- Panie doktorze nie pale, nie pije, nie cpam, nie koksuje, jak dlugo bede zyl?
- a Po co ?
...
Napisał(a)
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
- Mistrzostwa Województwa Łódzkiego w WL
- Otwarte Mistrzostwa Województwa Świętokrzyskiego w Klasycznym Wyciskaniu Leżąc Busko-
- V Integracyjne Otwarte Mistrzostwa Województwa Opolskie w WLK - Przylesi 22.11.2015r.
- I Otwarte Mistrzostwa Woj.Opolskiego w WL-28.11.2010
- Otwarte Mistrzostwa Woj.Świętokrzyskiego w WL-RAW 08.10.11r
- XI Otwarte Mistrzostwa Ząbkowic Śląskich w WL 01.05.2014r.
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź...
Napisał(a)
...
Napisał(a)
...
Napisał(a)
...
Napisał(a)
ma ktos moze wyniki dzieki
...
Napisał(a)
Impreza ogulnie ok ale zawodnicy niedopisali...
Ma ktoś może jakies fotki z imprezy ????
Ma ktoś może jakies fotki z imprezy ????
...
Napisał(a)
Ze strony A.Znojka.
Pasieka Kamil /87 KS Wiking - Starachowice 10 55,1 80 90 -95 90 83,25000
kat. 60 kg
1 Czerner Krystian /86 LZS Olszanka - Pogorzela 32 57,1 80 90 -95 90 80,40600
2 Mazurek Damian /90 KSS Black And White - Ostrowiec Świętokrzyski 2 59,2 85 -90 -92,5 85 73,39750
kat. 67,5 kg
1 Koriat Piotr /89 KS Wiking - Starachowice 7 66,5 100 125 135 135 105,35400
2 Łukaski Arkadiusz /90 KS Wiking - Starachowice 23 66,7 100 130 -137,5 130 101,20500
kat. 75 kg
1 Fudała Mateusz /89 LZS Olszanka - Pogorzela 8 72,1 135 140 145 145 106,28500
2 Grzebielski Dominik /94 LZS Olszanka - Pogorzela 24 71,4 75 80 85 85 62,75550
3 Łakomiec Tomasz /96 KS Tęcza-Społem - Kielce 5 70,7 60 -70 -70 60 44,62200
kat. 82,5 kg
1 Baran Michał /88 KS Tęcza-Społem - Kielce 17 81,6 135 170 -177,5 170 114,64800
kat. 90 kg
1 Bajor Adrian /89 KSS Black And White - Ostrowiec Świętokrzyski 21 82,7 160 170 -177,5 170 113,71300
kat. 100 kg
1 Jaguszewski Mateusz /89 KSS Black And White - Ostrowiec Świętokrzyski 3 93,3 125 132,5 -137,5 132,5 83,10400
2 Kuchciński Karol /91 KS Tęcza-Społem - Kielce 31 92,3 120 -125 -135 120 75,66000
3 Koszla Sebastian /89 KS Wiking - Starachowice 12 96 110 -125 -125 110 68,10100
kat. 110 kg
1 Koriat Patryk /92 KS Wiking - Starachowice 1 109,6 110 115 -120 115 67,75800
2 Denkowski Damian /90 KSS Black And White - Ostrowiec Świętokrzyski 9 109,5 150 -160 -165 150 88,39500
kat. 125 kg
1 Nawrot Mariusz /89 KS Wiking - Starachowice 6 110,2 100 110 -115 110 64,70200
2 Stąpor Mariusz /90 KS Wiking - Starachowice 18 110,1 140 170 180 180 105,89400
Wyniki w kategorii open juniorek
www.powerlifting.pl www.powerlifting.pl
M. Zawodnik(-czka) Klub Nr Waga
ciała
Podejścia
1 2 3
Wynik Pkt. Wilks'a
1 Słoma Magdalena /85 KS Tęcza-Społem - Kielce 20 58,4 40 55 60 60 68,31600
2 Pluta Katarzyna /85 KS Tęcza-Społem - Kielce 13 54,7 30 47,5 52,5 52,5 62,92125
3 Pulut Katarzyna /90 KS Tęcza-Społem - Kielce 26 76,5 40 55 62,5 62,5 58,69375
www.powerlifting.pl
Klasyfikacja na Najlepszą Zawodniczkę
www.powerlifting.pl www.powerlifting.pl
M. Zawodniczka Klub Pkt. Wilks'a Waga
