Każdy jest kowalem swojego losu!
...
Napisał(a)
tak wiem, ale co szkodzi zapytać, zaczne jeździć jak będe w miare dobry, a przedtem chce wiedzieć jakie trzeba uzyskiwać wyniki ;)
...
Napisał(a)
kat 120kg
1 miejsce Maciej Hirsz 240kg prysu team kartuzy
2 miejsce 225kg
3 miejsce 200kg
kat +120kg
1 miejsce dawid elgiert 242,5kg prysu tesm kartuzy
2 miejsce rafał wysocki 230kg
3 miejsce 220kg ???
weterani
1 miejsce dariusz formela 210kg prysu team kartuzy
1 miejsce Maciej Hirsz 240kg prysu team kartuzy
2 miejsce 225kg
3 miejsce 200kg
kat +120kg
1 miejsce dawid elgiert 242,5kg prysu tesm kartuzy
2 miejsce rafał wysocki 230kg
3 miejsce 220kg ???
weterani
1 miejsce dariusz formela 210kg prysu team kartuzy
...
Napisał(a)
rufi zależy kto będzie na zawodach nieraz starczyłby twój wynik żeby stanąć na pudle trzeba jeżdzić i próbować
...
Napisał(a)
KATEGORIA DO LAT 18
IMIĘ
I NAZWISKO WAGA PODEJŚCIE
I
PODEJŚCIE
II
PODEJŚCIE
III
WYNIK WG.
FORMUŁY
WILKSA
MIEJSCE
Artur Białek 59,5 105 110 115 98,8 I
Cezary Rzempołuch 75 132,5 135 137 97,6 II
Rafał Lipiński 80,7 135 140 142 96,4 III
Maciej Wyka 80 30 35 40 27,3 IV
KATEGORIA DO 66 KG
IMIĘ
I NAZWISKO WAGA PODEJŚCIE
I
PODEJŚCIE
II
PODEJŚCIE
III
MIEJSCE
Marcin Kosowski 63,3 140 145 150 I
Rafał Białek 64,2 130 137 - II
Patryk Krzyszczak 58,5 97,5 102,5 107,5 III
Łukasz Nowicki 64,6 90 - - IV
KATEGORIA KOBIET
IMIĘ
I NAZWISKO WAGA PODEJŚCIE
I
PODEJŚCIE
II
PODEJŚCIE
III
WYNIK WG.
FORMUŁY
WILKSA
MIEJSCE
Madlena Kratiuk 51,7 55 60 62,5 61,7 I
Kamila Zielińska 58 30 32,5 35 30,8 II
Anna Oljasz 73,8 30 - 40 28,8 III
KATEGORIA DO 74 KG
IMIĘ
I NAZWISKO WAGA PODEJŚCIE
I
PODEJŚCIE
II
PODEJŚCIE
III
MIEJSCE
Tomasz Węglicki 72,4 140 150 155 I
Radosław Pawlak 69 130 - - II
Bartłomiej Kubuj 72,7 115 122,5 130 III
Michał Oleksiak 72,7 130 - - IV
Andrzej Otowski 69,5 105 - 115 V
KATEGORIA DO 83 KG
IMIĘ
I NAZWISKO WAGA PODEJŚCIE
I
PODEJŚCIE
II
PODEJŚCIE
III
MIEJSCE
Rafał Oljasz 82,8 200 210 215 I
Jarosław Fabiszewski 80,2 165 170 175 II
Robert Rudnicki 81,7 160 170 - III
Daniel Cieplak 83 140 150 155 IV
KATEGORIA DO 93 KG
IMIĘ
I NAZWISKO WAGA PODEJŚCIE
I
PODEJŚCIE
II
PODEJŚCIE
III
MIEJSCE
Michał Węglicki 91,3 165 175 185 I
Mateusz Sieczka 83,4 170 175 180 II
Krzysztof Traczyk 87,1 172,5 180 - III
Maciej Waszczuk 86,4 165 172,5 177,5 IV
Jakub Pawlak 85,3 160 170 - V
KATEGORIA DO 105 KG
IMIĘ
I NAZWISKO WAGA PODEJŚCIE
I
PODEJŚCIE
II
PODEJŚCIE
III
MIEJSCE
Michał Sławiński 98,5 200 210 220 I
Rafał Piasecki 95,8 160 170 175 II
Łukasz Opłotny 104,4 150 162,5 172,5 III
KATEGORIA DO 120 KG
IMIĘ
I NAZWISKO WAGA PODEJŚCIE
I
PODEJŚCIE
II
PODEJŚCIE
III
MIEJSCE
Maciej Hirsz 117,5 225 235 240 I
Piotr Wojciechowski 119,7 200 215 225 II
Marcin Nawryków 118 175 190 200 III
KATEGORIA POWYŻEJ 120 KG
IMIĘ
I NAZWISKO WAGA PODEJŚCIE
I
PODEJŚCIE
II
PODEJŚCIE
III
WYNIK WG.
