...
Napisał(a)
Wyniki by Uabjj:
65,9 kg
1.Lasota Rafał, Grappling Kraków
2.Tarnawski Kamil, Łamator Racibórz
3. Toeplitz Jerzy, Alliance Team
76,9 kg
1. Held Marcin, Bastion Tychy
2. Polok Maciej, Bastion Tychy
3. Mączka Tomasz, Alliance Team
3. Kwiecień Krystian,Rio Grappling
87,9
1. Piechota Oskar, Drysdale JJ
2. Korniowski Tom, Linke Gold Team Koszalin
3. Kazimierczuk Dariusz, Gracie Barra Poland
+87,9
1. Krysztofiak Marcin, K.S Boks Poznań
2. Kellner Mariusz, Cityzen Club Poznań
3. Artur Krerowicz, Top Team Kołobrzeg
kobiety open
1. Bartkowiak Anna, AKS Spartan
2. Martyna Czech, Bastion Tychy
3. Weronika Zygmunt, Grappling Kraków
4. Natalia Kłosowicz, Gold Team Polska
Kategoria średnio zaawansowanych
65,9 kg
1.Czyż Damian, Octagon Team
2.Kawiorski Karol, Grappling Kraków
3.Bartoszewski Damian, Berserkers Team
3.Kulczycki Bartosz, Rio Grappling Dąbrowa Górnicza
76,9 kg
1.Ziemkiewicz Paweł, Alliance Team
2.Niedojek Łukasz, Gracie Barra Poland
3.Możdżeń Jarosław, Strefa Walki Bochnia
3.Osiński Piotr, Alliance Team
87,9
1.Radomski Robert, Silesian Cage Club
2.Jabłoński Łukasz, Rio Grappling Dąbrowa Górnicza
3.Bałut Bartosz, Fizol Team Tarnów
3.Karciński Piotr, Fizol Team Tarnów
+87.9
1.Wysocki Michał, Drysdale JJ
2.Kunysz Paweł, KAITO Stalowa Wola
3.Tomasik Mariusz, Strefa Walki Bochnia
3.Stokłosa Krzysztof, MMA Limanowa
źródło : grapplerinfo.pl
65,9 kg
1.Lasota Rafał, Grappling Kraków
2.Tarnawski Kamil, Łamator Racibórz
3. Toeplitz Jerzy, Alliance Team
76,9 kg
1. Held Marcin, Bastion Tychy
2. Polok Maciej, Bastion Tychy
3. Mączka Tomasz, Alliance Team
3. Kwiecień Krystian,Rio Grappling
87,9
1. Piechota Oskar, Drysdale JJ
2. Korniowski Tom, Linke Gold Team Koszalin
3. Kazimierczuk Dariusz, Gracie Barra Poland
+87,9
1. Krysztofiak Marcin, K.S Boks Poznań
2. Kellner Mariusz, Cityzen Club Poznań
3. Artur Krerowicz, Top Team Kołobrzeg
kobiety open
1. Bartkowiak Anna, AKS Spartan
2. Martyna Czech, Bastion Tychy
3. Weronika Zygmunt, Grappling Kraków
4. Natalia Kłosowicz, Gold Team Polska
Kategoria średnio zaawansowanych
65,9 kg
1.Czyż Damian, Octagon Team
2.Kawiorski Karol, Grappling Kraków
3.Bartoszewski Damian, Berserkers Team
3.Kulczycki Bartosz, Rio Grappling Dąbrowa Górnicza
76,9 kg
1.Ziemkiewicz Paweł, Alliance Team
2.Niedojek Łukasz, Gracie Barra Poland
3.Możdżeń Jarosław, Strefa Walki Bochnia
3.Osiński Piotr, Alliance Team
87,9
1.Radomski Robert, Silesian Cage Club
2.Jabłoński Łukasz, Rio Grappling Dąbrowa Górnicza
3.Bałut Bartosz, Fizol Team Tarnów
3.Karciński Piotr, Fizol Team Tarnów
+87.9
1.Wysocki Michał, Drysdale JJ
2.Kunysz Paweł, KAITO Stalowa Wola
3.Tomasik Mariusz, Strefa Walki Bochnia
3.Stokłosa Krzysztof, MMA Limanowa
źródło : grapplerinfo.pl
--> www.gamenessteam.pl <--
--> www.pajacyk.pl <--
--> www.polskieserce.pl <--
...