ciała Wynik
1 Słoma Magdalena /85 KS Tęcza-Społem - Kielce 68,31600 58,4 60
2 Pluta Katarzyna /85 KS Tęcza-Społem - Kielce 62,92125 54,7 52,5
3 Pulut Katarzyna /90 KS Tęcza-Społem - Kielce 58,69375 76,5 62,5
www.powerlifting.pl
Otwarte Mistrzostwa Juniorów Województwa Świętokrzyskiego
w Wyciskaniu Leżąc
o Puchar Gór Świętokrzyskich
Klasyfikacja na Najlepszego Zawodnika
www.powerlifting.pl
M. Zawodnik Klub Pkt. Wilks'a Waga
ciała Wynik
1 Baran Michał /88 KS Tęcza-Społem - Kielce 114,64800 81,6 170
2 Bajor Adrian /89 KSS Black And White - Ostrowiec Świętokrzyski 113,71300 82,7 170
3 Fudała Mateusz /89 LZS Olszanka - Pogorzela 106,28500 72,1 145
4 Stąpor Mariusz /90 KS Wiking - Starachowice 105,89400 110,1 180
5 Koriat Piotr /89 KS Wiking - Starachowice 105,35400 66,5 135
6 Łukaski Arkadiusz /90 KS Wiking - Starachowice 101,20500 66,7 130
7 Denkowski Damian /90 KSS Black And White - Ostrowiec Świętokrzyski 88,39500 109,5 150
8 Pasieka Kamil /87 KS Wiking - Starachowice 83,25000 55,1 90
9 Jaguszewski Mateusz /89 KSS Black And White - Ostrowiec Świętokrzyski 83,10400 93,3 132,5
10 Czerner Krystian /86 LZS Olszanka - Pogorzela 80,40600 57,1 90
11 Kuchciński Karol /91 KS Tęcza-Społem - Kielce 75,66000 92,3 120
12 Mazurek Damian /90 KSS Black And White - Ostrowiec Świętokrzyski 73,39750 59,2 85
13 Koszla Sebastian /89 KS Wiking - Starachowice 68,10100 96 110
14 Koriat Patryk /92 KS Wiking - Starachowice 67,75800 109,6 115
15 Nawrot Mariusz /89 KS Wiking - Starachowice 64,70200 110,2 110
16 Grzebielski Dominik /94 LZS Olszanka - Pogorzela 62,75550 71,4 85
17 Łakomiec Tomasz /96 KS Tęcza-Społem - Kielce 44,62200 70,7 60
Klasyfikacja drużynowa
www.powerlifting.pl
M. Klub Pkt. Wilks'a
1 KS Wiking - Starachowice 425,66800
2 KSS Black And White - Ostrowiec Świętokrzyski 358,60950
3 KS Tęcza-Społem - Kielce 303,24600
4 LZS Olszanka - Pogorzela 249,44650
Pasieka Kamil /87 KS Wiking - Starachowice 10 55,1 80 90 -95 90 83,25000
kat. 60 kg
1 Czerner Krystian /86 LZS Olszanka - Pogorzela 32 57,1 80 90 -95 90 80,40600
2 Mazurek Damian /90 KSS Black And White - Ostrowiec Świętokrzyski 2 59,2 85 -90 -92,5 85 73,39750
kat. 67,5 kg
1 Koriat Piotr /89 KS Wiking - Starachowice 7 66,5 100 125 135 135 105,35400
2 Łukaski Arkadiusz /90 KS Wiking - Starachowice 23 66,7 100 130 -137,5 130 101,20500
kat. 75 kg
1 Fudała Mateusz /89 LZS Olszanka - Pogorzela 8 72,1 135 140 145 145 106,28500
2 Grzebielski Dominik /94 LZS Olszanka - Pogorzela 24 71,4 75 80 85 85 62,75550
3 Łakomiec Tomasz /96 KS Tęcza-Społem - Kielce 5 70,7 60 -70 -70 60 44,62200
kat. 82,5 kg
1 Baran Michał /88 KS Tęcza-Społem - Kielce 17 81,6 135 170 -177,5 170 114,64800
kat. 90 kg
1 Bajor Adrian /89 KSS Black And White - Ostrowiec Świętokrzyski 21 82,7 160 170 -177,5 170 113,71300
kat. 100 kg
1 Jaguszewski Mateusz /89 KSS Black And White - Ostrowiec Świętokrzyski 3 93,3 125 132,5 -137,5 132,5 83,10400
