Lp. Nazwisko Imię Rocznik Klub Waga ciała Wsp. Wilks'a Nr losowy Wyciskanie leżąc Punkty
1 2 3 Wynik Wilks'a Miejsce
Kat.wag. 52 kg open kobiet
1. Mularczyk Paulina 94 UKS Eugen Knurów 45,80 1,3699 57 35 37,5 -40 37,5 51,37125 1 J16
Kat.wag. 56-67,5kg open kobiet
1. Olbrich-Konieczny Anna 82 Start Katowice 63,10 1,0727 60 45 50 -52,5 50 53,63500 2
2. Szczot Karolina 94 UKS Eugen Knurów 54,00 1,2106 59 35 37,5 -40 37,5 45,39750 4 J16
3. Cygan Paulina 94 TKKF Azory Kraków 66,90 1,0272 55 65 72,5 -77,5 72,5 74,47200 1 J16
4. Sitek Justyna 84 FC Black & White Ostrowiec Świetokrzyski 65,90 1,0385 8 47,5 50 -52,5 50 51,92500 3
Kat.wag. + 67,5kg open kobiet
1. Szot Aneta 84 Start Tarnów 73,30 0,9646 6 87,5 92,5 -95 92,5 89,22550 2
2. Rusielewicz Kamila 80 Start Koszalin 87,70 0,8737 9 100 105 107,5 107,5 93,92275 1
3. Radzikowska Anna 95 UKS Eugen Knurów 67,60 1,0195 7 52,5 57,5 -62,5 57,5 58,62125 3 J16
Lp. Nazwisko Imię Rocznik Klub Waga ciała Wsp. Wilks'a Nr losowy Wyciskanie leżąc Punkty
1 2 3 Wynik Wilks'a Miejsce
Kat.wag. 52 kg
1. Sokołowski Robert 84 Integracja Tarnobrzeg 52,00 0,9813 10 60 65 67,5 67,5 66,23775 3
2. Piętosa Piotr 87 Start Katowice 51,00 1,0016 11 87,5 92,5 -100 92,5 92,64800 1
3. Mazurek Mariusz 88 Integracja Tarnobrzeg 50,00 1,0232 12 30 37,5 45 45 46,04400 5
4. Wit Rafał 95 Start Katowice 48,00 1,0703 61 45 47,5 52,5 52,5 56,19075 4 J16
5. Mirowski Artur 77 Integracyjny Klub Sportowy Warszawa 46,10 1,1209 18 75 77,5 82,5 82,5 92,47425 2
Kat.wag. 56 kg
1. Firosz Artur 92 Integracja Tarnobrzeg 54,60 0,9334 64 70 72,5 -77,5 72,5 67,67150 1 J18
Kat.wag. 60 kg
1. Górski Marcin 77 Integracyjny Klub Sportowy Warszawa 58,70 0,8703 15 112,5 117,5 120 120 104,43600 1
Kat.wag. 67,5 kg
1. Kilian Michal 83 Integracja Tarnobrzeg 62,30 0,8246 23 92,5 97,5 -102,5 97,5 80,39850 5
2. Migdalski Daniel 89 Start Koszalin 65,00 0,7952 26 60 65 70 70 55,66400 9
3. Balawejder Adam 81 UKS
Pover Kużnik Chorzów 67,50 0,7710 20 160 -165 -165 160 123,36000 1
4. Wodecki Krzysztof 66 Start Koszalin 67,00 0,7756 24 140 145 0 145 112,46200 2 W I
5. Midura Dawid 91 Integracja Tarnobrzeg 61,00 0,8402 63 -70 -70 -70 0 0,00000 0
6. Hajnysz Bartosz 95 Start Tarnów 64,00 0,8057 17 65 70 -75 70 56,39900 8 J16
7. Kubicki Mariusz 95 Integracyjny Klub Sportowy Warszawa 67,50 0,7710 19 75 80 82,5 82,5 63,60750 7 J16
8. Mróz Krzysztof 91 Integracja Tarnobrzeg 61,40 0,8353 13 85 -95 -95 85 71,00050 6
9. Mąka Bolesław 42 MKS Power 2005 Nasielsk 67,30 0,7729 56 107,5 112,5 -115 112,5 86,95125 4 W III
10. Lis Artur 85 Start Tarnów 60,70 0,8439 16 130 135 -140 135 113,92650 3
Kat.wag. 75,0kg
1. Żelazko Bartosz 73 TKKF Śródmiescie Legnica 75,00 0,7126 27 135 140 145 145 103,32700 1
