Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Pułkośnik Katarzyna UKS Narew Łapy
2. Kojro Justyna KS AZS AWFiS Gdańsk
3. Stankiewicz Joanna UKS "Judo-Rawa" Rawa Mazowiecka
3. Znojek Natalia Gwardia Opole
5. Tronina Magdalena PTS Walter Rzeszów
5. Zowczak Anna AZS AWF Wrocław
kobiety, waga: 52kg - 8 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kubań Marta Gwardia Warszawa
2. Martynowicz Martyna Gwardia Opole
3. Dawczak Paulina GKS "Czarni" Bytom
3. Pawlikowska Zuzanna KS AZS AWFiS Gdańsk
5. Nowakowska Małgorzata KJ Samuraj Koszalin
7. Jazdończyk Paulina UKS Junior Lipno
7. Zabrocka Monika KS Gwardia Bielsko-Biała
kobiety, waga: 57kg - 13 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Perenc Agata Polonia Rybnik
2. Licznar Marta AZS Opole
3. Korfanty Magdalena GKS "Czarni" Bytom
3. Zawadzka Paulina AZS UW Warszawa
5. Muć Katarzyna GKS "Czarni" Bytom
5. Pepera Beata UKS Judo Wolbrom
7. Książek Anna AZS AWF Wrocław
7. Skoczylas Anna KS Gwardia Bielsko-Biała
kobiety, waga: 63kg - 15 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Ozdoba Agata AZS Opole
2. Woźniak Monika KS AZS AWFiS Gdańsk
3. Koszela Karolina AZS AWF Wrocław
3. Węglarz Paulina GKS "Czarni" Bytom
5. Czakańska Luiza GKS "Czarni" Bytom
5. Narloch Gabriela GKS "Czarni" Bytom
7. Błach Dominika KS AZS AWFiS Gdańsk
7. Rogowska Anna KJ Samuraj Koszalin
kobiety, waga: 70kg - 14 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Rainczuk Beata GKS "Czarni" Bytom
2. Białas Barbara GKS "Czarni" Bytom
3. Krzisczyk Agnieszka GKS "Czarni" Bytom
3. Las Hanna KS AZS AWFiS Gdańsk
5. Herdzik Izabela AZS Gliwice
5. Wojna Joanna Pałac Młodzieży Tarnów
7. Bezrączko Agnieszka GKS "Czarni" Bytom
7. Kułagowska Justyna AZS AWF Wrocław
kobiety, waga: 78kg - 10 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Wójtowicz Katarzyna WKS Śląsk Wrocław
2. Lampkowska Karolina GKS "Czarni" Bytom
3. Szlendak Katarzyna MKS Chełm
3. Tomczyk Paulina SGKS Wybrzeże Gdańsk
5. Podkówka Agnieszka AZS AWF Wrocław
5. Woronowicz Anna UKS Gimnazjon Suchy Las
7. Lorenc Patrycja JSS Drako 79 Warszawa
7. Osajda Anna TS Wisła Kraków
kobiety, waga: +78kg - 6 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Sadkowska Urszula Gwardia Opole
2. Górnicka Małgorzata AZS AWF Wrocław
3. Makuła Marzena AZS AWF Wrocław
3. Oziero Anna KJ Samuraj Koszalin
5. Bank Monika Gwardia Opole
5. Ogórek Magdalena UKS Ósemka Nowa Sól
mężczyźni, waga: 60kg - 18 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Wieczorek Grzegorz GKS "Czarni" Bytom
2. Maciołowski Antoni TS Wisła Kraków
