Chód na 50km mężczyzn:
1 Yohan Diniz FRA 3:40:37
2 Grzegorz SUDOL POL +01:47
3 Sergey Bakulin RUS +02:49
4 Robert HEFFERNAN IRL +04:53
5 Jesús Ángel García Bragado ESP +07:19
6 Marco de Luca ITA +07:59
7 Andre Hohne GER +08:52
8 Marcin Andrzej Nowak POL +10:54
Skok o tyczce kobiet:
1 Svetlana Feofanova RUS 4,75
2 Silke Spiegelburg GER 4,65
3 Lisa Ryzih GER 4,65
4 Anastasiya Shvedova BLR 4,65
5 Jirina Ptaciakova CZE 4,65
6 Kate Dennison GBR 4,55
7 Yuliya Golubchikova RUS 4,55
8 Cathrine Larsasen NOR 4,35
Bieg na 200m mężczyzn:
1 Christophe Lemaître FRA 20.37
2 Christian Malcolm GBR 20.38
3 Martial Mbandjock FRA 20.42
4 Marlon Devonish GBR 20.62
5 Jaysuma Saidy Ndure NOR 20.63
6 Paul Hession IRL 20.71
7 Likourgos-Stefanos Tsakonas GRE 20.90
Bieg na 400m kobiet:
1 Tatyana FIROVA RUS 49,89
2 Kseniya USTALOVA RUS 49,92
3 Antonina Krivoshapka RUS 50,10
4 Libania GRENOT ITA 50,43
5 Denisa Rosolova CZE 50,90
6 Antonina Yefremova UKR 51,67
7 Marta MILANI ITA 51,87
8 Muriel Hurtis-Houairi FRA 52,05
Bieg na 110m mężczyzn przez płotki:
1 Andy Turner GBR 13.28
2 Garfield Darien FRA 13.34
3 Daniel Kiss HUN 13.39
4 Dimitri Bascou FRA 13.41
5 Artur Noga POL 13.44
6 Petr Svoboda CZE 13.57
7 Marcel van der Westen NED 13.58
8 Alexander John GER 13.71
Rzut młotek kobiet:
1 Betty Heidler GER 76,38
2 Tatyana Lysenko RUS 75,65
3 Anita Wlodarczyk POL 73,56
4 Bianca Florentina Perie ROU 71,62
5 Zalina Marghieva MDA 70,83
6 Marina Marghiev MDA 70,77
7 Silvia Salis ITA 68,85
8 Merja Korpela FIN 68,21
Bieg na 3000m z przeszkodami kobiet:
1 Yuliya Zarudneva RUS 9:17,57
2 Marta Dominguez ESP 9:17,74
3 Lyubov Kharlamova RUS 9:29,82
4 Hatti Dean GBR 9:30,19
5 Wioletta Frankiewicz POL 9:34,13
6 Layes Abdullayeva AZE 9:34,75
7 Sophie Duarte FRA 9:35,52
8 Zulema Fuentes-Pila ESP 9:35,71
Bieg na 400m przez płotki kobiet:
1 Natalya Antyukh RUS 52,92
2 Vanya Stambolova BUL 53,82
3 Perri Shakes-Drayton GBR 54,18
4 Zuzana Hejnova CZE 54,30
5 Angela Morosanu ROU 54,58
6 Yevgeniya Isakova RUS 54,59
7 Natalya Ivanova RUS 55,51
8 Eilidh Child GBR 55,51
Bieg na 800m kobiet:
1 Mariya Savinova RUS 1:58,22
2 Yvonne Hak NED 1:58,85
3 Jennifer Meadows GBR 1:59,39
4 Lucia Klocova SVK 1:59,48
5 Jemma Simpson GBR 1:59,90
6 Lenka Masná CZE 1:59,91
7 Mayte Martinez ESP 1:59,97
8 Svetlana Klyuka RUS 2:00,15
Bieg na 400m mężczyzn:
1 Kevin Borlee BEL 45.08
2 Michael Bingham GBR 45.23
3 Martyn Rooney GBR 45.23
4 Vladimir Krasnov RUS 45.24
5 David Gillick IRL 45.28
6 Leslie Djhone FRA 45.30
7 Jonathan Borlee BEL 45.35
8 Kacper Kozlowski POL 46.07
Bieg na 1500m mężczyzn:
1 Arturo Casado ESP 3:42.74
2 Carsten Schlangen GER 3:43.52
3 Manuel Olmedo ESP 3:43.54
4 Reyes Estevez ESP 3:43.67
5 Yoann Kowal FRA 3:43.71
6 Andy Baddeley GBR 3:43.87
7 Christian Obrist ITA 3:43.91
8 Mateusz Demczyszak POL 3:44.42
Wyjątkowo szczęśliwy dzień dla nas, bowiem zdobyliśmy dwa medale. Srebro Sudoła i brąz Włodarczyk Po tej drugiej spodziewaliśmy się złota, ale brąz to wszystko na co było stać naszą rekordzistkę świata w dniu wczorajszym Kontuzja i długi brak startów sprawiły, że Polka przegrała z Łysenko i Heidler.
Zmieniony przez - wikt w dniu 2010-07-31 11:11:18
W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...