REGULAMIN BEZ ZMIAN,ZAPRASZAM
...
Napisał(a)
NOWY TERMIN VIII OTWARTEGO TURNIEJU SIŁACZY POWIATU DRAWSKIEGO USTALONY ZOSTAŁ NA 31 LIPCA 2010 GODZ 13.0O
REGULAMIN BEZ ZMIAN,ZAPRASZAM
REGULAMIN BEZ ZMIAN,ZAPRASZAM
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
- Otwarte Mistrzostwa SFD & SdW w wyciskaniu sztangi leżąc WYNIKI S.69 ZDJĘCIA
- 14.05 II Otwarte Mistrzostwa SFD&SDW w wyciskaniu sztangi leżąc - Warszawa
- Otwarta Liga Wyciskania Leżąc woj.Łodzkiego
- VIII Mistrzostwa Polskich Siłaczy WL RAW-ZŁOTORYJA 16-17.11.2013
- Puchar Polski Strongman - Pojedynek Gigantów, 2 maj 2015 Piła + Konkurs
- XI OTWARTE ZAWODY SIŁACZY 20 CZERWCA 2015, MYŚLACHOWICE
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź...
Napisał(a)
WYNIKI Z TURNIEJU SIŁACZY JANKOWO 2010
I KONKURENCJA --- PRZECIĄGANIE BUSA DYSTANS 20 m
1 Tomasz Lademann -13,42s
2 Marcin Pawlak -15,32s
3 Artur Zieliński -16,55s
4 Przemysław Karwański -17,27s
5 Sylwester Gąsior -19,23s
6 Marcin Kacnerski -20,22s
7 Jan Wasilewski -20,82s
8 Kamil Pańczyk -21.54s
9 Filip Jaskulski -25,86s
10 Marcin Wajda -41,28s
II MARTWY CIĄG CIĘŻAR WYJŚCIOWY 250 KG
1 Tomasz Lademann - 310kg
2 Marcin Pawlak - 300kg
3 Sylwester Gąsior - 290kg
4 Artur Zieliński - 280kg
5 Kamil Pańczyk - 270kg
6 Przemysław Karwański - 260kg
7 Jan Wasilewski - 260kg
III SPACER FARMERA DYSTANS 30m { 15m nawrót } WALIZKI PO 90KG NASTĘPNIE TEN SAM DYSTANS Z WALIZKAMI PO 130KG ŁĄCZNIE DYSTANS 60m
1 Marcin Pawlak - 60m w czasie 37,77s
2 Tomasz Lademann - 60m w czasie 40,37s
3 Sylwester Gąsior - 60m ---------53,65s
4 Przemysław Karwański - 56,5m
5 Jan Wasilewski - 47,5m
6 Marcin Kacnerski - 45m
7 Filip Jaskulski - 45m
8 Artyr Zieliński - 42,3m
9 Kamil Pańczyk - 34,5m
10 Marcin Wajda - 30m
IV WYCISKANIE BELKI 150KG LEŻĄC NA ŁAWECZCE
1 Sylwester Gąsior - 11 powtórzeń
2 Tomasz Lademann - 7
3 Marcin Pawlak - 6
4 Jan Wasilewski - 5
5 Kamil Pańczyk - 4
6 Przemysław Karwański - 3
7 Artur Zieliński - 2
V HANTLA 56KG JEDNĄ RĘKĄ ZIEMIA - GÓRA LIMIT CZASU 90s [ BEZ POMOCY DRUGIEJ RĘKI ]
1 Tomasz Lademann - 15 razy
Sylwester Gasior - 15
3 Marcin Pawlak - 13
4 Przemysław Karwański - 10
Jan Wasilewski - 10
Artur Zieliński - 10
7 Filip Jaskulski - 6
8 Kamil Pańczyk - 4
VI KONKURENCJA WIĄZANA NA CZAS ZAŁADUNEK TRZECH BECZEK NA PODEST Z ODLEGŁOŚCI 9m PLUS TRZY OBROTY OPONĄ 320KG
1 Tomasz Lademann - 34,75s
2 Sylwester Gąsior - 37,14s
3 Jan Wasilewski - 39,83s
4 Przemysław Karwański - 41,82s
5 Marcin Pawlak - 41,91s
6 Artur Zieliński - 58,82s
7 Marcin Kacnerski - 61,52s
8 Filip Jaskulski - 62,72s
9 Kamil Pańczyk - 80,08s
10 Marcin Wajda - załadował tylko beczki w czasie 38,22s
VII UCHWYT HERKULESA [ WALIZKI PO 150KG ]
1 Tomasz Lademann - 40,61s
2 Sylwester Gąsior - 33,34s
3 Marcin Pawlak - 32,84s
4 Marcin Kacnerski - 28,22s
5 Przemysław Karwański - 20,28s