2 Kuchciński Karol /91 KS Tęcza-Społem - Kielce 31 92,3 120 -125 -135 120 75,66000
3 Koszla Sebastian /89 KS Wiking - Starachowice 12 96 110 -125 -125 110 68,10100
kat. 110 kg
1 Koriat Patryk /92 KS Wiking - Starachowice 1 109,6 110 115 -120 115 67,75800
2 Denkowski Damian /90 KSS Black And White - Ostrowiec Świętokrzyski 9 109,5 150 -160 -165 150 88,39500
kat. 125 kg
1 Nawrot Mariusz /89 KS Wiking - Starachowice 6 110,2 100 110 -115 110 64,70200
2 Stąpor Mariusz /90 KS Wiking - Starachowice 18 110,1 140 170 180 180 105,89400
Wyniki w kategorii open juniorek
www.powerlifting.pl www.powerlifting.pl
M. Zawodnik(-czka) Klub Nr Waga
ciała
Podejścia
1 2 3
Wynik Pkt. Wilks'a
1 Słoma Magdalena /85 KS Tęcza-Społem - Kielce 20 58,4 40 55 60 60 68,31600
2 Pluta Katarzyna /85 KS Tęcza-Społem - Kielce 13 54,7 30 47,5 52,5 52,5 62,92125
3 Pulut Katarzyna /90 KS Tęcza-Społem - Kielce 26 76,5 40 55 62,5 62,5 58,69375
www.powerlifting.pl
Klasyfikacja na Najlepszą Zawodniczkę
www.powerlifting.pl www.powerlifting.pl
M. Zawodniczka Klub Pkt. Wilks'a Waga
ciała Wynik
1 Słoma Magdalena /85 KS Tęcza-Społem - Kielce 68,31600 58,4 60
2 Pluta Katarzyna /85 KS Tęcza-Społem - Kielce 62,92125 54,7 52,5
3 Pulut Katarzyna /90 KS Tęcza-Społem - Kielce 58,69375 76,5 62,5
www.powerlifting.pl
Otwarte Mistrzostwa Juniorów Województwa Świętokrzyskiego
w Wyciskaniu Leżąc
o Puchar Gór Świętokrzyskich
Klasyfikacja na Najlepszego Zawodnika
www.powerlifting.pl
M. Zawodnik Klub Pkt. Wilks'a Waga
ciała Wynik
1 Baran Michał /88 KS Tęcza-Społem - Kielce 114,64800 81,6 170
2 Bajor Adrian /89 KSS Black And White - Ostrowiec Świętokrzyski 113,71300 82,7 170
3 Fudała Mateusz /89 LZS Olszanka - Pogorzela 106,28500 72,1 145
4 Stąpor Mariusz /90 KS Wiking - Starachowice 105,89400 110,1 180
5 Koriat Piotr /89 KS Wiking - Starachowice 105,35400 66,5 135
6 Łukaski Arkadiusz /90 KS Wiking - Starachowice 101,20500 66,7 130
7 Denkowski Damian /90 KSS Black And White - Ostrowiec Świętokrzyski 88,39500 109,5 150
8 Pasieka Kamil /87 KS Wiking - Starachowice 83,25000 55,1 90
9 Jaguszewski Mateusz /89 KSS Black And White - Ostrowiec Świętokrzyski 83,10400 93,3 132,5
10 Czerner Krystian /86 LZS Olszanka - Pogorzela 80,40600 57,1 90
11 Kuchciński Karol /91 KS Tęcza-Społem - Kielce 75,66000 92,3 120
12 Mazurek Damian /90 KSS Black And White - Ostrowiec Świętokrzyski 73,39750 59,2 85
13 Koszla Sebastian /89 KS Wiking - Starachowice 68,10100 96 110
14 Koriat Patryk /92 KS Wiking - Starachowice 67,75800 109,6 115
15 Nawrot Mariusz /89 KS Wiking - Starachowice 64,70200 110,2 110
16 Grzebielski Dominik /94 LZS Olszanka - Pogorzela 62,75550 71,4 85
17 Łakomiec Tomasz /96 KS Tęcza-Społem - Kielce 44,62200 70,7 60
Klasyfikacja drużynowa
www.powerlifting.pl
M. Klub Pkt. Wilks'a
1 KS Wiking - Starachowice 425,66800
2 KSS Black And White - Ostrowiec Świętokrzyski 358,60950
3 KS Tęcza-Społem - Kielce 303,24600
4 LZS Olszanka - Pogorzela 249,44650
gregorterm
Polecane artykuły