnitz (Niemcy)BL2 2002-02-23
110 337,5 Hul Tadeusz/56 Śródmieście-Legnica Kielce MP 2004-03-28
125 382.5 Wszoła Ryszard/62 Tęcza-Społem-Kielce Prostejow MEW 2006-06-05
+125 370.5 Wszoła Ryszard/62 Tęcza-Społem-Kielce Puławy PP 2005-10-02
WYCISKANIE LEŻĄC
52 97.5 Waśniowski Leszek/57 Wisła-Puławy Prostejow Czechy 2006-06-05
56 118 Kędziora Czesław/51 Stal-Bielsko-Biała Bielsko-Biała 1995-06-03
60 120 Kaliński Antoni/53 MKS-Dąbrowa Górnicza Prostejow Czechy 2006-06-05
67,5 155 Wilczyński Jan/55 Narew-Pułtusk Siofok (Węgry)1996-05-18
75 160 Wilczyński Jan/55 MKSS-Pułtusk Puławy MP 2003-03-08
82,5 265 Wegiera Jan/65 TSS-Zakopane, WG Tajwan 2009-07-25
90 272.5 Wegiera Jan/65 TSS-Zakopane, New Delhi Indie MŚ 2010-11-05
100 200 Szymkowiak Roman/59 Obra-Kościan Berlin (Niemcy) BL1 2001-01-27
110 175 Wilanowski Adam/53 Syrenka-Warszawa Kielce 2000-03-05
125 243,5 Marecki Sławomir/62 Raj-Łódź Puławy MP 2003-03-09
+125 230 Wiśniewski Ryszard/59 Zamek-Kurzętnik Kielce MPW 2009-05-16
MARTWY CIĄG
52 125 Waśniowski Leszek/57 Wisła-Puławy Ełk 1997-11-23
56 188 Kędziora Czesław/51 Stal-Bielsko-Biała Kielce 2000-03-04
60 185 Kędziora Czesław/51 Stal-Bielsko-Biała Oława 1997-05-18
67,5 292,5 Wilczyński Jan/55 MKSS-Pułtusk Salzburg (Austria)1996-11-16
75 290 Wilczyński Jan/55 Narew-Pułtusk Ełk 1996-04-14
82,5 310 Łuka Jan/48 Giewont-Zakopane Haga 1990-11-17
90 345 Szymkowiak Roman/59 Obra-Kościan Trento (Włochy) 1999-11-20
100 340 Szymkowiak Roman/59 Obra-Kościan Berlin (Niemcy)BL12001-01-27
110 300,5 Hul Tadeusz/56 Śródmieście-Legnica Kielce MP 2004-03-28
125 335 Wszoła Ryszard/62 Tęcza-Społem-Kielce Prostejow Czechy MEW 2006-06-05
+125 345 Wszoła Ryszard/62 Tęcza-Społem-Kielce Puławy PP 2005-10-02
TRÓJBÓJ
52 330 Waśniowski Leszek/57 Wisła-Puławy Prostejow Czechy 2006-06-05
56 437,5 Kędziora Czesław/51 Stal-Bielsko-Biała Chorzów 1996-03-30
60 440 Kędziora Czesław/51 Stal-Bielsko-Biała Oława 1997-05-18
67,5 722,5 Wilczyński Jan/55 Narew-Pułtusk Salzburg (Austria) 1996-11-16
75 720 Wilczyński Jan/55 MKSS-Pułtusk Lathi (Finlandia)
82,5 890 Wegiera Jan/65 Wiking Starachowice Prostejow ME 2006-05-12
90 902.5 Wegiera Jan/65 Wiking Starachowice Duisburg (Niemcy) WG 2005-07-18
100 855 Szymkowiak Roman/59 Obra-Jass-Kościan Chemnitz (Niemcy)BL2 2002-02-23
110 800 Hul Tadeusz/56 Śródmieście-Legnica Kielce MP 2004-03-28
125 937.5 Wszoła Ryszard/62 Tęcza-Społem-Kielce Prostejow Czechy MEW 2006-06-05
