słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1629

...
Szacuny 2 Napisanych postów 3797 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20520
IMO Murray zrobi wszystko zeby wygrac w trzech setach a potem zaciety 5 setowy final z Djokoviciem

If you're 555 then I'm 666 !

...
Specjalista
No i zrobił

Nie wiem czy kiedykolwiek Murray dorośnie do tego by wygrać GS.

Świetna gra Djokovica przez cały turniej i zasłużone zwycięstwo

U pan triumfowała Super Mama czyli Kim Clijsters

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
wikt, Murray dal dvpy jak chvj i tyle. Za duzo bledow moim zdaniem, w 3 secie bylo 1-1 w gemach przy serwisie Djokovicia a Murray prowadzil 40-30, mial latwa pilke do skonczenia i chuknal w aut

Wiec zamiast 2-1 przy swoim serwisie zrobilo sie 2-1 przy serwisie Szkota i jeszcze na dodatek Novak przelamal Andy'ego serwis i zrobilo sie 3-1 dla Serba. Murray jeszcze próbował walczyc, przelamal Novaka serwis i zrobilo sie 3-2, potem utrzymal swoj serwis i byl remis. Byla tez iskierka nadziei ze zobaczymy 4 set a tu ciemna dupa i z 3-3 zrobilo sie 6-3 po glupich bledach Murray'a, i tyle z mojej strony. Tak jak powiedziales wikt, Murray jeszcze nie jest gotowy na wygranie Wielkiego Szlema