Szacuny 0 Napisanych postów 175 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1930
Siema.. jestem tu nowy :) mam pare problemów w drużynie :)

a więc to jest mój problem.. :
bronie w klubie piłkarskim :) początek sezonu jesiennego miałem bardzo udany :) wybronione karne.. udane wyjścia sam na sam
wiele ładnych parad :) do czasu kiedy rozpoczął sie najwazniejszy mecz sezonu :) pierwsza połowa była super czułem sie bardzo pewnie i byłem pewnym punktem drużyny :) do przerwy wygrywaliśmi 2-1 :) rozpoczeła sie druga połowa i wygrywaliśmy 3-1 :) kazdy myślał ze mecz jest wygrany.. 80 minuta a tu bach i 3-2 ;/ miałem tą piłke na ręce już ;/ po minucie bach i 3-3 ;/ była to szmata.. nie mogłęm uwierzyć że drużyna przeciwna strzeliła nam 2 bramki w minutę;/ mecz sie zakończył remisem 3-3 ;/ i już niemamy szans na 1 miejsce w grupie.. kibice byli na mnie źli.. niektórzy mnie pocieszali,, ja uważam że dałem plamy ale również obwiniam obrone.. po tym meczu stałem sie oczywiście bramkarzem nr 2 w drużynie.. zagrzałem ławe i już niemam pewności siebie na meczach gdy stoje ;/

tu mój problem chciałbym sie przygotować porządnie do sezonu i podbudować psychikę :) tylko od czego zacząć ;/ nioe jestem już pewny w sytuacjach sam na sam ;/ boje sie treningów ponieważ wiem że drużyna woli innego bramkarza.. sezon jesienny juz sie skończył właśnie wczoraj :)

co mam zrobić ? chce grać dla naszych kibiców nie grzać ławe ;/
macie jakiś pomysł jak poczuć sie pewniej na runde wiosenną ?
z góry dziękuje : Mateusz :)
mam nadzieje że na tej stronce są jacyś bramkarze :D

Siłka rządzi, trener radzi, ekipa nigdy Cie nie zdradzi

...
Szacuny 4 Napisanych postów 428 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2223
przede wszystkim gdzie bronisz w juniorach czy seniorach ?
tylko proszę cie nie pisz w stylu ''boje się treningów'' bo to najgorsza kombinacja słów jaką kiedykolwiek słyszałem. nie możesz się bać iść na trening i pokazać wszystkim kto rządzi na pozycji bramkarza. pokaż tej twojej drużynie że nie mają racji. wszystko się rozgrywa w głowie musisz sobie tylko uświadomić że posiadasz tam jakieś umiejętności i jesteś w stanie nadal być pewnym punktem swojego team'u :)