FORMUŁY
WILKSA
MIEJSCE
Dawid Elgert 137,5 230 237,5 242,5 135,9 I
Rafał Wysocki 132,7 230 - - 130,0 II
Arkadiusz Skrzypczak 131,5 200 220 225 129,6 III
Adam Nalewajk 129,9 140 155 170 94,9 IV
KATEGORIA POWYŻEJ 40 LAT – WETERANI
IMIĘ
I NAZWISKO WAGA PODEJŚCIE
I
PODEJŚCIE
II
PODEJŚCIE
III
WYNIK WG.
FORMUŁY
WILKSA
MIEJSCE
Dariusz Formella 102,6 190 200 210 126,5 I
Mariusz Popławski 87 140 150 155 100,7 II
Wojciech Borzechowski 104,7 150 155 160 95,7 III
Ireneusz Pryk 75,6 115 120 122,5 86,8 IV
Wojciech Nitecki 108,5 140 145 - 85,7 V
KATEGORIA OPEN
IMIĘ I NAZWISKO WYNIK WG. FORMUŁY WILKSA PRZYNALEŻNOŚĆ – KLUB
Rafał Oljasz 143,7 SOKÓŁ BRWINÓW
Maciej Hirsz 138,7 PRISU TIME KARTUZY
Dawid Elgert 135,9 PRISU TIME KARTUZY
Michał Sławiński 134,7 POMIECHÓWEK
Mariusz Formella 126,5 PRISU TIME KARTUZY
Marcin Kosowski 121,9 WYSZOGRÓD
Michał Węglicki 117,2 OLIMPIA MŁAWA
Tomasz Węglicki 113,2 OLIMPIA MŁAWA
Zmieniony przez - idziaszek w dniu 2011-11-24 17:29:30
IMIĘ
I NAZWISKO WAGA PODEJŚCIE
I
PODEJŚCIE
II
PODEJŚCIE
III
WYNIK WG.
FORMUŁY
WILKSA
MIEJSCE
Artur Białek 59,5 105 110 115 98,8 I
Cezary Rzempołuch 75 132,5 135 137 97,6 II
Rafał Lipiński 80,7 135 140 142 96,4 III
Maciej Wyka 80 30 35 40 27,3 IV
KATEGORIA DO 66 KG
IMIĘ
I NAZWISKO WAGA PODEJŚCIE
I
PODEJŚCIE
II
PODEJŚCIE
III
MIEJSCE
Marcin Kosowski 63,3 140 145 150 I
Rafał Białek 64,2 130 137 - II
Patryk Krzyszczak 58,5 97,5 102,5 107,5 III
Łukasz Nowicki 64,6 90 - - IV
KATEGORIA KOBIET
IMIĘ
I NAZWISKO WAGA PODEJŚCIE
I
PODEJŚCIE
II
PODEJŚCIE
III
WYNIK WG.
