dokładnie mirowski w kifie miał wywiad bez koszulki 317,5kg w koszuli 370kg czyli przebitka ponad 50kg
Roni z kiedy z jakiego okresu(przed kontuzją czy po kontuzji) te wywiady w Kifie z Mirowskim?
Szacuny 7 Napisanych postów 1260 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 17192

...
z lutego 2011 kifa. niewiem czy przed czy po kontuzji ale czy to wazne
...
zamieszczone są zdjęcia i wideo
Stukilogramowy Grzegorz Skowroński z Klubu Sportowego Megatron w Ełku okazał się dziś najsilniejszym Strongmanem. W klasyfikacji ogólnej zdobył 46 punktów. Łomżyniak Piotr Jurczewski był trzeci. Zawody Strongmenów okazały się największą atrakcją dzisiejszej majówki PR Lomza.pl, zorganizowanej na muszli koncertowej.

Największe emocje wzbudziły jednak zawody Strongmenów. Dziesięciu zawodników (w tym trzech z Łomży) startowało w pięciu konkurencjach.

Najbardziej widowiskowe okazało się ciągnięcie na czas lawety, na której stały dwa samochody.

Strongmeni mieli za zadanie przenieść walizki ważące po 110 kilogramów, podnosić belkę (od 80 kilogramów w górę) i obrócić oponą. Był też martwy ciąg.

Najlepszy okazał się Grzegorz Skowroński z Ełku, aktualny Mistrz Europy TS w federacji zawodowej IPF. W sumie zdobył 46 punktów.

Drugie miejsce zajął Adam Domazer z Lubawy, obecny mistrz Polski juniorów. Domazer zgromadził 42 punkty.

Trzecie miejsce przypadło łomżyniakowi, Piotrowi Jurczewskiemu. Wychowanek KS Strongman w Łomży, ubiegłoroczny vice Mistrz Mistrzostw Łomży Strongman, tym razem zdobył 38 punktów.
są zdjęcia
Zawody Strongman o Puchar Prezydenta Łomży rozpoczęły się dziś (14 maja) po południu na terenach rekreacyjnych przy ul. Zjazd.

Na starcie stanęło 10 czołowych polskich strongmenów z klubów w Ełku, Bartoszycach, Giżycku, Lubawie i Łomży. Nasze miasto, w którym sporty siłowe cieszą się dużą popularności i uprawia je wielu zawodników, reprezentowali Michał Detkiewicz, Piotr Jurczewski i Karol Mierzejewski. Siłacze rozpoczęli rywalizację od ciągnięcia ciężarówki na czas. Konkurencję tę wygrał Grzegorz Skowroński z KS Megatron II Ełk. W podrzucaniu sztangi wszyscy bez problemów zaliczyli 80 i 100. Gdy waga sztango doszła do 130 kg, na placu boju pozostali tylko Adam Domazer z KS Lubawa, nasz Michał Detkiewicz i Grzegorz Skowroński. Przy zwiększeniu ciężaru do 140 kg Michał Detkiewicz doznał kontuzji. Konkurencję wygrał Domazer. Kolejno miały się odbyć następnie konkurencje: noszenie „walizek”, czyli stalowych ciężarów na czas, martwy ciąg i obrót oponą ważąca 320 kg na czas.