+125 927.5 Wszoła Ryszard/62 Tęcza-Społem-Kielce Puławy PP 2005-10-02
J U N I O R K I M Ł O D S Z E do lat 20
PRZYSIAD
44 120 Rutka Aneta /82 Tęcza-Społem - Kielce Soczi (Rosja) 2002-09-11 MŚJ
48 140 Rutka Aneta /82 Tęcza-Społem - Kielce Bydgoszcz 2002-05-04 MPJ
52 125 Zarzycka Magdalena /88 Reaktywacja - Koszalin Sofia(Bugaria) 2006-09-07 MŚj
56 125 Wilczyńska Agnieszka /83 Narew - Pułtusk Werbkowice 2003-04-12 MPJ
60 135 Wilczyńska Agnieszka /83 Narew - Pułtusk Puławy 2003-03-08 MP
67,5 165 Matla Agata /83 PIK - Katowice Werbkowice 2003-04-12 MPJ
75 160 Piter Marzena /89 Trops - Wschowa Warszawa 2007-03-30 MP
82,5 207,5 Śliwińska Anna /82 Odra - Oława Bydgoszcz 2002-05-04 MPJ
90 205 Śliwińska Anna /82 Odra - Oława Balatonelle (Węgry) 2002-06-20 MEJ
+90 210 Twers Partycja /89 Trops - Wschowa Warszawa 2007-03-30 MPJ
WYCISKANIE LEŻĄC
44 65 Górecka Monika /88 Nike - Żagań Wschowa 2006-12-02 MPM
48 62,5 Nowak Dorota /83 Ruch - Ryki Werbkowice 2003-04-12 MPJ
52 65 Gertich Justyna /86 Trops - Wschowa Sofia(Bugaria) 2006-09-07 MŚJ
56 80 Wilczyńska Agnieszka /83 Narew - Pułtusk Nymburk (Czechy) 2003-06-12 MEJ
60 75 Wilczyńska Agnieszka /83 Narew - Pułtusk Puławy 2003-03-08 MP
67,5 80 Matla Agata /83 PIK - Katowice Werbkowice 2003-04-12 MPJ
75 85 Piter Marzena /89 Trops - Wschowa Warszawa 2007-03-30 MPJ
82,5 115 Śliwińska Anna /82 Odra - Oława Soczi (Rosja) 2002-09-11 MŚJ
90 120 Śliwińska Anna /82 Odra - Oława Riesa (Niemcy) 2002-05-29 MŚ
+90 90 Twers Partycja /89 Trops - Wschowa Warszawa 2007-03-30 MŚj
MARTWY CIĄG
44 125 Rutka Aneta /82 Tęcza-Społem - Kielce Laukaa (Finlandia) 2002-11-29 MEK
48 130 Rutka Aneta /82 Tęcza-Społem - Kielce Bydgoszcz 2002-05-04 MPJ
52 135 Gertich Justyna /86 Trops - Wschowa Sofia(Bułgaria) 2006-09-05 MMSJ
56 137,5 Gertich Justyna /86 Trops - Wschowa Warszawa 2007-03-30 MPJ
60 142,5 Bielat Karolina /87 Hutnik - Pieńsk Nowe Miasto Lubawskie 2004-09-25 PP
67,5 155 Matla Agata /83 PIK - Katowice Werbkowice 2003-04-12 MPJJm
75 165 Piter Marzena /89 Trops - Wschowa Warszawa 2007-03-30 MPJ
82,5 185 Śliwińska Anna /82 Odra - Oława Soczi (Rosja) 2002-09-11 MŚJ
90 192,5 Śliwińska Anna /82 Odra - Oława Balatonelle (Węgry) 2002-06-20 MEJ
+90 201 Twers Partycja /89 Trops - Wschowa Warszawa 2007-03-30 MPJ
TRÓJBÓJ
44 297,5 Rutka Aneta /82 Tęcza-Społem - Kielce Laukaa (Finlandia) 2002-11-29 MEK
48 322,5 Rutka Aneta /82 Tęcza-Społem - Kielce Bydgoszcz 2002-05-04 MPJ