Napisał(a)
wyniki początkujących :
65 kg
1.Hończak Bartosz, Lamator
2.Koziestański Piotr, Alliance Team
3.Szczotka Michał, Octagon Team
3.Laba Karol, Kaito Stalowa Wola
70 kg
1.Kwok Kamil, Lamator
2.Sadowski Konrad, Alliance Team
3. Skrzypczyk Wojciech, Alliance Team
3.Bukowski Kuba, Grappling Kraków
75kg
1.Szulik Sędzimir, Octagon Team
2.Krupiński Grzegorz, MightyBulls Gdynia
3.Berezowsli Krzysztof, Drysdale JJ
3.Gogola Szymon, Alliance
80kg
1.Kmiotek Marcin, Drysdale JJ
2.Nowak Dawid, ZKS Radomsko
3.Grochowiak Marcin, Rio Grappling
3.Pacuła Michał, Octagon Team
85kg
1.Kremski Adrian, Grappling Kraków
2.Herot Paweł, Alliance Team
3.Szwaja Łukasz, ZKS Radomsko
3.Prygiel Marek, AZS Lutadores Nysa
90kg
1.Witek Piotr, Alliance Team
2.Wyżgoł Adam, Lamator
3.Koszowski Mirosław, Rio Grappling
3.Szafrański Jarosław, MMA Limanowa
100kg
1.Waligóra Tomasz, Rio Grappling
2.Sowa Przemysław, Grappling Kraków
3.Majba Tomasz, Grappling Kraków
3.Twardowski Michał, Gold Team Polska
+100kg
1.Zagalski Adam, BJJ Bełchatów
2.Obtulowicz Piotr, Alliance Team
3.Zając Paweł, MMA Limanowa
źródło : mma.pl
Zmieniony przez - Rafał_B w dniu 2010-12-08 11:13:52
65 kg
1.Hończak Bartosz, Lamator
2.Koziestański Piotr, Alliance Team
3.Szczotka Michał, Octagon Team
3.Laba Karol, Kaito Stalowa Wola
70 kg
1.Kwok Kamil, Lamator
2.Sadowski Konrad, Alliance Team
3. Skrzypczyk Wojciech, Alliance Team
3.Bukowski Kuba, Grappling Kraków
75kg
1.Szulik Sędzimir, Octagon Team
2.Krupiński Grzegorz, MightyBulls Gdynia
3.Berezowsli Krzysztof, Drysdale JJ
3.Gogola Szymon, Alliance
80kg
1.Kmiotek Marcin, Drysdale JJ
2.Nowak Dawid, ZKS Radomsko
3.Grochowiak Marcin, Rio Grappling
3.Pacuła Michał, Octagon Team
85kg
1.Kremski Adrian, Grappling Kraków
2.Herot Paweł, Alliance Team
3.Szwaja Łukasz, ZKS Radomsko
3.Prygiel Marek, AZS Lutadores Nysa
90kg
1.Witek Piotr, Alliance Team
2.Wyżgoł Adam, Lamator
3.Koszowski Mirosław, Rio Grappling
3.Szafrański Jarosław, MMA Limanowa
100kg
1.Waligóra Tomasz, Rio Grappling
2.Sowa Przemysław, Grappling Kraków
3.Majba Tomasz, Grappling Kraków
3.Twardowski Michał, Gold Team Polska
+100kg
1.Zagalski Adam, BJJ Bełchatów
2.Obtulowicz Piotr, Alliance Team
3.Zając Paweł, MMA Limanowa
źródło : mma.pl
Zmieniony przez - Rafał_B w dniu 2010-12-08 11:13:52
...
Napisał(a)
Początkujący do 85kg-nie Adam tylko Adrian
"I'm the best ever
I'm the most brutal and vicious and most ruthless champion there's ever been..."
...
Napisał(a)
Spoko, poprawione.
--> www.gamenessteam.pl <--
--> www.pajacyk.pl <--
--> www.polskieserce.pl <--
Polecane artykuły