II EDYCJA ZAWODÓW W WYCISKANIU SZTANGI LEŻĄC - SOKOŁÓW MAŁOPOLSKI.

NUTRIFARM&OLIMP

Ilość wyświetleń tematu: 3019

...
Szacuny 41 Napisanych postów 4946 Wiek 6 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42640

Zapraszamy na II Edycję Zawodów w Wyciskaniu Sztangi Leżąc – SOKOŁÓW MAŁOPOLSKI SIŁOWNIA EVITKA.

Zawody odbędą się 24 marca 2012r. o godzinie 17.00.

- od 30 roku życia.

II. Wyciskanie 100 kg na ilość powtórzeń – kategoria Open.

Szacuny 25 Napisanych postów 927 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 14265
mam pytanie czy mozna gdzies zobaczyc regulamin zawodów? sa przewidziane jakies puchary?

...
W dniu 24.03.12 W Sokołowie młp w siłowni Evitka o godz 17 odbyła się 2 edycja zawodów w wyciskaniu sztangi leżąc w konkurencji wzięło udział 17 zawodników.
W kategorii do 20 roku życia pierwsze miejsce zdobył Mariusz Brito ciężarem 35,5 kg wycisnął 73 powt.drugie miejsce z wynikiem 36 kg 70 powt.zajął Wojciech Ożdżyński trzecie miejsce Sławomir Nowak 37,5 kg 66 powt.
W kategorii od 20 do 30 lat. pierwsze miejsce zajął Jerzy Drapała 54,5 kg 75 powt.drugie miejsce Piotr Prucnal 35,5 kg 74 powt.trzecie miejsce 32kg 72 powt.Bogdan Chajec.
W kategorii powyżej 30 lat pierwsze miejsce zajął Łukasz Marecki 47kg 63 powt.drugie miejsce Robert Koziarz ciężarem 34,5 wykonał 61 powt.trzecie miejsce Mirek Motyl 49 kg 51 powt.
W tym roku odbyły się także zawody w kategorii open które polegały na wyciśnięciu 100kg na ilość powt.
Pierwsze miejsce zajął Jerzy Drapała z Kolbuszowej wyciskając 28 powt. drugie miejsce Kamil Ciszewski z Nowej Sarzyny wyciskając 19 powt. i trzecie miejsce brat bliźniak Zbigniew Drapała 14 powt.
Wszyscy zwycięzcy otrzymali nagrody oraz dyplomy natomiast uczestnicy którzy znaleźli się poza podium otrzymali nagrody pocieszenia. Sponsorem głównym imprezy była firma Olimp laboratories siłownia Evitka oraz Activlab.

...
pozostałe wyniki na

...
Szacuny 3 Napisanych postów 382 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5462
Dobra Impreza ... jak i wyniki . Blisko Rzeszowa - szkoda że nie podjechałem zobaczyć ... Czekam na nastepną edycje i bede śledził by sie zjawić .

Kto walczy ten może przegrać , a kto nie walczy ten już przegrał ...

...

W sobotę 24 marca w Sokołowie Małopolskim odbyła się II Edycja Zawodów w Wyciskaniu Sztangi Leżąc. W zawodach wzięło udział 17 zawodników, a organizatorem imprezy była siłowania Evitka z Sokołowa Małopolskiego.

Sponsorem imprezy była firma Olimp Sport Nutrition®.