52 300 Gertich Justyna /86 Trops - Wschowa Sofia(Bugaria) 2006-09-05 MŚj
56 335 Wilczyńska Agnieszka /83 Narew - Pułtusk Nymburk (Czechy) 2003-06-12 MEJ
60 350 Wilczyńska Agnieszka /83 Narew - Pułtusk Puławy 2003-03-08 MP
67,5 395 Matla Agata /83 PIK - Katowice Werbkowice 2003-04-12 MPJ
75 410 Piter Marzena /89 Trops - Wschowa Warszawa 2007-03-30 MPJ
82,5 510 Śliwińska Anna /82 Odra - Oława Bydgoszcz 2002-05-04 MPJ
90 515 Śliwińska Anna /82 Odra - Oława Balatonelle (Węgry) 2002-06-20 MEJ
+90 500 Twers Partycja /89 Trops - Wschowa Warszawa 2007-03-30 MPJ
J U N I O R K I do lat 23
PRZYSIAD
44 132,5 Rutka Aneta /82 Tęcza-Społem - Kielce Frydek-Mistek (Czechy) 2001-05-24 MŚ
48 140 Rutka Aneta /82 Tęcza-Społem - Kielce Bydgoszcz 2002-05-04 MPJJm
52 150 Florczyk Justyna /85 Malma - Malbork Kielce 2000-03-03
56 175 Florczyk Justyna /85 Malma - Malbork Bydgoszcz 2001-03-31 MP
60 182,5 Leszczyńska Agnieszka /80 Tęcza-Społem - Kielce Sofia (Bułgaria) 2000-06-15 MEJ
67,5 192,5 Jabłońska Magdalena /85 AZS Uniwersytet Śląski - Katowice Frydek-Mistek(Czechy) 2008-05-07 ME
75 200 Leszczyńska Agnieszka /80 Tęcza-Społem - Kielce Nymburk (Czechy) 1999-10-07
82,5 207,5 Śliwińska Anna /82 Odra - Oława Bydgoszcz 2002-05-04 MPJJm
90 245 Śliwińska Anna /82 Tęcza-Społem - Kielce Mariupol (Ukraina) 2005-06-16 MEJ
+90 240 Śliwińska Anna /82 Tęcza-Społem - Kielce Wyszków 2005-04-30 MPJ
WYCISKANIE LEŻĄC
44 75 Kleszczyńska Elżbieta /81 Samson - Tomaszów Lub. Saint Prix (Francja) 1999-11-26
48 81 Kleszczyńska Elzbieta /81 Samson - Tomaszów Lub. Puławy 2003-03-08 MP
52 87,5 Kleszczyńska Marta /79 Samson - Tomaszów Lub. Gyor (Węgry) 1998-10-21
56 90,5 Michoń Małgorzata /81 SDS - Tomaszów Mazowiecki Puławy 2004-05-22 MPJ
60 92,5 Florczyk Justyna /85 Malma - Malbork Wrocław 2000-11-04 PP
67,5 115 Gąsienica Elżbieta /82 Stal - Bielsko-Biała Puławy 2003-03-08 MP
75 105 Przytulska Ewa /82 Malma - Malbork Sofia (Bułgaria) 2000-06-15 MEJ
82,5 145 Śliwińska Anna /83 Kryształ - Werbkowice Puławy 2004-05-22 MPJ
90 160 Śliwińska Anna /82 Kryształ - Werbkowice Nowe Miasto Lubawskie 2004-09-25 PP
+90 145 Śliwińska Anna /82 Tęcza-Społem - Kielce Wyszków 2005-04-30 MPJ
MARTWY CIĄG
44 135 Rutka Aneta /82 Tęcza-Społem - Kielce Frydland (Czechy) 2001-11-29 ME
48 142,5 Podhorodecka Maddalena /84 Odra - Oława Hamm (Luxemburg) 2000-12-01 ME
52 147,5 Śmiglarska Adrianna /79 Tęcza-Społem - Kielce Bratysława (Słowacja) 1997-09-10
