piwo, nie przed meczem

Ilość wyświetleń tematu: 3003

...
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 731
Witam. WIemy, że piwo przed meczem jest niewskazane i raczej nie powinna taka sytuacja mieć miejsca, no własnie, a jak to się ma np po meczu ? Czy to jakoś źle wpływa na to co wypracowalismy badz co badz podczas meczu, też trenujemy, tylko w inny sposób. Kiedyś czytałem, że 1 piwo to jest 1 trening w plecy .. Nie wiem czy mogę się z tym zgodzić, więc pytam Was ;)

...
Szacuny 142 Napisanych postów 2284 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24765
Taa 1 piwo, to jeden trening w plecy. Z kolei przy flaszce masz pakiet bonusowy. 1 flaszka = 10 treningów w plecy...
Przestań słuchać pierdół i żyj, jak normalny człowiek, bo życie masz jedno. Jak stukniesz jednego browara z kumplami po meczu, to d**y Ci nie urwie.
...
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 687
pol litra piwa jest doskonalym izotonikiem poniewaz ma taka sama gestosc osmotyczna jak krew ;) moim zdaniem piwo po meczu jest nawet wskazane, nawadnia lepiej niz woda ;P oczywiscie bez tez bez przesady. Ale jedno powiko po meczu jest calkiem ok ;) Kiedys nawet slyszalem ze w niemczech po kazdym meczu podczas gdy pilkarze przechodza odnowe biologiczna w dżakuzi czy cos to podaje sie im piwo. Piwo zawiera tez duzo mineralow, magnezu, sodu itp. no i w sumie 93% (o ile dobrze pamietam) piwa to woda ;P

Dla mnie przegrana to wygranej przedsmak...

...
Usunięty przez Black Pete za pkt 1 regulaminu
Szacuny 17 Napisanych postów 167 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1314
...
Szacuny 19 Napisanych postów 16971 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 87966
Jeszcze zależy ile masz lat, jeżeli mniej niż 18 to oczywiście piwo nie jest wskazane.

...
mam dokładnie 18 lat, choć nie ukrywam alkohol towarzyszy mi juz od dawna.
Hmm ostatnio czytałem wywiad z Kubą Błaszczykowskim, który mówił, że zawsze po meczu pił 1-2 piwa, ale z tym kończy, bo to mu przeszkadza w osiągnięciu optymalnej formy.
Piłkarze Śląska Wrocaław też ostatnio mieli spotkanie z dietetykiem ktory mówił, ze alkohol szkodzi zarówno przed jak i po wysiłku daltego pytam ;)
...
Szacuny 5 Napisanych postów 389 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3741
pare piw (3,4) po meczu jeszcze chyba nikomu nie zaszkodziło :)

Visca el Barca!!!

...
Mój znajomy grał w A-klasowym klubie pod Koszalinem i opowiadał mi kiedyś fajną historię. Mieli jednego lubiącego wypić napastnika, który zawsze powtarzał, że najlepiej gra na kacu Podczas, któregoś z ligowych meczy ów napastnik całą pierwszą połowę grał fatalnie, a w przerwie zamiast do szatni... pobiegł do sklepu po browar, podobno zdążył wypić 3 piwa a w drugiej połowie ustrzelił 3 bramki. Morał jest taki, że trzeba pić żeby dobrze grać