6 Artur Zieliński - 18,40s
7 Jan Wasilewski - 15,15s
8 Kamil Pańczyk - 10,73s
KLASYFIKACJA KOŃCOWA
I TOMASZ LADEMANN - 68 pkt
II SYLWESTER GĄSIOR - 60 pkt
III MARCIN PAWLAK - 59 pkt
IV PRZEMYSŁAW KARWAŃSKI - 45 pkt
V JAN WASILEWSKI - 43 pkt
VI ARTUR ZIELIŃSKI - 41 pkt
VII MARCIN KACNERSKI - 32 pkt
VIII KAMIL PAŃCZYK - 29 pkt
IX FILIP JASKULSKI - 26 pkt
X MARCIN WAJDA - 17 pkt
I KONKURENCJA --- PRZECIĄGANIE BUSA DYSTANS 20 m
1 Tomasz Lademann -13,42s
2 Marcin Pawlak -15,32s
3 Artur Zieliński -16,55s
4 Przemysław Karwański -17,27s
5 Sylwester Gąsior -19,23s
6 Marcin Kacnerski -20,22s
7 Jan Wasilewski -20,82s
8 Kamil Pańczyk -21.54s
9 Filip Jaskulski -25,86s
10 Marcin Wajda -41,28s
II MARTWY CIĄG CIĘŻAR WYJŚCIOWY 250 KG
1 Tomasz Lademann - 310kg
2 Marcin Pawlak - 300kg
3 Sylwester Gąsior - 290kg
4 Artur Zieliński - 280kg
5 Kamil Pańczyk - 270kg
6 Przemysław Karwański - 260kg
7 Jan Wasilewski - 260kg
III SPACER FARMERA DYSTANS 30m { 15m nawrót } WALIZKI PO 90KG NASTĘPNIE TEN SAM DYSTANS Z WALIZKAMI PO 130KG ŁĄCZNIE DYSTANS 60m
1 Marcin Pawlak - 60m w czasie 37,77s
2 Tomasz Lademann - 60m w czasie 40,37s
3 Sylwester Gąsior - 60m ---------53,65s
4 Przemysław Karwański - 56,5m
5 Jan Wasilewski - 47,5m
6 Marcin Kacnerski - 45m
7 Filip Jaskulski - 45m
8 Artyr Zieliński - 42,3m
9 Kamil Pańczyk - 34,5m
10 Marcin Wajda - 30m
IV WYCISKANIE BELKI 150KG LEŻĄC NA ŁAWECZCE
1 Sylwester Gąsior - 11 powtórzeń
2 Tomasz Lademann - 7
3 Marcin Pawlak - 6
4 Jan Wasilewski - 5
5 Kamil Pańczyk - 4
6 Przemysław Karwański - 3
7 Artur Zieliński - 2
V HANTLA 56KG JEDNĄ RĘKĄ ZIEMIA - GÓRA LIMIT CZASU 90s [ BEZ POMOCY DRUGIEJ RĘKI ]
1 Tomasz Lademann - 15 razy
Sylwester Gasior - 15
3 Marcin Pawlak - 13
4 Przemysław Karwański - 10
Jan Wasilewski - 10
Artur Zieliński - 10
7 Filip Jaskulski - 6
8 Kamil Pańczyk - 4
VI KONKURENCJA WIĄZANA NA CZAS ZAŁADUNEK TRZECH BECZEK NA PODEST Z ODLEGŁOŚCI 9m PLUS TRZY OBROTY OPONĄ 320KG
1 Tomasz Lademann - 34,75s
2 Sylwester Gąsior - 37,14s
3 Jan Wasilewski - 39,83s
4 Przemysław Karwański - 41,82s
5 Marcin Pawlak - 41,91s
6 Artur Zieliński - 58,82s
7 Marcin Kacnerski - 61,52s
8 Filip Jaskulski - 62,72s
9 Kamil Pańczyk - 80,08s
10 Marcin Wajda - załadował tylko beczki w czasie 38,22s
VII UCHWYT HERKULESA [ WALIZKI PO 150KG ]
1 Tomasz Lademann - 40,61s
2 Sylwester Gąsior - 33,34s
3 Marcin Pawlak - 32,84s
4 Marcin Kacnerski - 28,22s
5 Przemysław Karwański - 20,28s
6 Artur Zieliński - 18,40s
7 Jan Wasilewski - 15,15s
8 Kamil Pańczyk - 10,73s
KLASYFIKACJA KOŃCOWA
I TOMASZ LADEMANN - 68 pkt
II SYLWESTER GĄSIOR - 60 pkt
III MARCIN PAWLAK - 59 pkt
IV PRZEMYSŁAW KARWAŃSKI - 45 pkt
V JAN WASILEWSKI - 43 pkt
VI ARTUR ZIELIŃSKI - 41 pkt
VII MARCIN KACNERSKI - 32 pkt
VIII KAMIL PAŃCZYK - 29 pkt
IX FILIP JASKULSKI - 26 pkt
X MARCIN WAJDA - 17 pkt
...
Napisał(a)
Polecane artykuły