Liczba uczestników: 65
Liczba klubów: 16
Kobiety Junior
- 60
1. Marta Brodawka Dragon Starachowice
- 65
1. Karolina Dziedzic Diament Pstrągowa
Kobiety senior
- 48
1. Andżelika Grońska Niwka Sosnowiec
- 56
1. Iwona Nieroda Diament Pstrągowa
2. Joanna Walkiewicz SKKB Kielce
3. Klara Kleczkowski KS Piaseczno
3. Monika Poręba Barbakan Kraków
- 60 kg
1. Magdalena Frankowicz Ring Kraków
- 65 kg
1. Katarzyna Bucholc KS Piaseczno
Mężczyźni Junior
-51 kg
1. Kamil Grodzki Diament Pstrągowa
-57 kg
1. Rafał Wilkoński Super Kick Sosnowiec
2. Robert Ziobro Diament Pstrągowa
- 60 kg
1. Marcin Milczarek AKS Niwka Sosnowiec
- 63,5 kg
1. Krzysztof Możdżeń Diament Pstrągowa
2. Mateusz Ślubowski Tom Center Piotrków Trybunalski
- 67 kg
1. Piotr Kamiński Hammerkick Zawiercie
2. Piotr Krześlak Tom Center Piotrków Trybunalski
3. Kamil Siewierski Diament Pstrągowa
-74 kg
1. Wiktor Grociak Barbakan Kraków
- 81 kg
1. Szymon Wąś Carbo Gliwice
2. Łukasz Jarząbek Victoria Szydłowiec
3. Kamil Mazurczak Relax Skarżysko Kamienna
3. Bartosz Wrzost Politechnika Lubelska
- 91 kg
1. Piotr Kowalski Victoria Szydłowiec
Mężczyźni Senior
- 57 kg
1. Rafał Banaszewski KS Piaseczno
2. Daniel Żaboklicki KS Piaseczno
- 63,5 kg
1. Jakub Jasion Tom Center Piotrków Trybunalski
2. Rafał Budzyński Politechnika Lubelska
3. Bartosz Wątroba Super Kick Sosnowiec
3. Fryderyk Mścisławski KS Piaseczno
- 67 kg
1. Karol Głogowski Victoria Szydłowiec
2. Jarosław Puławski KS Piaseczno
- 71 kg
1. Konrad Gruchała AKS Niwka Sosnowiec
2. Tomasz Gmurzyński KS Piaseczno
3. Mateusz Majcher SKKB Kielce
3. Marek Jasiński Dragon Starachowice
- 75 kg
1. Dawid Świerczyński Barbakan Kraków
2. Konrad Zieliński SKKB Kielce
3. Mateusz Rycerski Victoria Szydłowiec
3. Hubert Rycerski Victoria Szydłowiec
- 81 kg
1. Tomasz Kowalski SKKB Kielce
2. Tomasz Borowiec Politechnika Lubelska
3. Damian Klosowaksi Super Kick Sosnowiec
3. Dariusz Jawornik Tom Center Piotrków Trybunalski
- 91 kg
1. Adam Pietroniuk Politechnika Lubelska
2. Tomasz Tarnacki Wilk Grajewo
3. Grzegorz Juszczak Sparta Chrzanów
3. Andrzej Nastula KS Piaseczno
+ 91 kg
1. Robert Maruszak Wilk Grajewo
2. Michał Kobyłka Super Kick Sosnowiec
3. Dariusz Chwastarz Sparta Chrzanów
3. Mateusz Środa Dragon Starachowice
Komisja sędziowska:
Jerzy Bassa - Rzeszów - sędzia główny
Krzysztof Żychliński - Piaseczno
Marek Sagnek - Garwolin
Wojciech Adamski - Kraków
Tadeusz Politański - Lublin
Delegat Związku: Janusz Zajączkowski
Po zakończeniu Mistrzostw Polski Południowej w Kickboxingu Full Contact Seniorów, Juniorów i Kobiet Kielce 2009 odbyły się dwie walki:
1. K-1 Rules Walka pomiędzy: Paweł Jasztal - Dragon Starachowice - Sylwester Sobieraj - SKKB Kielce Zwycięzca Paweł Jasztal (stosunkiem głosów 2:1)
2. Walka o tytuł zawodowego Mistrza Polski Full Kontakt kobiet w kategorii wagowej - 56 kg pomiędzy: Sandra Drabik - SKKB Kielce - Monika Kubianka - Krakowskie Stowarzyszenie Sztuk Walki Kraków Zwycięzca Sandra Drabik (jednogłośnie na punkty)
Opracował: Jerzy Bassa
źródło: http://www.pzkickboxing.pl/index.php?page=mistrzostwa-polski-poludniowej-kielce-07-02-2009
swoją drogą, co za niesprawiedliwość u nas jak sie przyjeżdża na zawody i nie ma zawodnika, to albo można sie wpisać kategorie wyżej (jak ktoś jest), albo sie słyszy, że sie ma pecha w PZKB przyjeżdżając na zawody, gdy nie ma innych zawodników w kategorii dostaje sie z miejsca złoto...
Zmieniony przez - Lady M w dniu 2009-02-09 17:50:58
"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."
http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html