3. Kuśka Ariel Polonia Rybnik
3. Wandor Robert AZS Opole 5. Golus Łukasz GKS "Czarni" Bytom
5. Wydrzyński Marcin GKS "Czarni" Bytom
7. Migdalski Mateusz MKS Olimpijczyk Włocławek
7. Sojka Sebastian KS Gwardia Bielsko-Biała
mężczyźni, waga: 66kg - 28 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Rudawiec Ignacy AZS Gliwice
2. Płoński Piotr Gwardia Wrocław
3. Wituś Paweł Gwardia Wrocław
3. Zagrodnik Paweł GKS "Czarni" Bytom
5. Jurowski Krystian Gwardia Opole
5. Zamęcki Maciej AZS AWF Wrocław
7. Majewski Rafał AZS AWF Warszawa
7. Malczewski Jacek AZS Gliwice
mężczyźni, waga: 73kg - 22 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kurkiewicz Piotr UKJ Ryś Warszawa
2. Brysz Adam GKS "Czarni" Bytom
3. Garsztecki Bartosz AZS Gliwice
3. Kubieniec Michał GKS "Czarni" Bytom
5. Czech Piotr AZS AWF Wrocław
5. Kowalik Jan AZS Opole
7. Bernard Jan AZS AWF Warszawa
7. Zaczkiewicz Robert TS Wisła Kraków
mężczyźni, waga: 81kg - 28 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Błach Łukasz AZS AWF Wrocław
2. Żydak Paweł Gwardia Warszawa
3. Czajka Grzegorz GKS "Czarni" Bytom
3. Zamęcki Radosław AZS AWF Wrocław
5. Gadacz Krzysztof GKS "Czarni" Bytom
5. Umański Andrzej WKS Śląsk Wrocław
7. Mielcarek Błażej KS AZS AWFiS Gdańsk
7. Sulecki Piotr WKS Śląsk Wrocław
mężczyźni, waga: 90kg - 30 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Koleśnik Łukasz AZS AWF Wrocław
2. Kośniewski Marcin AZS Opole
3. Karolkowski Piotr AZS AWF Warszawa
3. Lisowski Tomasz GKS "Czarni" Bytom
5. Płoński Paweł AZS AWF Warszawa
5. Węglarz Krzysztof TS Wisła Kraków
7. Rudnicki Mateusz Gwardia Wrocław
7. Tworzydło Wojciech AZS AWF Warszawa
mężczyźni, waga: 100kg - 11 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Matyjaszek Przemysław GKS "Czarni" Bytom
2. Janik Patryk WKS Śląsk Wrocław
3. Biegaj Robert UKS Judo Wolbrom
3. Domański Tomasz KS AZS AWFiS Gdańsk
5. Buksiński Marcin SGKS Wybrzeże Gdańsk
5. Golus Piotr GKS "Czarni" Bytom
7. Grabowski Kamil GKS "Czarni" Bytom
7. Rzemieniecki Bartosz GKS "Czarni" Bytom
mężczyźni, waga: +100kg - 13 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Wojnarowicz Janusz GKS "Czarni" Bytom
2. Jaroszewski Przemysław UKS Narew Łapy
3. Deka Piotr KS "Gwardia" Łódź
3. Pytliński Paweł TS Wisła Kraków
5. Kapral Jerzy GKS "Czarni" Bytom
5. Syguła Kacper AZS UW Warszawa
7. Patyk Piotr UKS-GKJ Głogów
7. Ryć Szymon AZS Opole
Klasyfikacja medalowa - mężczyźni Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1 GKS "Czarni" Bytom 3 1 4
2 AZS AWF Wrocław 2 0 1
3 AZS Gliwice 1 0 1
4 UKJ Ryś Warszawa 1 0 0
5 AZS Opole 0 1 1