56 190 Florczyk Justyna /85 Malma - Malbork Bydgoszcz 2001-03-31 MP
60 190 Florczyk Justyna /85 Malma - Malbork Wrocław 2000-11-04 PP
67,5 180 Leszczyńska Agnieszka /80 Tęcza-Społem - Kielce Kościan 1999-12-18
75 185,5 Dziewiczkiewicz Aleksandra /79 Samson - Tomaszów Lubelski Puławy 2001-04-28 MPJJm
82,5 213 Florczyk Aneta /82 Malma - Malbork Bydgoszcz 2001-03-31 MP
90 215 Śliwińska Anna /82 Kryształ - Werbkowice Nowe Miasto Lubawskie 2004-09-25 PP
+90 200 Śliwińska Anna /82 Tęcza-Społem - Kielce Wyszków 2005-04-30 MPJ
TRÓJBÓJ
44 320 Kleszczyńska Marta /79 Samson - Tomaszów Lub. Frydland (Czechy) 2001-11-29 ME
48 347,5 Podhorodecka Maddalena /84 Odra - Oława Hamm (Luxemburg) 2000-12-01 ME
52 365 Kleszczyńska Marta /79 AZS-AWF - Biała Podlaska Bydgoszcz 2002-05-04 MPJJm
56 455 Florczyk Justyna /85 Malma - Malbork Bydgoszcz 2001-03-31 MP
60 462,5 Florczyk Justyna /85 Malma - Malbork Wrocław 2000-11-04 PP
67,5 447,5 Jabłońska Magdalena /85 AZS Uniwersytet Śląski - Katowice Frydek-Mistek(Czechy) 2008-05-07 ME
75 465 Przytulska Ewa /82 Malma - Malbork Kielce 2000-03-03
82,5 542,5 Śliwińska Anna /83 Kryształ - Werbkowice Sofia (Bułgaria) 2004-06-19 MEJ
90 585 Śliwińska Anna /82 Kryształ - Werbkowice Nowe Miasto Lubawskie 2004-09-25 PP
+90 585 Śliwińska Anna /82 Tęcza-Społem - Kielce Wyszków 2005-04-30 MPJ
S E N I O R K I
PRZYSIAD
44 132,5 Rutka Aneta /82 Tęcza-Społem - Kielce Frydek-Mistek (Czechy) 2001-05-24 MŚ
48 140,5 Korpak Monika /77 Kobra - Wyszków Kielce 2005-04-16 MP
52 150,5 Korpak Monika /77 AZS Politechnika Warsz. - Warszawa Werbkowice 2006-03-25 MP
56 175 Florczyk Justyna /85 Malma - Malbork Bydgoszcz 2001-03-31 MP
60 182,5 Leszczyńska Agnieszka /80 Tęcza-Społem - Kielce Sofia (Bułgaria) 2000-06-15 MEJ
67,5 192,5 Jabłońska Magdalena /85 AZS Uniwersytet Śląski - Katowice Frydek-Mistek(Czechy) 2008-05-07 ME
75 200 Leszczyńska Agnieszka /80 Tęcza-Społem - Kielce Nymburk (Czechy) 1999-10-07
82,5 207,5 Śliwińska Anna /82 Odra - Oława Bydgoszcz 2002-05-04 MPJJm
90 245 Śliwińska Anna /82 Tęcza-Społem - Kielce Mariupol (Ukraina) 2005-06-16 MEJ
+90 240 Śliwińska Anna /82 Tęcza-Społem - Kielce Wyszków 2005-04-30 MPJ
WYCISKANIE LEŻĄC
44 75 Kleszczyńska Elżbieta /81 Samson - Tomaszów Lub. Saint Prix (Francja) 1999-11-26
48 81 Kleszczyńska Elzbieta /81 Samson - Tomaszów Lub. Puławy 2003-03-08 MP
