Wstępne obliczenia:
BMR = 82kg * 24h = 1968kcal
1968kcal * 1,3 = 2558,4 kcal
Białko: 2g * 82kg = 164g
4kcal * 164g = 656kcal
Węglowodany: 4kcal * 30g = 120kcal
Tłuszcze: 2558,6kcal - 656kcal - 120 kcal = 1782,4kcal
1782,4 / 9kcal = 196,04g
Śniadanie 1: 6:30
150g Twaróg chudy B=27,7g, T=0,75g, WW=5,25g 148,5kcal
50g Pierś z kurczaka B=10,75g T=6,5g WW=0g 49,5kcal
20g Cebula B=0,2g T=0,08g WW=1,04g 6kcal
20g Rzodkiewka B=0,2g T=0,04g WW=0,38g 2,8kcal
10g Szczypiorek B=0,41g T=0,08g WW=0,14g 0,29kcal
30g Oliwa z oliwek B=0, T=29,88g, WW=0,06g 264,6kcal
Śniadanie 2: 9:30
150g Twaróg chudy B=29,7g T=0,75g WW=5,25g 148,5kcal
20g Oliwa z oliwek B=0, T=19,92g, WW=0,04g 176kcal
20g Rzodkiewka B=0,2g T=0,04g WW=0,38g 2,8kcal
10g Szczypiorek B=0,41g T=0,08g WW=0,14g 0,29kcal
30g Czerwona papryka B=0,39g, T=0,15g, WW=1,38g 8,4kcal
40g Ogórek B=0,28, T=0,04g, WW=0,96g 5,2kcal
Przekąska: 12:30
80g Orzechy laskowe B=11,52g, T=50,4g, WW=4,8g 512kcal
Obiad: 15:30
200g Pierś z kurczaka B=43g, T=2,6g, WW=0 198kcal
50g Oliwa z oliwek B=0g, T=49,8g, WW=5,2g 44kcal
200g Kalafior B=4,8g, T=0,4g, WW=5,2g 44kcal
10g Natka pietruszki B=0,44g, T=0,04g, WW=0,48g 4,1kcal
Przed treningiem: 18:30
50g Tuńczyk w oleju B=13,55g, T=4,5g, WW=0g 80kcal
50g Twaróg chudy B=99,9g, T=0,25g WW=1,75g 49,8kcal
20g Oliwa z oliwek B=0, T=19,92g, WW=0,04g 175,4kcal
Kolacja: 21:30
200g Ser wiejski B=22g, T=10g, WW=4g 19,4kcal
10g Szczypiorek B=0,41g T=0,08g WW=0,14g 0,29kcal
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 18
Waga: 82
Wzrost: 190
Obwód klatki: 102
Obwód ramienia: 38,5
Obwód talii: 87
Obwód uda: 62
Obwód łydki: 40
Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej: 15,8%
Aktywność w ciągu dnia: 7:00 - 16:00 szkoła
3x w tyg. siłownia
2X w tyg. bieganie (ok. 50-60 minut)
Uprawiany sport lub inne formy aktywności: kulturystyka (3x w tyg.)
bieganie (długie dystansy ok 10km, 2x w tyg.)
Odżywianie: Obecne jem wszystkiego po trochę. Bardzo lubię jeść mleko z płatkami bądź musli.
Cel: redukcja rozłożona w czasie
Ograniczenia żywieniowe: Brak
Stan zdrowia: Zdrowy
Preferowane formy aktywności fizycznej: Siłownia (3x w tyg.)
Bieganie (2x w tyg)
WF w szkole (jeśli można to zaliczyć jako aktywność)
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: Brak
Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: Nie
Stosowane wcześniej diety: Brak