6 Gwardia Wrocław 0 1 1
7 TS Wisła Kraków 0 1 1
8 Gwardia Warszawa 0 1 0
9 UKS Narew Łapy 0 1 0
10 WKS Śląsk Wrocław 0 1 0
11 KS "Gwardia" Łódź 0 0 1
12 KS AZS AWFiS Gdańsk 0 0 1
13 Polonia Rybnik 0 0 1
14 UKS Judo Wolbrom 0 0 1
Klasyfikacja medalowa - kobiety Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1 GKS "Czarni" Bytom 1 2 4
2 Gwardia Opole 1 1 1
3 AZS Opole 1 1 0
4 Gwardia Warszawa 1 0 0
5 Polonia Rybnik 1 0 0
6 UKS Narew Łapy 1 0 0
7 WKS Śląsk Wrocław 1 0 0
8 KS AZS AWFiS Gdańsk 0 2 2
9 AZS AWF Wrocław 0 1 2
10 AZS AWF Warszawa 0 0 1
11 AZS UW Warszawa 0 0 1
12 KJ Samuraj Koszalin 0 0 1
13 MKS Chełm 0 0 1
14 SGKS Wybrzeże Gdańsk 0 0 1
15 UKS "Judo-Rawa" Rawa Mazowiecka 0 0 1
Klasyfikacja medalowa - razem Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1 GKS "Czarni" Bytom 4 3 8
2 AZS AWF Wrocław 2 1 3
3 AZS Opole 1 2 1
4 Gwardia Opole 1 1 1
5 Gwardia Warszawa 1 1 0
6 UKS Narew Łapy 1 1 0
7 WKS Śląsk Wrocław 1 1 0
8 AZS Gliwice 1 0 1
9 Polonia Rybnik 1 0 1
10 UKJ Ryś Warszawa 1 0 0
11 KS AZS AWFiS Gdańsk 0 2 3
12 Gwardia Wrocław 0 1 1
13 TS Wisła Kraków 0 1 1
14 AZS AWF Warszawa 0 0 1
15 AZS UW Warszawa 0 0 1
16 KJ Samuraj Koszalin 0 0 1
17 KS "Gwardia" Łódź 0 0 1
18 MKS Chełm 0 0 1
19 SGKS Wybrzeże Gdańsk 0 0 1
20 UKS "Judo-Rawa" Rawa Mazowiecka 0 0 1
21 UKS Judo Wolbrom 0 0 1
Klasyfikacja punktowa - mężczyźni Lp Klub Punkty
1 GKS "Czarni" Bytom 76.5
2 AZS AWF Wrocław 30.5
3 AZS Opole 17.5
4 TS Wisła Kraków 17.5
5 AZS Gliwice 16.0
6 Gwardia Wrocław 14.0
7 WKS Śląsk Wrocław 12.0
8 UKJ Ryś Warszawa 9.0
9 AZS AWF Warszawa 8.0
10 Gwardia Warszawa 7.0
11 KS AZS AWFiS Gdańsk 7.0
12 UKS Narew Łapy 7.0
13 KS "Gwardia" Łódź 5.5
14 Polonia Rybnik 5.5
15 UKS Judo Wolbrom 5.5
16 AZS UW Warszawa 3.5
17 Gwardia Opole 3.5
18 SGKS Wybrzeże Gdańsk 3.5
19 KS Gwardia Bielsko-Biała 1.5
20 MKS Olimpijczyk Włocławek 1.5
21 UKS-GKJ Głogów 1.5
Klasyfikacja punktowa - kobiety Lp Klub Punkty
1 GKS "Czarni" Bytom 57.0
2 AZS AWF Wrocław 28.0
3 KS AZS AWFiS Gdańsk 26.5
4 Gwardia Opole 25.0
5 AZS Opole 16.0
6 KJ Samuraj Koszalin 10.5
7 Gwardia Warszawa 9.0
8 Polonia Rybnik 9.0
9 UKS Narew Łapy 9.0
10 WKS Śląsk Wrocław 9.0
11 AZS AWF Warszawa 5.5
12 AZS UW Warszawa 5.5
13 MKS Chełm 5.5
14 SGKS Wybrzeże Gdańsk 5.5
15 UKS "Judo-Rawa" Rawa Mazowiecka 5.5
16 AZS Gliwice 3.5
17 Pałac Młodzieży Tarnów 3.5
18 PTS Walter Rzeszów 3.5
19 UKS Gimnazjon Suchy Las 3.5
20 UKS Judo Wolbrom 3.5
21 UKS Ósemka Nowa Sól 3.5
22 KS Gwardia Bielsko-Biała 3.0
23 JSS Drako 79 Warszawa 1.5
24 TS Wisła Kraków 1.5
25 UKS Junior Lipno 1.5
pzjudo
Grappling