52 87,5 Kleszczyńska Marta /79 Samson - Tomaszów Lub. Gyor (Węgry) 1998-10-21
56 100 Radwańska Jadwiga /75 Azory - Kraków Trencin (Słowacja) 2004-11-27 ME
60 92,5 Florczyk Justyna /85 Malma - Malbork Wrocław 2000-11-04 PP
67,5 115 Gąsienica Elżbieta /82 Stal - Bielsko-Biała Puławy 2003-03-08 MP
75 110 Bosak Edyta /74 Azory - Kraków Nowe Miasto Lubawskie 2004-09-25 PP
82,5 145 Śliwińska Anna /83 Kryształ - Werbkowice Puławy 2004-05-22 MPJ
90 160 Śliwińska Anna /82 Kryształ - Werbkowice Nowe Miasto Lubawskie 2004-09-25 PP
+90 160 Śliwińska Anna /82 Tęcza-Społem - Kielce Prostejov (Czechy) 2006-05-12 ME
MARTWY CIĄG
44 135 Rutka Aneta /82 Tęcza-Społem - Kielce Frydland (Czechy) 2001-11-29 ME
48 142,5 Podhorodecka Maddalena /84 Odra - Oława Hamm (Luxemburg) 2000-12-01 ME
52 148 Szymkowiak Maria /61 Nadnarwianka - Pułtusk Ełk 1997-11-22 MP
56 190 Florczyk Justyna /85 Malma - Malbork Bydgoszcz 2001-03-31 MP
60 190 Florczyk Justyna /85 Malma - Malbork Wrocław 2000-11-04 PP
67,5 180 Leszczyńska Agnieszka /80 Tęcza-Społem - Kielce Kościan 1999-12-18
75 185,5 Dziewiczkiewicz Aleksandra /79 Samson - Tomaszów Lubelski Puławy 2001-04-28 MPJJm
82,5 213 Florczyk Aneta /82 Malma - Malbork Bydgoszcz 2001-03-31 MP
90 215 Śliwińska Anna /82 Kryształ - Werbkowice Nowe Miasto Lubawskie 2004-09-25 PP
+90 212,5 Śliwińska Anna /82 Tęcza-Społem - Kielce Werbkowice 2006-03-25 MP
TRÓJBÓJ
44 320 Kleszczyńska Marta /79 Samson - Tomaszów Lub. Frydland (Czechy) 2001-11-29 ME
48 347,5 Podhorodecka Maddalena /84 Odra - Oława Hamm (Luxemburg) 2000-12-01 ME
52 365 Kleszczyńska Marta /79 AZS-AWF - Biała Podlaska Bydgoszcz 2002-05-04 MPJJm
56 455 Florczyk Justyna /85 Malma - Malbork Bydgoszcz 2001-03-31 MP
60 462,5 Florczyk Justyna /85 Malma - Malbork Wrocław 2000-11-04 PP
67,5 447,5 Jabłońska Magdalena /85 AZS Uniwersytet Śląski - Katowice Frydek-Mistek(Czechy) 2008-05-07 ME
75 465 Przytulska Ewa /82 Malma - Malbork Kielce 2000-03-03
82,5 542,5 Śliwińska Anna /83 Kryształ - Werbkowice Sofia (Bułgaria) 2004-06-19 MEJ
90 585 Śliwińska Anna /82 Kryształ - Werbkowice Nowe Miasto Lubawskie 2004-09-25 PP
+90 590 Śliwińska Anna /82 Tęcza-Społem - Kielce Prostejov (Czechy) 2006-05-12 ME
Jeśli zauważycie błędy lub jakiś rekord uległ zmianie,to proszę pisać na e-mail.
THX za pomoc !!!
Zmieniony przez - W Z O R EK w dniu 2010-02-26 23:08:22
http://www.sfd.pl/W_Z_O_R_EK_DT...sezon_2018-t1159738.html#post-0
,, VERITAS ODIUM PARIT ,,