wyniki:
Sędzia Główny: Józef Mazurek
Ilość zawodników: 140
Ilość klubów: 43
Ilość walk: 98
JUNIORZY
Kat wag 51 kg
1.miejsce Grodzki Kamil Diament Pstrągowa
Kat wag -54kg
1.miejsce Rajewski Mateusz Rajewski Team
2.miejsce Więcek Krystian Dragon Starachowice
Kat wag -57kg
1.miejsce Listwan Patryk Głogowski Klub Judo
2.miejsce Ziobro Robert Diament Pstrągowa
3.miejsce Polak Michał Gladiator Bydgoszcz
3.miejsce Rajewski Sebastian Rajewski Team
Kat wag-60 kg
1.miejsceKukla Dawid Głogowski Klub Judo
2.miejsce Truszkowski Mariusz ASW Zielona Góra
3.miejsce Marczak Krystian Dragon Starachowice
Kat wag -63.5kg
1.miejsce Grabarczyk Adrian Sanda Płock
2.miejsce Szalała Jakub Diament Pstrągowa
3.miejsce Sieczkiewicz Paweł
Gladiator Siedlce
3.Pazdan Dominik Diament Pstrągowa
Kat wag -67kg
1.miejsce Kamiński Piotr Hamerkick Sosnowiec
2.miejsce Leoniak Samuel Głogowski Klub Judo
3.miejsce Dudczak Andrzej Barbakan Kraków
3.miejsce Białczak Dariusz Niwka Sosnowiec
Kat wag 71 kg
1.miejsce Lagunionek Kamil Champion Gdańsk
2.miejse Borkowski Przemysław Puncher
3.miejsce Garczyński Robert Richard Warszawa
3.miejsce Kupiec Adrian Głogowski Klub Judo
Kat wagowa -75kg
1.miejsce Mazurczak Kamil Relax Skarżysko-Kamienna
2.miejsce Bralewski Dawid Palestra Warszawa
3.miejsce Grociak Wiktor Barbakan Kraków
3.miejsce Bey Aleksander Kielce
Kat wag -81kg
1.miejsce Jarząbek Damian Rzeszów
2.miejsce Skrabucha Szymon Rzeszowski Klub Sportów Walki
3.miejsce Jabłoński Dariusz Rzeszowski Klub Sportów Walki
3.miejsce Iwan Jakub Wiktoria Szydłowiec
Kat wag-86kg
1.miejsce Huki Mateusz Głogowski Klub Judo
2.miejsce Strojek Artur Rzeszowski Klub Sportów Walki
Kat wag -91 kg
1.miejsce Rzeszutek Eryk Poznań
2.miejsce Pocztylianski Dawid AZS Zielona Góra
3.miejse Dubiel Damian Barbakan Kraków
Kat wag +91kg
1.miejsce Blawdziewicz Michał BKKK Warszawa
JUNIORKI
Kat wag 52 kg
1.miejsce Kamińska Patrycja Głogowski Klub Judo
2.miejsce Jabłońska Marta Beskid Dragon
3.miejsce Szypuła Natalia
Kat wag 56 kg
1.miejsce Dymus Małgorzata Skorpion Krępice
2.miejsce Bochniarz Andżelika Głogowski Klub Judo
Kat wag 60 kg
1.miejsce Gleisner Karolina Boksing Zielona Góra
Kat wag-65kg
1.miejsce Stelmach Magdalena Fux Zabrze
2.miejsce Muszyńska Adrianna Głogowski Klub Judo
3.miejsce Drejer Agnieszka Champion Gdańsk
Kat wagą-70 kg
1.miejsce Helińska Izabella Polonia Leszno
MŁODZIEŻOWCY MĘŻCZYŹNI
Kat wag 51kg
1.miejsce Karpisiewicz Stanisław Brzeziny
Kat wag -57kg
1.miejsce Oleksy Mateusz ASW Zielona Góra
Kat wag -60kg 8 zawodników
1.miejsce Rajewski Robert Rajewski Team
2.miejsce Gawiński Kamil Sanda Płock
3.miejsce Olszewski Krzysztof Palestra Warszawa
3.miejsce Leś Artur Rzeszowski Klub Sportów Walki
Kat wag-63.5kg
1.miejsce Krawczyk Damian CSS Kraków
Kat wag -67kg 7 zawodników
1.miejsce Grześkowiak Adam Boksing Zielona Góra
2.miejsce Buhne Janusz Spartakus
3.miejsce Łyczko Patryk Champion Gdańsk
3.miejsce Głogowski Karol Wiktoria Szydłowiec
Kat wag -71kg 7 zawodników
1.miejsce Rycerski Mateusz Wiktoria Szydłowiec
2.miejsce Lewandowski Sebastian Oyama Karate Lublin
3.miejsce Gruchała Karol Niwka Sosnowiec
3.miejsce Szczepka Jakub Niwka Sosnowiec
Kat wag -75kg 15 zawodników
1.miejsce.Georgas Daniel Karate Rawa Mazowiecka
2.miejsce Tomczak Paweł Zielona Góra
3.miejsce Krupa Marcin Wiktoria Szydłowiec
3.miejsce Rycerski Hubert Wiktoria Szydłowiec
Kat wag-81kg
1.miejsce Deramer Piotr Boksing Zielona Góra
2.miejsce Błądek Wiktor Rzeszowski Klub Sportów Walki
3.miejsce Ratajski Adam Fighter Wrocław
3.miejsce Wrzos Bartosz Politechnika Lublin
Kat wag-86kg 4 zawodników
1.miejsce Strus Piotr BKKK Warszawa
2.miejsce Kasperski Dawid Dragon Starachowice
3.miejsce Piniński Aleksander AZS Wrocław
3.miejsce Kawalerski Paweł Politechnika Lublin
Kat wag-91kg 3 zawodników
1.miejsce Olszewski Kornel Siedlce
2.miejsce Ślusarczyk Tomasz BKKK Warszawa
3.miejsce Kozera Jakub Gwardia Zielona Góra
Kat wag+91kg 4 zawodników
1.miejsce Szygula Radosław Poznań
2.miejsce Tomczyk Arkadiusz Sanda Płock
3.miejsce Olbrych Dariusz Brzeziny
3.miejsce Deluga Adrian Gladiator Siedlce
MŁODZIEŻOWCY KOBIETY
Kat wag-48kg
1.miejsce Grońska Angelika Niwka Sosnowiec
2.miejsce Witowska Iwona Barbakan
Kat wag-52kg
1.miejsce Drabik Sandra SKK Kielce
2.miejsce Szypuła Andżelika Fighter Wrocław
3.miejsce Łukomska Paulina Boksing Zielona Góra
Kat wag-56kg
1.miejsce Nieroda Iwona Diament Pstrągowa
2.miejsce Walkiewicz Joanna SKK Kielce
3.miejsce Mrozkowiak Joanna Głogowski Klub Judo
Kat wag-60kg
1.miejsce Babińska Karolina Głogowski Klub Judo
2.miejsce Poręba Monika Barbakan Kraków
Kat wag-65kg
1.miejsce Żmudzka Marcelina Barbakan Karków
Kat wag+70kg
1.miejsce Kuźniak Kamila Puncher
źródło: http://www.pzkickboxing.pl/index.php?page=mistrzostwa-polski-low-kick-juniorow-i-mlodziezowcow-29-31-05-2009