Ajax jeszcze ma szansę na LM, tylko musi przejść eliminacje.

Lubię Ajax, ale już mają tyle tytułów, że ten jeden raz niech się Twente cieszy. W przyszłym sezonie pewnie będzie jazda w dół tak jak Alkmaar teraz. No i McClaren pokazał że jednak nie jest aż takim nieudacznikiem jak się wydawało, ciekawe czy dostanie jakieś ciekawe oferty teraz.

...
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
A jeśli Buraspor wygra ligę turecką, to dopiero jaja w przyszłorocznej LM będą...

Będą jaja w przyszłorocznej LM

Zapowiada się łatwa faza grupowa dla zespołów topowych, które trafią na Twente i Buraspor

Power wears out those who do not have it.

Szacuny 2 Napisanych postów 7471 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28473
Poprawka: nie Buraspor tylko Bursaspor. A zespół jest na prawdę solidny. Co do Twente, to w LM skończy tak jak AZ. Identyczne okoliczności. Po zdobyciu majstra odchodzi trener i zespół leci w dół.

HALA MADRID !!!

...
Zgadza się, mój błąd, literówka.

Dlatego nie cieszyłem się gdy Twente zdobyło majstra, po równi pochyłej będą się staczac i będą dostarczycielem punktów w fazie grupowej LM.

...
Po ostatnim gwizdku spotkania Fenerbahce z Trabzonsporem piłkarze drużyny ze Stambułu i setki kibiców rozpoczęły świętowanie mistrzostwa Turcji. Okazało się, że... bezpodstawnie. Wielką pomyłkę popełnił bowiem spiker zawodów.

Dla losów mistrzostwa Turcji kluczowe były dwa spotkania. To wspomniane wyżej oraz mecz Bursasporu z Besiktasem. Do przerwy w meczu Fenerbahce z Trabzonsporem był remis 1:1. Bursaspor po 45 minutach prowadził 2:0 i był krok od tytułu. W 88 minucie Besiktas zdobył kontaktową bramkę. Chwilę później spiker na stadionie Fenerbahce podał, że w spotkaniu Bursasporu z Besiktasem padł remis 2:2.

Mecz Fenerbahce jeszcze trwał, ale szczęśliwi piłkarze gospodarzy przestali atakować, wierząc, że wynik 1:1 daje im mistrzostwo. Tak było również po ostatnim gwizdku, setki kibiców wbiegły na boisko, ciesząc się z tytułu. Okazało się, że doszło do wielkiej pomyłki. Besiktas nie zdobył gola na 2:2, spotkanie zakończyło się wygraną Bursasporu 2:1.

Gdy podano poprawny końcowy rezultat, euforia kibiców Fenerbahce przerodziła się we wściekłość. Fani zaczęli rzucać butelkami, podpalano krzesełka, musiała interweniować policja.

Spiker, który podał zły wynik, został w poniedziałek zwolniony z pracy.

...
Mecz Fenerbahce jeszcze trwał, ale szczęśliwi piłkarze gospodarzy przestali atakować, wierząc, że wynik 1:1 daje im mistrzostwo.

A ja się dziwiłem, że był wynik 1:1