FORMUŁY
WILKSA
MIEJSCE
Madlena Kratiuk 51,7 55 60 62,5 61,7 I
Kamila Zielińska 58 30 32,5 35 30,8 II
Anna Oljasz 73,8 30 - 40 28,8 III
KATEGORIA DO 74 KG
IMIĘ
I NAZWISKO WAGA PODEJŚCIE
I
PODEJŚCIE
II
PODEJŚCIE
III
MIEJSCE
Tomasz Węglicki 72,4 140 150 155 I
Radosław Pawlak 69 130 - - II
Bartłomiej Kubuj 72,7 115 122,5 130 III
Michał Oleksiak 72,7 130 - - IV
Andrzej Otowski 69,5 105 - 115 V
KATEGORIA DO 83 KG
IMIĘ
I NAZWISKO WAGA PODEJŚCIE
I
PODEJŚCIE
II
PODEJŚCIE
III
MIEJSCE
Rafał Oljasz 82,8 200 210 215 I
Jarosław Fabiszewski 80,2 165 170 175 II
Robert Rudnicki 81,7 160 170 - III
Daniel Cieplak 83 140 150 155 IV
KATEGORIA DO 93 KG
IMIĘ
I NAZWISKO WAGA PODEJŚCIE
I
PODEJŚCIE
II
PODEJŚCIE
III
MIEJSCE
Michał Węglicki 91,3 165 175 185 I
Mateusz Sieczka 83,4 170 175 180 II
Krzysztof Traczyk 87,1 172,5 180 - III
Maciej Waszczuk 86,4 165 172,5 177,5 IV
Jakub Pawlak 85,3 160 170 - V
KATEGORIA DO 105 KG
IMIĘ
I NAZWISKO WAGA PODEJŚCIE
I
PODEJŚCIE
II
PODEJŚCIE
III
MIEJSCE
Michał Sławiński 98,5 200 210 220 I
Rafał Piasecki 95,8 160 170 175 II
Łukasz Opłotny 104,4 150 162,5 172,5 III
KATEGORIA DO 120 KG
IMIĘ
I NAZWISKO WAGA PODEJŚCIE
I
PODEJŚCIE
II
PODEJŚCIE
III
MIEJSCE
Maciej Hirsz 117,5 225 235 240 I
Piotr Wojciechowski 119,7 200 215 225 II
Marcin Nawryków 118 175 190 200 III
KATEGORIA POWYŻEJ 120 KG
IMIĘ
I NAZWISKO WAGA PODEJŚCIE
I
PODEJŚCIE
II
PODEJŚCIE
III
WYNIK WG.
FORMUŁY
WILKSA
MIEJSCE
Dawid Elgert 137,5 230 237,5 242,5 135,9 I
Rafał Wysocki 132,7 230 - - 130,0 II
Arkadiusz Skrzypczak 131,5 200 220 225 129,6 III
Adam Nalewajk 129,9 140 155 170 94,9 IV
KATEGORIA POWYŻEJ 40 LAT – WETERANI
IMIĘ
I NAZWISKO WAGA PODEJŚCIE
I
PODEJŚCIE
II
PODEJŚCIE
III
WYNIK WG.
FORMUŁY
WILKSA
MIEJSCE
Dariusz Formella 102,6 190 200 210 126,5 I
Mariusz Popławski 87 140 150 155 100,7 II
Wojciech Borzechowski 104,7 150 155 160 95,7 III
Ireneusz Pryk 75,6 115 120 122,5 86,8 IV
Wojciech Nitecki 108,5 140 145 - 85,7 V
KATEGORIA OPEN
IMIĘ I NAZWISKO WYNIK WG. FORMUŁY WILKSA PRZYNALEŻNOŚĆ – KLUB
Rafał Oljasz 143,7 SOKÓŁ BRWINÓW
Maciej Hirsz 138,7 PRISU TIME KARTUZY
Dawid Elgert 135,9 PRISU TIME KARTUZY
Michał Sławiński 134,7 POMIECHÓWEK
Mariusz Formella 126,5 PRISU TIME KARTUZY
Marcin Kosowski 121,9 WYSZOGRÓD
Michał Węglicki 117,2 OLIMPIA MŁAWA
Tomasz Węglicki 113,2 OLIMPIA MŁAWA
Zmieniony przez - idziaszek w dniu 2011-11-24 17:29:30
...
Napisał(a)
a czy w open nie powinno sie liczyc wszystkie najlepsze WILKSy a nie tylko WILKSy tych co zajeli w swojej kategori 1.miejsce? troche nie tak...
Polecane artykuły