LISTA STARTOWA Turnieju MMA
PIERWSZA WALKA
1 BARTEK Raczyński 64 kg Klub Walki Grappler
2 Szymon Iwanowski 64 kg FORCA Dęblin
3 Bogdan Pawlik 79kg FORCA Dęblin
4 Ireneusz Marczak 73 kg FORCA Dęblin
5 Krystian Buczek 80 kg FORCA Dęblin
6 Alan Świetliński 83 kg FORCA Dęblin
7 Abumuslim Mutaev 67 kg Torstar Naczaj Team
8 Marcin Kępiński-84kg Okniński Team Biała Podlaska
9 Mateusz Banaszek – 64KG Gladiator Ostrołęka
Turniej Juniorów -70 kg
1 Łukasz Pyrka FORCA Dęblin
2 Muslim Tulshaev Torstar Naczaj Team
3 Abumuslim Mutaev Torstar Naczaj Team
4 Patryk Ogonowski Gladiator Ostrołęka
5 Jakub Stefaniak FORCA Dęblin
Turniej Juniorów - 77 kg
1 Jakub Wleciał Torstar Naczaj Team
2 Bartek Żebrowski Gladiator Ostrołęka
3 ADRIAN Kopciński Klub Walki Grappler
POCZATKUJACY - 64 Kg
1 Damian Błaszczuk Underground Gold Team
2 Darek Pyka Marga SFG Radom
3 Radosłwa Makowski Klub walki Grapper
POCZATKUJACY - 70 KG
1 Maciek Solarz Okniński Team Biała Podlaska
2 MARCIN GAŁĄZKA KLUB WALKI GRAPPLER
POCZATKUJACY - 77 KG
1 Konrad Płaza Underground Gold Team
2 Łukasz Gawrjołek Underground Gold Team
3 Jarosław Nowak FORCA Dęblin
4 Sebastian Solarz Okniński Team Biała Podlaska
5 Hubert Szymajda Okniński Team Biała Podlaska
6 Darek Baruła Klub Walki Grappler
7 Krystian Mąkol Viet Vo Dao Bydgoszcz
6 Mateusz Wróblewski Gladiator Ostrołęka
7 Jarosław Nowak FORCA Dęblin
POCZATKUJACY - 84 KG
1 Piotr Śliwiński MKS-Taekwon-Do Mińsk Mazowiecki
2 Chrostowski Marek MKS-Taekwon-Do Mińsk Mazowiecki
3 Wojtek Kaszuba Klub Walki Grappler
4 Mateusz Świgoń KnockOut Gym Warszawa
5. Łukasz Hryszko Okniński Team Biała Podlaska
6 Jarosław Kołacki Viet Vo Dao Bydgoszcz
POCZATKUJACY - 91 KG
1 Maciej Babiński Gladiator Ostrołęka
2 Łukasz Kosiorek Klub Walki Grappler
POCZATKUJACY - 95 kg
1 Łukasz Roszkowski Bellator Warszawa
2 Wójcik Jacek FORCA Dęblin
3 Bartłomiej Szewczyk KnockOut Gym Warszawa
4 Marcin Długokęcki KnockOut Gym Warszawa
5 Paweł Chruściel FORCA DębliN
6 Radosław Wilk Klub Walki Grappler
ZAAWANSOWANI – 64 kg
1 Sebasian Milczarek Torstar Naczaj Team
2 Artur Drążek Viet Vo Dao Bydgoszcz
3 Mateusz Szmytkowski Klub Walki Grappler
ZAAWANSOWANI – 70 kg
1 Łukasz Bilski Marga SFG Radom
2 Jakub Piesiewicz Marga SFG Radom
3 Kamil Łebkowski Okniński Team Biała Podlaska
ZAAWANSOWANI – 77 kg
1 Piotr Rakowski
Palestra WARSZAWA
2 Przemysław Truszewski Klub Walki Grappler
3 Łukasz Grochowski Okniński Team Biała Podlaska
4 Machomed Tulshaev Torstar Naczaj Team
5 Sultan Visaev Torstar Naczaj Team
6 Bartosz Pasik Torstar Naczaj Team
ZAAWANSOWANI – 84 kg
1 Piotr Cichocki Okniński MMA
2 Paweł Żelazowski Okniński Team Biała Podlaska
ZAAWANSOWANI – 91 kg
1 Artur Mroczek Okniński Team Biała Podlaska
2 Oskar Ślepowroński Torstar Naczaj Team
3 Jan Kwiatoń Viet Vo Dao Bydgoszcz
ZAAWANSOWANI + 95 kg
1 Marcin Frankiewicz Klub Walki Grappler
2 Radosław Lemiech Klub Octagon
3 Ireneusz Fedziak Klub MMA TEAM Syców