Wczorajsze wyniki: (basen 50m)
800 m st. klasycznym kobiet:
1. Lotte Friis (Dania) 8.23,27
2. Ophelie Cyriell Etienne (Francja) 8.24,00
3. Federica Pellegrini (Włochy) 8.24,99
4. Grainne Murphy (Irlandia) 8.25,04
5. Camelia Alina Potec (Rumunia) 8.26,81
6. Erika Villaecija Garcia (Hiszpania) 8.27,07
7. Rebecca Adlington (Wlk. Brytania) 8.27,48
8. Eider Santamaria Marin (Hiszpania) 8.42,62
200 m st. zmiennym kobiet:
1. Katinka Hosszu (Węgry) 2.10,09
2. Evelyn Verraszto (Węgry) 2.10,10
3. Hannah Miley (Wlk. Brytania) 2.10,89
4. Camille Muffat (Francja) 2.12,04
5. Mireia Belmonte Garcia (Hiszpania) 2.12,21
6. Lara Grangeon (Francja) 2.14,25
7. Francesca Segat (Włochy) 2.15,08
8. Louise Jansen (Dania) 2.17,37
200 m st. klasycznym mężczyzn:
1. Daniel Gyurta (Węgry) 2.08,95
2. Alexander Dale Oen (Węgry) 2.09,68
3. Hugues Duboscq (Francja) 2.11,03
4. Grigorij Falko (Rosja) 2.11,70
5. Laurent Carnol (Luksemburg) 2.11,93
6. Edoardo Giorgetti (Włochy) 2.11,99
7. Marco Koch (Niemcy) 2.12,14
8. Akos Molnar (Węgry) 2.12,76
100 m st. grzbietowym kobiet:
1. Gemma Spofforth (Wlk. Brytania) 59,80
2. Elizabeth Simmonds (Wlk. Brytania) 1.00,19
3. Jenny Mensing (Niemcy) 1.00,72
4. Mercedes Peris Minguet (Hiszpania) 1.01,06
5. Daniela Samulski (Niemcy) 1.01,11
6. Ingvild Snildal (Norwegia) 1.01,61
7. Duane Da Rocha Marce (Hiszpania) 1.01,73
8. Sharon Rouwendaal (Holandia) 1.01,79
Wyniki 200 m st. motylkowym mężczyzn:
1. Paweł Korzeniowski (Polska) 1:55,00
2. Nikolai Skworzow (Rosja) 1:56,13
3. Ioannis Drymonakos (Grecja) 1:57,10
4. Dinko Jukic (Austria) 1:57,71
5. Marcin Cieślak (Polska) 1:57,93
6. Maxim Ganichin (Rosja) 1:58,38
7. Nicolo Beni (Włochy) 1:58,67
8. Stefanos Dimitriadis (Grecja) 1:59,70
50 m st. grzbietowym mężczyzn:
1. Camille Lacourt (Francja) 24,07
2. Liam Tancock (Wlk. Brytania) 24,70
3. Guy Barnea (Izrael) 25,04
4. Stefano Mauro Pizzamiglio (Włochy) 25,13
5. Jeremy Stravius (Francja) 25,32
6. Lubos Krizko (Słowacja) 25,39
7. Witalij Borisow (Rosja) 25,49
8. Nick Driebergen (Holandia) 25,52
4x200 m st. dowolnym kobiet:
1. Węgry 7.52,49
2. Francja 7.52,69
3. Wielka Brytania 7.55,29
4. Niemcy 7.58,13
5. Rosja 7.59,11
6. Szwecja 8.00,15
7. Słowenia 8.06,13
8. Austria 8.10,76
Dzisiejsze wyniki: (basen 50m)
100 m motylkiem kobiet:
1. Sarah Sjoestroem (Szwecja) 57,32
2. Francesca Halsall (W. Brytania) 57,40
3. Therese Alshammar (Szwecja) 57,80
4. Jeanette Ottesen (Dania) 58,21
5. Amit Ivri (Izrael) 58,73
6. Aurore Mongel (Francja) 59,79
Eszter Dara (Węgry) 59,79
8. Sara Oliveira (Portugalia) 59,04
200 m st. klasycznym kobiet:
1. Anastazja Czaun (Rosja) 2.23,50
2. Sara Nordenstam (Norwegia) 2.24,42
3. Rikke Moeller Pedersen (Dania) 2.24,99
4. Joline Hoestman (Szwecja) 2.26,00
5. Tanja Smid (Słowenia) 2.27,73
6. Chiara Boggiatto (Włochy) 2.28,61
7. Stacey
Tadd (W. Brytania) 2.28,64
8. Nadja Higl (Serbia) 2.29,60
800 m st. dowolnym mężczyzn:
1. Sebastien Rouault (Francja) 7.48,28
2. Christian Kubusch (Niemcy) 7.49,12
3. Samuel Pizzetti (Włochy) 7.49,94
4. Gergo Kis (Węgry) 7.51,93
5. Pal Joensen (Wyspy Owcze) 7.53,11
6. Federico Colbertaldo (Włochy) 7.54,84
7. Mads Glaesner (Dania) 7.55,80
8. Gergely Gyurta (Węgry) 7.59,95
100 m st. dowolnym mężczyzn:
1. Alain Bernard (Francja) 48,49
2. Jewgienij Lagunow (Rosja) 48,52
3. William Meynard (Francja) 48,56
4. Filippo Magnini (Włochy) 48,67
5. Andrej Greczin (Rosja) 48,69
6. Sebastiaan Verschuren (Holandia) 48,82
Stefan Nystrand (Szwecja) 48,82
8. Luca Dotto (Włochy) 49,05
Plan dnia jutrzjeszego: (basen 50m)