2. Przybył Łukasz 93 UKS Eugen Knurów 72,40 0,7307 32 95 100 -102,5 100 73,07000 4 J 18
3. Wyszyński Hubert 85 Start Koszalin 73,40 0,7235 30 65 70 75 75 54,26250 5
4. Partyka Rafal 89 DKK Terminatus Dąbrowa Górnicza 71,70 0,7360 28 105 112,5 -117,5 112,5 82,80000 3
5. Gediminas Simkevicius 92 Litwa 74,80 0,7139 50 112,5 117,5 122,5 122,5 87,45275 2 J18
6. Leski Grzegorz 58 DKK Terminatus Dąbrowa Górnicza 74,10 0,7186 57 kontuzja 0 0,00000 W II gr-Kontuzja
Kat.wag. 82,5 kg
1. Warecki Tomasz 64 Integracja Tarnobrzeg 80,10 0,6822 33 100 -105 107,5 107,5 73,33650 8 W I gr.
2. Fuja Ireneusz 70 TKKF Śródmiescie Legnica 81,90 0,6729 34 150 155 162,5 162,5 109,34625 1 W Igr.
3. Sotomski Paweł 77 Integracyjny Klub Sportowy Warszawa 82,00 0,6724 35 120 -125 -127,5 120 80,68800 6
4. Markiewicz Łukasz 81 Start Koszalin 77,70 0,6957 36 160 -170 -170 160 111,31200 2
5. Strzelczyk Kamil 90 KS Tęcza - Społem Kielce 82,50 0,6699 55 120 -125 -125 120 80,38800 7
6. Musiał Piotr 67 Start Koszalin 78,40 0,6916 31 120 125 130 130 89,90800 5 W Igr.
7. Cygan Robert 73 TKKF Azory Kraków 77,50 0,6969 56 130 135 140 140 97,56600 4
8. Kubica Arkadiusz 83 LKS Sandomierz 81,80 0,6734 54 -145 -145 145 145 97,64300 3
Kat.wag. 90 kg
1. Mentel Stanisław 54 DKK Terminatus Dąbrowa Górnicza 88,60 0,6436 38 155 165 167,5 167,5 107,80300 4 W II gr.
2. Fugiel Mirosław 55 TKKF Śródmiescie Legnica 89,30 0,6410 39 160 167,5 172,5 172,5 110,57250 2 W II gr.
3. Bajor Adrian 89 FC Black & White Ostrowiec Świetokrzyski 90,00 0,6384 40 160 165 172,5 172,5 110,12400 3
4. Baran Michal 88 KS Tęcza - Społem Kielce 89,70 0,6395 53 160 170 175 175 111,91250 1
0 0,00000
Kat. wag. 100 kg
1. Hajnysz Stanisław 64 Start Tarnów 96,50 0,6177 44 110 -115 115 115 71,03550 5 W I gr.
2. Germanas Virginijus 81 Litwa 98,50 0,6123 47 180 195 -205 195 119,39850 2
3. Skałka Łukasz 81 TKKF Azory Kraków 94,90 0,6223 51 185 192,5 -195 192,5 119,79275 1
4. Celjowski Tomasz 76 KS Tęcza - Społem Kielce 95,40 0,6209 52 180 190 -195 190 117,97100 3
5. Staszuk Dawid 93 Integracja Tarnobrzeg 98,80 0,6116 54 140 -145 145 145 88,68200 4 J 18
Kat.wag. 110 kg
1. Kowalski Jacek 67 Integracyjny Klub Sportowy Warszawa 100,10 0,6083 45 120 127,5 130 130 79,07900 3 W I gr.
2. Stefaniak Łukasz 84 Integracyjny Klub Sportowy Warszawa 102,50 0,6028 46 127,5 132,5 137,5 137,5 82,88500 2
3. Mazurek Sebastian 75 TKKF Azory Kraków 107,50 0,5928 52 185 200 -210 200 118,56000 1
Zmieniony przez - gregorterm w dniu 2010-09-22 08:07:54